kresnička sobota, 23. oktober 2010 ob 12:44

kaj pa se ti je v noni ne dopalo?? dobre pice so še tudi v potoči ali kotoči v g.radgoni.

kak pa se van zdijo kitajske??? so še v bližini kakšne druge restavracije npr. z indijsko hrano, mehiško....

MHA sobota, 23. oktober 2010 ob 12:51

Po žmahi mi je ne bila ke preveč dobra, bija sen še z tremi kolegi tan, pa so vsi bli istega mnenja, ka smo že bojše tüdi jeli.


Radgona pa Jaaa

Dejan sobota, 23. oktober 2010 ob 12:58

Pri Pikasi mislin, ka je zej drügi lastnik ja. Tan sen pice na zodjo ja venda pred 3,4 leti pa te so bile dobre. Zej, ke je na novo, pa smo tan jeli postržjače pa so bile malo preveč tenke pa trde.

Kitejska pa je v MS, 1x sen tan bija pa je bilo vredi. Mehiška pa je v MB, super hrona To ja

MHA sobota, 23. oktober 2010 ob 13:12

Kitejsko al pa mehiško sen še ne proba, sen pa proba grško v Nemčiji, pa je kar dobra bila.

optix sobota, 23. oktober 2010 ob 17:14

Dejan je napisal/a:
Pri Pikasi mislin, ka je zej drügi lastnik ja. Tan sen pice na zodjo ja venda pred 3,4 leti pa te so bile dobre. Zej, ke je na novo, pa smo tan jeli postržjače pa so bile malo preveč tenke pa trde.

Kitejska pa je v MS, 1x sen tan bija pa je bilo vredi. Mehiška pa je v MB, super hrona To ja


Dejan,
Pikaso mislim da je adijo Kul prleska puca je vse napisala, in ne bom ponavljal.
Kitajska v MS ni slaba za nase evropske razmere, je pa dalec od tiste "real" kitajske.

MHA,ko si bil v nemciji bi moral nemske specialitete probati Nasmeh za pravo grsko hrano moras iti v grcijo, ker vse ostalo je tak...

Enako kot recimo noben albanec v sloveniji ne more narediti bureka ali cevapov, katere vejo v bosni narediti.


kresnicka,

v ljubljani sem bil v indijski restavraciji mislim da se ji rece Nemaste, je bilo kar okej, edino kar mene osebno ob zivce spravlaj so tiste njhove disece palcke ko jih prizigajo za vsako mizo, te pa se mesajo razlicnji vonji s teh palck in je to adijo Nasmeh lepse bi bilo, ko bi bil ambijent brez teh palck. imajo pa jedi kar z dosti currya zacinjene.

Lenny sobota, 23. oktober 2010 ob 18:09

Rad man postržjače... in kda je dobra družba, pa se ga spije več kak kupica, te paše neke polek pojesti..

Zaenkrat, sen nejbojše ja pri Zorki v Križofcih, Taverna... tak/tak, Lenona dok so še pekli tudi fejst dobra, še pice so bile vredi, ze pa odla "hoferove" pecejo, pa tan več ne jen...

Či mo keri še kaki punkt z dobrimi postržjačami, bon veseli, či bon kej več zveda Pomežik

MHA nedelja, 24. oktober 2010 ob 14:10

V Nemčiji sen bija kak gost, pa so pač meli grško hrono, v restavraciji, kero mo Grk prek.

Legionar nedelja, 24. oktober 2010 ob 20:47

Midva z našoj sva se zodjič stavila v pizzeriji Nona. To je zej na novo odprta, tan vštric Hrastovca, či greš po stori cesti od Lenarta proti MB. Pa so zlo dobre, pa poceni pizze. Taka priporočan! V Agati pa so mi ne preveč dobre, nekšo čüdno testo mojo tan, pa zdi se mi, ka so tüdi obložene glih ne preveč... Hihihi Dobro, ali vsaki ma svoj okus. Dobre pa so še mi tüdi v pizzeriji Bomea pr Sveten Jürji. Pa tüdi Oxigen nima slabih za tote peneze, vsekakor dosti bojše kak v hoteli, ge so tüdi pizze katastrofa. Picasso pa je baje fest fest droga zadeva, ker majo to zej nekši Gorenjci. Te pa si lehko že mislite, keko je vüra. Hehe


Hamburgeri pa so dobri v Gornji Radgoni, pri avtobusni postaji, tan v tisti leseni baraki. V Lotmerki pa Čarli. Kapa se kebaba v Lotmerki tiče pa ma -za moj okus- nejbojšega še vedno Beti, te toti na avtobusni, Senad pa ma za mene od vseh nejslabšega.

MHA nedelja, 24. oktober 2010 ob 20:51

V Noni sen jas bija dve leti nazej, od kda pa je zej na novo odpreta?

Legionar nedelja, 24. oktober 2010 ob 20:52

Ja, narobe informacijo sen zgleja meja, jaz sen pač se že dugo cejta ne tan voza. V glovnen, tan se mi dopodne. Pomežik

MHA nedelja, 24. oktober 2010 ob 20:56

Aha, sen misla ka so jo zej kdej na novo odprli. Nasmeh

kresnička nedelja, 24. oktober 2010 ob 21:47

jaz sen tudi štinderala, kdaj je bila nona zapreta Nasmeh samo se zaj poredko tan mimo pelan, ka bi se stovila. meni so tan bol kak pica dobri špageti To ja

hamburgeri pa so 100% najbojši pri čarliji, moj najljubši pipi z sirom To ja To ja
za kebab pa ne ven, ovega na avtobusni sen še ne probala, pa o tisten sen nekše čudne zgodbice čula, samo so se tan podnajemniki že večkrat mejali, vsaj meni se tak zdi. tak ka te ne ven či so toti na slaben glasi ali je to za ove prejšne velalo ali pa so vedno isti Hahaha

MHA nedelja, 24. oktober 2010 ob 21:49

Pipi z siron tak nejbol gre, pa še nejbojši je mmm.... Lačen

salabajzer sobota, 11. junij 2011 ob 09:22

Nevem, če je že kdo omenil......

ba&mi vozi hrano na dom!! Verjetno vsem bol znana kot Jagoda na prešernovi 8! Vsak dan majo 2 vrsti malice za 3,9 € pa pice itd...... So že v pravo smer začeli razmišljati To ja

TUNČEK sobota, 11. junij 2011 ob 10:13

Če je jüžina po 3,9 in da je še dobra, de posel ša dobro skos. Pomežik

Lenny sobota, 11. junij 2011 ob 12:20

Kuhar obvlada.

Pizza CON SALAMI je zakon. Cene so dobre. Odpiralni celo do 22.00. Dostava do 21.30

Bi še telefonsko napisa, pa nebi rad bija kregani od Dejana.

Malo googlanja pa te meli podatke,či kerega zanima.

Pa dober tek Pomežik

Dejan sobota, 11. junij 2011 ob 12:48

Zake pa bi bija kregani? Nasmeh To pa pač lehko napišeš. Pa to so naši pedoši Nasmeh

http://www.bizi.si/BA-MI-D-O-O/maticno-podjetje/

Sej so že v Mestni hiši, gda so bili, meli vse dobro. Tü v jagodi pa sen še zej ne bija. Fejn bi še edino kakša večja terasa prišla.

TUNČEK sobota, 11. junij 2011 ob 13:08

Lenny se je pač boja, če bi ga ti Dejan kej ošvrkna zavolo delanja reklome.
Vuuhuu Pomežik

Dejan sobota, 11. junij 2011 ob 13:20

Ven ka je to misla. Pa neje to problem. V Lotmerki so samo eni pacienti, kerin več nen nikoli reklame dela Pomežik

Jernej sobota, 11. junij 2011 ob 13:35

Dejan je napisal/a:
Zake pa bi bija kregani? Nasmeh To pa pač lehko napišeš. Pa to so naši pedoši Nasmeh

http://www.bizi.si/BA-MI-D-O-O/maticno-podjetje/

Sej so že v Mestni hiši, gda so bili, meli vse dobro. Tü v jagodi pa sen še zej ne bija. Fejn bi še edino kakša večja terasa prišla.


Ges san pa še tan bijo, tan pri Jagodi.
Pa še pice san si dao na dom dostaviti od BA & MI.
Vredi so bli!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.