MHA petek, 2. december 2011 ob 00:14

Ke je te totemi blo? Te pa lehko pride do takših nesreč, kak je te na dolenski AC prišlo Žalosten

iTux petek, 2. december 2011 ob 00:20

ja sej zato je tan pri grosuple tüde prislo do najvecjega veriznega prinas, ki se je nesce stava pa se cüdja kak to ka je teko megle. Hüde pa so tude ove specijalce ki zarad toce pod prvo streho zacnejo kamperate Nasmeh

MHA petek, 2. december 2011 ob 00:29

Eh toti pa tüdi, se stovi sret AC pod nadvozon, ka prišpara por lükenj na avti, to pa ne štindera, ka ga lehko keri od odzodi zajaše -> klik

iTux petek, 2. december 2011 ob 00:37

MHA je napisal/a:
Eh toti pa tüdi, se stovi sret AC pod nadvozon, ka prišpara por lükenj na avti, to pa ne štindera, ka ga lehko keri od odzodi zajaše -> klik

ce bi bija eden se gre samo jih je vedno vec. Se hujse pa so ovi ka se sred tunela stovlajo te pa peske hodijo glejat kak je vüneh Hahaha

iTux petek, 2. december 2011 ob 00:39

iTux je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Eh toti pa tüdi, se stovi sret AC pod nadvozon, ka prišpara por lükenj na avti, to pa ne štindera, ka ga lehko keri od odzodi zajaše -> klik

ce bi bija eden se gre samo jih je vedno vec. Se hujse pa so ovi ka se sred tunela stovlajo te pa peske hodijo glejat kak je vüneh Hahaha


pa sama neksa jajca od avtov :d

iTux petek, 2. december 2011 ob 07:12

ze pa za sredo koze partly cloudy and light snow.

MHA petek, 2. december 2011 ob 08:39

Do srede je se daleč, do te do se porkrot spremenili Nasmeh

iTux petek, 2. december 2011 ob 08:47

MHA je napisal/a:
Do srede je se daleč, do te do se porkrot spremenili Nasmeh

ne vervat Haha

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 13:49

Evo ga, tüdi mi smo gnes ostali bres sunca in najbrš de to neke dni. Bog pomoge, dosta dni smo ga zej zodje cejte meli. Pomežik

MHA petek, 2. december 2011 ob 14:10

V nedelo de sunce naze prišlo. Prinas se je zaron že malo kozalo sunce, ze pa naze megla grotala.

TUNČEK petek, 2. december 2011 ob 14:26

iTux je napisal/a:
enkrat ko sem se pela po ac v megli sem naleta na frisa, ki je z avton sta na sredine vozisca pa je meja vuzgane utripalke. Se dobro ka je izvoz bija tik pred oviro ka sem dol zaskrna Nasmeh

************************************************************
Meni se je zgodlo pret leti na AC ot Postojne proti Razdrtemi . Voza sen enih 120 okoli punoči in prehiteva v rohli breg en avtobus, gda sen bija fštric z avtobuson sen zagleja zlo blüzik pret seboj na prehitevalnen posi eno žensko op avti ke je meja fkloplene fse 4 žmigafce, una pa je neke krilila z rokami. Zodji cejt sen skorista in da močni gos in zavija pret avtobus in račüna, da me bo oplaza. K sreči me je ne.

Zato se čüdin, da lidje fstovlajo avte na prehitevalnen posi, ne pa na otstavnen. Jaaa

MHA nedelja, 4. december 2011 ob 23:00

Pri vremeni so rekli, ka je gnes nejbol toplo blo f Črnomli in sicer 16°C. Hjooj Mikloš je pred vroti, vüne pa +16° namesto ka bi blo -16°

iTux nedelja, 4. december 2011 ob 23:23

TUNČEK je napisal/a:
iTux je napisal/a:
enkrat ko sem se pela po ac v megli sem naleta na frisa, ki je z avton sta na sredine vozisca pa je meja vuzgane utripalke. Se dobro ka je izvoz bija tik pred oviro ka sem dol zaskrna Nasmeh

************************************************************
Meni se je zgodlo pret leti na AC ot Postojne proti Razdrtemi . Voza sen enih 120 okoli punoči in prehiteva v rohli breg en avtobus, gda sen bija fštric z avtobuson sen zagleja zlo blüzik pret seboj na prehitevalnen posi eno žensko op avti ke je meja fkloplene fse 4 žmigafce, una pa je neke krilila z rokami. Zodji cejt sen skorista in da močni gos in zavija pret avtobus in račüna, da me bo oplaza. K sreči me je ne.

Zato se čüdin, da lidje fstovlajo avte na prehitevalnen posi, ne pa na otstavnen. Jaaa


predvidevam, ka neje postovila trikotnika. Ke se pa tice odstavnega, pa ga pomurka "skoraj" da nima Nasmeh

iTux nedelja, 4. december 2011 ob 23:24

MHA je napisal/a:
Pri vremeni so rekli, ka je gnes nejbol toplo blo f Črnomli in sicer 16°C. Hjooj Mikloš je pred vroti, vüne pa +16° namesto ka bi blo -16°

snega tak nede dokic si ti gospod nes da zimskih gum gor Jezik

MHA nedelja, 4. december 2011 ob 23:56

iTux je napisal/a:
[b]

snega tak nede dokic si ti gospod nes da zimskih gum gor Jezik


Hahaha To ja

TUNČEK ponedeljek, 5. december 2011 ob 08:04

Gnes so zaron rekli, da de snek do 500 m n.v. Pomežik

MHA ponedeljek, 5. december 2011 ob 20:58

Gnes zaron ob 5.15h je meni v avti kozalo 13.5°C ko pa sen v avstrijo priša pa je blo 3,5°C.

zobl ponedeljek, 5. december 2011 ob 21:00

Ki je te v avstriji blo 3.5C ?

Ka je takša veka razlika bla v temperaturi ? Nasmeh?

MHA ponedeljek, 5. december 2011 ob 21:01

Od Cmureka 10 km proti severi.

iTux torek, 6. december 2011 ob 16:58

V soboto de snezilo! ja kak pa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.