Dejan petek, 7. april 2006 ob 21:20

Ta nit obravnava vsebino članka: Dan brez avtomobila v Ljutomeru

In kak je te to zglednilo gnes? Je keri bija na glovnen placi?
Jaz sen se enkrat ob pudne mimo pela pa so se nekej kcoj sprovlali.

Jernej sobota, 8. april 2006 ob 12:30

Danes vec nisce brez Avta nemre, smo vsi razvajenji gratali. Samo jaz osebno nigdar nebi Prlekijo pa Lotmerk spoznal ci nebi Avta blo. Pa moj poklic ka ga delam se okrok 10 let je Avtomehanik.

Samo itak je fajn se setati pa piciklnom se voziti.
Edino ka je pri vozni Avtov slabo so izpusni plini, prometne nezgode pa cene goriva ka kedna v keden se povisajo!

erof sobota, 8. april 2006 ob 19:05

jebeš občino kjer so sami novi mercedesi....

Jernej nedelja, 9. april 2006 ob 12:22

Naja mogoce je res ka si eni nemrejo predstaviti 1.dan brez Avta.....samo ci res vsaki nazaj se spoti je vsaki se bio 1.dan brez Avta!

MHA nedelja, 9. april 2006 ob 19:06

mal večkrot bi mogli to nareti ne pa san 1x na leto. me zanima či je župan tisti den brez avta bia.

Dejan sreda, 12. april 2006 ob 14:57

Ja župan se je na kotalkah pripela Haha

MHA petek, 14. april 2006 ob 18:21

to še vidin te pa lehko hmerjen!!!

MHA petek, 14. april 2006 ob 18:28

oveden ga je kolega vida ka se je opet s kotalkami pela!!!? pa meja je 4 pogon, tdi-z rdečo napisano

Pepek z brega sobota, 15. april 2006 ob 20:27

Rojši kak na kotalke ga denmo v čun, pa ga spüstmo doj po ščovnici.
Pa ne čokejmo predugo! Zej je glih zadosti veka voda, ka de ga odneslo.

MHA sobota, 15. april 2006 ob 20:52

ja sam polek mo treba dati pasoš, ka de lehko prek na hrvaško odiša. ka se nede ge stava v razkrižjeNasmeh

Pepek z brega nedelja, 16. april 2006 ob 09:06

Nič se ne boj, ven ga mojko Raskrižonci tüdi v želodci, tak ka do ga rade vole Hrvoton porinoli.

Dejan nedelja, 16. april 2006 ob 19:57

Hehe, po Ščovnici ga spistiti ja.

Sicer pa de zej pomalen v Lotmerki fsakši den brez avta, glede na to, ka so vedno tote ceste gor razrovane Haha

Pepek z brega nedelja, 16. april 2006 ob 21:53

Ne razlogej toga na glos okoli po sveti, ka nedo začeli še pločnikof gor kopati, te pa nejč več peški nemo mogli po Lotmerki hoditi.

MHA ponedeljek, 17. april 2006 ob 18:33

te pa de nas župan okrog na rokah nossa, ali pa z jegovin mercedeson

Pepek z brega ponedeljek, 17. april 2006 ob 19:03

Samo do volitef! Potlan pa - Znejdi se, kak se veš pa znoš!

MHA sreda, 19. april 2006 ob 17:15

un tak ze v penzijo odide ne???

Pepek z brega četrtek, 20. april 2006 ob 23:26

Či ga nedo občani prprosili, pa prepričali, nej še bor en mamndat ostone.

MHA petek, 21. april 2006 ob 18:04

či lehko to narede??? v cejtingah, v nedeljsken je ena akcija, ki glasuvlejo za nej župana, naš špindler je izmed vseh županof v SLO na 13. mesti, taka zgledne ka ga mojo lidje radi

Pepek z brega sobota, 22. april 2006 ob 23:07

Vuhunska slüžba pri "TREH KOTIH" je po svojih kanolih prišla do tejnih podatkof, ki kožejo na to, kak se glosi po cejtngah fküper sprovlajo.
POSLÜHNITE:
- nedela ob deseti
- tork ob pol dvanejstih
- sreda ob frtol na osen(večer)

Dejan nedelja, 23. april 2006 ob 12:57

Zej pa sen prespa to ka bi čüja. No ja
Samo kak se te to sploh glasüvle. Kdo drügi bi pa te na primer glasüva za župana iz Lotmerka, kak prebivalci Lotmerka pa okoliških vasi? Vendar te nede nekši iz Kopra glasüva za župana iz Lotmerka al pa obratno. Pa te tista mesta z več prebivalci majo v ten prednost, razen če se to po kakših zapletenih matematičnih enačbah vküp seštevle, ka neje od tega odvisno Haa
Treba ponovitev poslüšati od Treh koteh ka mo čüja Nasmeh
Al pa Pepek, zej gi ste že povedali, te še lehko tü obrazložiš kak to gre Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.