Jernej sreda, 17. maj 2006 ob 19:17

Meni osebno taj Radenski maraton na zivce gre te so vse ceste zaprte. Naja ci si Murski Soboti ali Lotmerki ali Radgoni duma mas vse pot nosom. Na vesi pa ne...

MHA sreda, 17. maj 2006 ob 20:21

En den cesta zaprta gor ali pa dol. Kapa mi ki smo meli glovno cesto skoz Lotmerk zaprto 3 dni, brez opozorila Zloba Zloba Zloba

Pepek z brega sreda, 17. maj 2006 ob 21:27

Smo pač v Lotmerki meli "maratonsko zaporo ceste".
Nej še mi samo eden gdo reče, ka se v Lotmerki nič ne godi!

MILAN sreda, 17. maj 2006 ob 21:35

Ja maraton je ene izmed ta bojših panog,bižiš tak dugo ka si tan, švicaš, kak stori vrag, ja zdrovje pa samo sija s tebe. Ne po oštarijah,picerijah,barih no ostalih lokalih. Pot pod noge,na glavo mokro coto pa gas na maraton. Tistemi ki de to preštja pa ša bežat podarin vikend paket za dve osebi na morji. (na lastne stroške). VABLENI:lol: Pisk Pisk Pisk :lol:

MILAN sreda, 17. maj 2006 ob 21:41

PEPEK TO PA KAJ TI PIŠEŠ KA SMO MELI TRI DNI MARATO V LOTMERKI(mislin zaporo) pa je navodna loš. Neje bla zapora samo ovira keri se moremo privaditi.BRZINE TAK NE MOŽNO RAZVIJATI, ka so takšne ceste ka proteza samo poskakovlejo v papah, te pa če še malo postojiš pred vele štacuni pa je to tudi joko dobro za potrošnike pa trgofce. To drogi pedoš je ba marketinški pristop.Želin van obilo zapor!!!

Pepek z brega četrtek, 18. maj 2006 ob 00:54

Trdno se mi vidi, ka je Prlekijo napodnola ftičja gripa, ali pa kakši drügi strašen beteg.
Ne ven si drgačik razlagati takše neprisebnosti enega vodilnih Prlekof gnešjega cejta. Dere nas že takši zapriseženi stori gorički močki, kak je to naš Milan, namesto v oštarijo, pošilajo na maraton, te se nan resen nič dobrega ne piše.
Prleki bomo v takših razmerak izumrli. Na našo mesto pa do prišli pod žarnicoj vzgojeni mistjoki, ki do zbežovali po naših vinskih vrhih, namesto ka bi sideli v senci pod brojdami in pili našo dobro vino.

Pepek z brega četrtek, 18. maj 2006 ob 01:01

Kej pa se tiče zapore, ali ovir, ali kakorkoli češ, pa samo teko:
Ti se lehko hreniš s totimi tvojimi storimi gepli, ki so šodra, blata pa proha navajeni. Ti si se tak venda krez tote ovire voza.
Kej pa tisti gospodje, ki mojo nove pa droge avte, ki so samo za glatki asfalt naprovleni? Za jih pa je cesta bila ZAPRTA.

Nej še ti razložin kej sploh pomeni zapora, pa kej ovira:
ZAPORA = nemreš nikak prek, ali pa mimo. (lepo počokej)
OVIRA = či si zadosta znejdlif pa gibčen, lehko prideš prek je, ali pa mimo je (malo se mantroj pa de šlo)

MHA sobota, 20. maj 2006 ob 17:34

Tak Jernej, zej pa so ti cesto v Rodnceh doj zaprli Haa

MILAN sobota, 20. maj 2006 ob 20:41

Pepek, Pepek tvoja glova je puna bistrih misli pa malo tudi mimo bršeš,maraton je za zdrovje pa kondicijo,za naš prleški razvoj pa dober špricar, pečeno svinsko pa fest puce..., tisto kej se po maratonih kloti pa je navono zastrodano refče, potrebno prve pomoči.Ka pa sen vobja na marato pa je zato,ka si narod misli ka je tak naj izi...!!! No ja

MILAN sobota, 20. maj 2006 ob 20:49

Dobro bi bilo " PEPEK " KA BI SE SPOTJA KA MIDVA F TOTI PEDAŠIJI NEMAMA KAJ ISKATI, ka bi zej beža če sen nekda bija prevmaj. Sen gnes vidja v Rodincih ka so se trije črni priprovlali, tak ka je okoli jih bila tema,se si misla ka je to ne za mene pa za teba ! bodma mirna pa leden po voli, pa tak lepo okrogla ka človeki stopi soza na oči.Poljub

Pepek z brega nedelja, 21. maj 2006 ob 18:00

TO JE GUČ PROVEGA DEDA!
Jas sen že negda reka, ka so nejlepše riči na sveti okrogle:
- kupica, piskrič, krigl...
- glaž, ročka(či je sila jo lehko zameja tüdi dükel), konta...
- koš na preši, kad, žgejnski kotel...
- lagvič, štrjok, polovjok...
- kvasenica, klobosa, tünka, pisker, pütra...

Po fsen ten ne vidin nikšega razloga, zakej še mija nebi ostala lepa pa okrogla.

Sen pa tüdi jas bija na maratoni, samo kumej večer, dere je več ne trebalo glajati tistih zeglajenih siromačekof, kak se mantrojo.
Dere sen jas priša to, še so lidje samo pili, tak ka en keko teko pasa fcoj, čiglih so bili s tega vekšega fsi mlejši.
Zamerilo se mi je samo to, ka sen moga piti pivo, da sen nigi ne moga dobiti prleškega vina.

MHA nedelja, 21. maj 2006 ob 19:26

Jaja dečki, dobri si moremo biti, Prleki moremo fküp držati Bebast

Zvončica petek, 26. maj 2006 ob 23:38

ka pa tega nič neste preštimali ka momo v Lotmerki opet eden maraton?Že dober tjeden nas komunala testira keko klora (pa še česa drugega)v kao pitni vodi lehko prenesemo....

MHA sobota, 27. maj 2006 ob 14:53

To kerega de nejkesne zahliknilo, tisti de te doba vodo brez klora, pa gratis pesticide.

Zvončica torek, 30. maj 2006 ob 18:26

Pa venda še tjeden dni dopusta v prelepen Černobili

Jernej torek, 30. maj 2006 ob 20:15

Po tem pa na Nagasaki te pa na Hirosimo...Jezik Uj kaki Dopust

Jernej torek, 6. marec 2007 ob 20:15

http://maraton.radenska.si/index_slo.asp

In se trenerate za maraton??? Vprašaj

Zvončica sobota, 10. marec 2007 ob 23:29

ja, samo ne za totega.....

Jernej torek, 8. maj 2007 ob 19:36

Zvončica je napisal/a:
ja, samo ne za totega.....

Zakoj pa ne?...sport je zdrav! Gor

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.