KŠ Sani s polno paro tudi na Ptujskem

Košarkarski klub Ptuj bo odslej deloval pod okriljem Košarkarske šole Sani Bečirović. Z novim šolskim letom se tako na Ptuju začenjajo treningi na 11 lokacijah. Vsi skupaj so enotni: potrebno je stopiti skupaj in čim več otrok privabiti stran od računalnikov k žogi. Naj žoga postane droga.

ponedeljek, 28. september 2015 ob 16:382

Mednarodni odbojkarski turnir Avto Rajh Open osvojila ekipa OK Maribor

V petek, 25. in soboto, 26. septembra, je na osnovni šoli I. v Murski Soboti potekal mednarodni odbojkarski turnir Avto Rajh Open na katerem sta nastopali dve ekipi iz Slovenije: domačin Panvita Pomgrad, OK Maribor in dve ekipi iz Hrvaške: HAOK Mladost Zagreb in OK Međimurje Centromental.

nedelja, 27. september 2015 ob 09:53

Lep uspeh karateistov KK Radenci v Luciji

V Luciji je potekala druga državna pokalna tekma v karateju, na kateri so bili karateisti KK Radenci kar 5 krat na zmagovalnih stopničkah. Med 318 sodelujočimi tekmovalci iz 42 slovenskih klubov, so varovanci trenerja Branka Krambergerja osvojili eno prvo mesto - Sebastijan Černela v konkurenci mlajših kadetov do 40 kg, tretja mesta pa so v svojih kategorijah osvojili Nejc Skotnik, Sani Skotnik, Matevž Jurinec in Eva Jurinec.

nedelja, 27. september 2015 ob 09:22

Veržej do prve domače zmage v tej sezoni

V 8. krogu 2. SNL, je v soboto, 26. septembra, Farmtech Veržej doma gostil Ankaran ter dosegel prvo domačo zmago v tej sezoni, ko so visoko, s 3:0 premagali Primorce.

sobota, 26. september 2015 ob 19:59

Ljutomer do točke v zadnjih minutah

V soboto, 26. septembra, se je Avto Rajh Ljutomer v 6. krogu 3. SNL - vzhod sezone 2015/2016, pomeril z ekipo ŠNK Bakovci. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1.

sobota, 26. september 2015 ob 19:00

Poraz Slovenije proti Romunom v četrtfinalu

Štirikratni evropski prvaki Romuni so bili premočni tudi za Slovence in četrtfinalno tekmo dobili s 4:1. Že v 5. minuti srečanja so povedli z 1:0, a jim je kmalu po odlično izvedenem prostem strelu odgovoril Marko Karnet in zatresel romunsko mrežo za 1:1. V drugem polčasu so Romuni pritisnili in tudi po napakah Slovenije zadeli še trikrat za končni rezultat 4:1. Slovenija je tako peta najmočnejša evropska država v malem nogometu, kar je dober rezultat.

sobota, 26. september 2015 ob 12:43

Slovenija z zmago v zadnji minuti napredovala v četrtfinale

Slovenci so v tekmi osmine finala v zadnji minuti premagali Slovake z 2:1 in si tako zagotovili napredovanje v četrtfinale. Andrej Rebernik je z leve strani s strelom izven kazenskega prostora premagal slovaškega vratarja in poskrbel za slavje Slovenije.

petek, 25. september 2015 ob 18:46

Ljutomer s Tromejnikom, Veržej z zmagovalcem Beltinci - Slatina

Na sedežu MNZ Murska Sobota so opravlili žreb 3. kroga članskega pokala MNZ Murska Sobota. Žreb je določil, da se bo Avto Rajh Ljutomer pomeril z NK Tromejnik G-Sukič, Farmtech Veržej pa z zmagovalcem zaostale tekme 2. kroga med ND Lušt Beltinci in NK Slatina. Ta tekma bo odigrana 7. oktobra.

petek, 25. september 2015 ob 15:21

Po zmagi nad Italijo, Slovenija napreduje v osmino finala

Slovenci so na petkovem preostanku tekme ugnali še reprezentanco Italije. Prvi polčas so igrali že v sredo, vendar je bila tekma prekinjena zaradi močnega naliva, rezultat po koncu prvega polčasa je bil 0:0, vratar Nejc Komidar pa je imel še to tekmo prepoved igranja.

petek, 25. september 2015 ob 12:01

Slovenci dokazali, da znajo igrati in s 5:2 premagali Moldavce

S 5:2 so v četrtek slovenski malonogometni reprezentanti premagali Moldavce. Najprej je v 4. minuti zadel Darko Zorko, ki si je nato lažje poškodoval roko, a je čez nekaj minut ponovno lahko zaigral. Novinec Marko Karnet iz vrst KMN Videm je zadel kar dvakrat, prvič v 24. minuti, drugič v 33. minuti. Med strelce se je v 37. minuti vpisal tudi Jure Kandare, ki je že tretjič na evropskem prvenstvu v malem nogometu, z zadetkom pa se je v 36. minuti dokazal tudi novinec Matej Rogač. Za Moldavce ...

četrtek, 24. september 2015 ob 22:30