Maribor bo igral v Evropski ligi

Nogometaši Maribora so odigrali tekmo sezone, ko so proti Viktorii Plzen lovili dva gola zaostanka in si poskušali priigrati nastop v najprestižnejšem klubskem tekmovanju na svetu - Ligi prvakov. To jim ni uspelo, saj je Viktoria zmagala tudi v Mariboru z 1:0.

sreda, 28. avgust 2013 ob 20:31

Ljutomer začel s porazom, Veržej do prve zmage v drugi ligi

V soboto, 24. avgusta, se je pričelo tekmovanje tudi v 3. SNL-vzhod, kjer nastopa ekipa Avto Rajh Ljutomer. V prvi tekmi sezone so se pomerili proti ekipi Nafta 1903 ter izgubili z 1:0.

sobota, 24. avgust 2013 ob 20:101

Veržej izločil Triglav, lanskega polfinalista Pokala Slovenije

Farmtech Veržej je v Pokalu Slovenije v prvem krogu izločil lanskega polfinalista, Triglav. Veržej je bil boljši s 4:2.

sreda, 21. avgust 2013 ob 18:21

Na Cvenu slavila ekipa Boom efekt

V petek, 16. avgusta, je na Cvenu potekal 2. dnevno nočni turnir v odbojki na mivki, katerega sta organizirala Športno društvo Cven in Društvo cvenskih čehov in diklin.

ponedeljek, 19. avgust 2013 ob 21:32

V Ljutomeru tekli na 18. Taborskem teku

V petek, 9. avgusta, je v Ljutomeru potekal 18. Taborski tek, ki ga je v sklopu Občinskega praznika organiziral ŠIM Ljutomer in ki je v okviru akcije Pomurje teče in hodi 2013 štel za pomurski pokal.

ponedeljek, 12. avgust 2013 ob 19:381

456 kolesarjev in kolesark je poganjalo pedale po Prlekiji

Bioterme Mala Nedelja so v nedeljo, 11. avgusta, gostile številne ljubitelje rekreativnega kolesarjenja. V, za kolesarjenje idealnem vremenu, se je na startu že 18. rekreativnega kolesarskega maratona po Prlekiji, zbralo 456 kolesarjev in kolesark vseh generacij, od najmlajših, ki so šele obvladali veščino poganjanja pedal in ohranjanja ravnotežja na kolesu, do tistih najstarejših, leta 1929 rojenega Schubert Sigija iz Sv. Tomaža in 1933. leta rojene Jožice Petelinšek iz Maribora.

nedelja, 11. avgust 2013 ob 20:431

Dob boljši od Veržeja

V soboto je članska ekipa Farmtech Veržej, po dvajsetih letih ponovno zaigrala v 2. SNL. Na domačem igrišču so se pomerili proti ekipi Roltek Dob, ki je slavila s 3:0.

nedelja, 11. avgust 2013 ob 16:20

Kolesarska maratona v Radencih in Mali Nedelji

Kolesarska sekcija Športnega društva Radenci pripravlja v mesecu avgustu 2013 dve osrednji rekreativni kolesarski prireditvi v Pomurju in Sloveniji. Tokrat bo to že 33. rekreativni kolesarski maraton Tri srca ter 18. rekreativni kolesarski maraton Po Prlekiji. Organizatorji tudi letos pričakujejo množično udeležbo.

četrtek, 8. avgust 2013 ob 12:48

Turnir za štorkljino gnezdo in zaključek Pomurske A lige pandolo 2013

V organizaciji Mladinsko športnega društva Prekmurski pandolaši je ta vikend ob Bukovniškem jezeru potekal letošnji tretji turnir Pomurske A lige pandolo – Turnir za štorkljino gnezdo. Turnir, ki je veljal tudi za točke državnega prvenstva Zveze društev igre pandolo Slovenije, je bilo zadnje dejanje letošnje A lige, v kateri je tekmovalo 19 ekip.

torek, 6. avgust 2013 ob 17:46

Dobili prve finaliste za letošnji kasaški derby

V nedeljo, 4. avgusta, so na Dan konjskih moči ob 57. prazniku Občine Ljutomer na Hipodromu Ljutomer potekale kasaške dirke, kjer smo dobili tudi prve finaliste za letošnji kasaški derby, ki bo 1. septembra v Ljubljani, KK Ljutomer pa je slavil v kar šestih od osmih dirk.

ponedeljek, 5. avgust 2013 ob 22:53