Jubilejni 10. Blaguški tek

V naboru prireditev ob praznovanju 18. praznika občine Sveti Jurij ob Ščavnici, je Športno društvo Videm v soboto, 21. aprila, izvedlo jubilejni 10. Blaguški tek.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 19:061

Pomurski namiznoteniški igralci uspešni ob zaključku sezone

V soboto, 21. aprila, se je z državnim prvenstvom namiznoteniških veteranov ter rekreativcev, na Jesenicah končala sezona 2011/2012.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 11:42

Razlika ostaja pet točk

Članska ekipa NK Ljutomer je v soboto, 22. aprila, v 19. krogu Pomurske nogometne lige, doma igrala proti ekipi NK Dobrovnik in jo premagala z rezultatom 2:1.

ponedeljek, 23. april 2012 ob 09:34

Na ljutomerskem hipodromu odprli sezono kasaških dirk

V nedeljo, 22. aprila, so ob 14.uri na hipodromu v Ljutomeru pričeli s sezono kasaških dirk v letu2012. Prireditelju Kasaškemu klubu Ljutomer je kljub muhastemu indeževnemu vremenu uspelo izvesti šest dirk kasačev.

nedelja, 22. april 2012 ob 21:09

Zdravko Mauko-Magi tretji na Finskem

V Jyväskili na Finskem je bilo 5. svetovno prvenstvo v atletiki za veterane v dvorani. Nastopilo je več kot 3000 atletov iz 72 držav. V devetčlanski ekipi atletov iz SLO je bil tudi Zdravko Mauko-Magi iz Melov, član Športnega društva Radenci.

nedelja, 22. april 2012 ob 19:39

Pionirke SD Mesto Ljutomer zasedle 2. mesto

V nedeljo, 15. aprila, je v Portorožu potekalo 21. državno prvenstvo z zračnim orožjem. Ekipa pionirk SD Mesto Ljutomer v sestavi Nuša Špindler, Sandra Kaučič in Tina Ozmec je zasedla 2. mesto.

sobota, 21. april 2012 ob 09:53

Ekipa OŠ Veržej drugič zapored državni prvak v badmintonu

V torek, 17. aprila, je v Lendavi potekalo ekipno državno prvenstvo v badmintonu. V kategoriji nekategoriziranih ekip je tekmovala tudi ekipa OŠ Veržej.

četrtek, 19. april 2012 ob 10:24

Finalni turnir PKL brez ljutomerskih ekip

Minuli konec tedna je v Pomurski košarkarski ligi bil odigran zadnji, 18. krog rednega dela. Na finalni turnir so se uvrstile ekipe KK GMT Beltinci, KK Paloma - Alfa Sladki vrh, KD Sobota in SBK Gornja Radgona. Finalni turnir bo v soboto, 21. aprila v Sladkem Vrhu.

torek, 17. april 2012 ob 10:45

Pričela se je Prleška judo liga za najmlajše

V nedeljo, 15. aprila 2012, se je pričela Prleška judo liga za najmlajše 2012, v judo dvorani v ŠIC-u. Celotna liga poteka v štirih kolih oziroma terminih. Prvi turnir se je uspešno zaključil, ostali termini pa bodo še v mesecu maju, septembru in oktobru. Ob zaključnem - zadnjem kolu, pa vsi tekmovalci prejmejo tudi osvojene in zaslužene medalje.

ponedeljek, 16. april 2012 ob 17:48

Dejan Vajs drugič zapored državni prvak

V soboto, 14. aprila, je v Brežicah potekal finalni turnir državnega prvenstva v kickboxingu v disciplinah: LIGHT CONTACT, KICK LIGHT in LOW KICK. Svojo odlično pripravljenost je tudi letos z naslovom državnega prvaka potrdil Dejan Vajs iz Ivanjševec pri Gornji Radgoni.

nedelja, 15. april 2012 ob 13:04