Jernej četrtek, 14. april 2011 ob 18:36



Hjooj katastofa!

prlek1825 četrtek, 14. april 2011 ob 20:48

jaz sem bijo v pondelek v italiji in keko sem spremlo tote pumpe mi neje blo nič jasno na vsaki pumpi drgačna cena bencina gibalo pa se je med 1,48 in 1,58 kak pa keri bencin je keko košto v totih cenah pa tak nesem razmjo da italjansko ne vem, hvala bogi sem mejo zadosti slovenskega bencina ke nesem trebo iti tankat..hehe

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 07:43

V Italiji je to normalno, da so cene na črpalkah različne. Če je črpalka samopostrežna je bencin najbole fol, če je firma bole mala je bencin najbole drogi, pri firmah ke so veke kak Agip, Eni Tamoil in podobne, pa je neke ceneši. Je pa še neke, na fsoki črpalki ne dobiš fseh bencinof. Na dosta črpalkah 98 oktanskega sploh nemajo in točijo samo 95.
Razen na AC so v Italiji črpalke zlo male, zato pa jih mojo prek 4500 !!!

MHA petek, 15. april 2011 ob 15:44

S toto nafto so že čisto zmešani. Haaaaa

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 15:58

Zmešani so že tüdi z biodizlon, se so cene karuze šle v nebo in je že fali za prehrono, se bi je radi čimveč ponücali za biodizel.
Treba de iti po na lesni plin. Poznan enega človeka, ke mo traktor na drva - lesni plin. Zodjič sen tüdi gleja po TV, da mojo v Afstriji oldtajmere na lesni plin.

Jaaa Pomežik

Ivek petek, 15. april 2011 ob 18:20

Ista stvor, na karuzo, holcgas al kakšo drügo stvor gi rose. tega nega teko, kak bi trebali. De trebalo šparati! Meje hamlati ot matere narave, pa ne s nekšo lažlivo humanitarno pomočjo (ge tisti gi dovlejo zaslüžijo več kak ovi gi dobijo) potpirati tiste gi se množijo bole, kak jin jihove jive lehko hronijo.
Čüje se grdo, je pa resen.

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 18:34

Mislin, da bi bila rešitev bojša infrastruktura, ceneši jovni prevos in ekstremno drogi bencin.
Zake to provin - v Gorici momo jovni prevos že leta zapstuj, pa se žjin ne vozi nič več lidi kak pret.
Ali pa - pret trijestimi leti smo mogli v avto iti štirje, da je bilo faleše ot avtobusa, zej pa lehko gren z avton v Lublano son in je bole fol kak z avtobuson. To se provi, da je zej avtobus dosta drožiši kak te in da je zej bencin bole fol kak je bija tan v osendesetih letih. Avtobus je bole drožiši zato, ke se žjin vozi meje lidi in ke je meje linij, se bi drgačik vozili avtobusi prozni, takak vozijo osebni avti skoro prozni (eden ali dvo v avti). Če bi bija bencin drožiši se sigurno nebi z osebnimi avti voza po eden človik.

Če bi vozilo meje avtof, bi tüdi okolje bilo bole čisto. Če se jas naprimer pelan is gorice f Prlekijo, proizveden 52 kg oglikovega dioksida - mi pokože Garmin.
Mislec Mislec

Ivek petek, 15. april 2011 ob 20:01

Drogi Tunček, či se jas pelan f Prlekijo tudi naprovin precik ogljikovega dioksida, najmeje teko, keko spijen meherčkof f šricerih.

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 20:05

Drogi Ivek, jas pa met potjo nič ne pijen, gda pa priden to gor pa fse nadoknadin. Špricarof pa ne pijen, ke bi vničova pa kvora vino, pijen čisto - dostakrot čmigo.

Hihihi

MILAN sobota, 16. april 2011 ob 08:35

Šokiran če je človik žeden more piti te pa kej pride pride

TUNČEK nedelja, 17. april 2011 ob 07:25

Kuncen mesca priden k tebi, da vidin, če točiš kej dobrega. Pomežik

MILAN ponedeljek, 18. april 2011 ob 07:57

Mislec doj zgučano To ja

MHA torek, 3. maj 2011 ob 16:49

Gnes de se zdignola cena bencina na 1.307€, dizelsko pa de se pocenilo na 1.241€

TUNČEK torek, 3. maj 2011 ob 19:28

Jas pa prozen tank ! Zej se mi pa ne do več hoditi tankat. Žalosten

MHA torek, 3. maj 2011 ob 19:49

Jas sen na zodjo pret štrnejstimi dnevi tanka, pa še je ze trifrtole tanka notri Nasmeh

TUNČEK torek, 3. maj 2011 ob 20:38

Pač si malo voza, jas pa sen nareda v enen tjedni 800 km. Jaaa

zobl petek, 13. maj 2011 ob 13:39

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/tus-oil-madzarom-prodaja-bencinske-servise.html

Tuš Holding je tretjo največjo verigo bencinskih servisov v Sloveniji Tuš Oil prodal madžarski skupini MOL. Madžarska družba bo imela tako v Sloveniji skupaj 38 bencinskih servisov.



No lepo, tak ka Tuš bencinska v Lotmerki de zaj pod MOL in do meli kakovostno gorivo na svoji tankšteli Nasmeh

MHA petek, 13. maj 2011 ob 19:43

Ja ja, ze pa de te MOL le v Lotmerki, ki je že nekda šteja biti.

zobl ponedeljek, 30. maj 2011 ob 10:10


Vlada bo danes verjetno dvignila trošarine na bencin in s tem preprečila ali pa vsaj zmanjšala pocenitev na naših bencinskih črpalkah.

Brez sprememb trošarin bi se bencin pocenil za več kot dva odstotka. Cena dizelskega goriva se tokrat ne bo pomembneje spremenila, to pa se lahko podraži, če bo vlada tudi tu spremenila trošarine. Spomnimo, da je pred dvema tednoma povišala trošarine na bencin za 2,6 odstotka, trošarino na dizelsko gorivo pa kar za 6,3 odstotka. Kljub temu sta se oba pocenila.

Hjooj


TUNČEK ponedeljek, 30. maj 2011 ob 10:27

Kak pa ti to veš ??? Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.