iTux četrtek, 22. december 2011 ob 11:10

Zvončica je napisal/a:
V Oksiji so pred več kak mescon prišli na recesijske pice...npr. pri morski maš za vzorec morskih sadežev (nücaš lupo ka jih nejdeš)...gobice v minimalni količini...škoda...zej bon bole poredko tan kakšo maznila...cena pa je ne nič mejša.. Žalosten
ce to vse drzi te mu je tak napocija cejt ka vse skup dol zapre kak je diskoteko. To kej je blo pret pa zaj se nemre primerjate. Taka v lotmerke vec nega dobre pice.

Herr Flick četrtek, 22. december 2011 ob 11:20

TUNČEK je napisal/a:
Ja, Bomeja je grotala katastrofa na celi črti ! Jaaa

Kraner si naj to porihta, ali pa naj vse skupaj dol zapere, pa da šanso komu drugemu.

TUNČEK četrtek, 22. december 2011 ob 12:03

To ke je blo pret ten, je blo fajn, ze pa je resen katastrofa. Pomežik

MHA četrtek, 22. december 2011 ob 16:50

Jas sen v oxiji že dugo dugo ne bija.... Evropek, al ke že je tü pri socialni, pa na Ormoški, tote tüdi nemajo slabih pic. Po mojen mnenji, neso glih met nejbojšimi, so pa kar v rede.

stanko.novak68 ponedeljek, 28. maj 2012 ob 15:30

V Oxigeni je tak kak je ze neše reka, recesijsko redno grotalo, Bomeja pa se je pre že zaprla...

TUNČEK torek, 29. maj 2012 ob 11:57

Škoda,za Bomejo, se so tan ble v redi pizze. Če se je zaprla,pa je itak to blo normalno,se je premalo tisteh ke radi jejo srbsko hrono. Jaaa

DOBROTNIK torek, 29. maj 2012 ob 19:27

Haha To ja

gorgona torek, 29. maj 2012 ob 22:38

hooo naš slavček prleški je goreh pod novin vzdevkon...dober dan simon kak kej?

DOBROTNIK sreda, 30. maj 2012 ob 12:33

Pomežik

Lenny sreda, 30. maj 2012 ob 14:18

Čuješ ti "legendarni dosadnjakovič". Vse ma svoje meje, tudi način samo-promocije.
Napiši, ka plačaš vsakemi obiskovalci totega dogodka pico, za kompenzacijo za duševne bolečine ob poslušaji tebe, pa do te toti tvoji posti v konteksti teme.

Pa dober tek vsen Hihihi

TUNČEK sreda, 30. maj 2012 ob 15:37

DOBROTNIK je napisal/a:
Pomežik



Gda boš pa meja kakšo novo pesen ? Publika že čoka ! Pomežik

bostjan85 sreda, 30. maj 2012 ob 16:15

Ja škoda,tu je bila najbojša pica,sen negda skoro dvakrat ali trikrat na tjeden bijo tan,zej pa ku....,upan ka de še kdo bojše,vači pa mo mogli v dalmacijo na pizze,tan še mojo edino dobre.

TUNČEK sreda, 30. maj 2012 ob 17:18

Moš praf, za dobrin se fčosik gre daleč ! Pomežik

Dejan sreda, 30. maj 2012 ob 17:30

Simoni moremo brž svojo temo nazej odpreti Mislec

TUNČEK sreda, 30. maj 2012 ob 18:01

JOJ, to de po samoreklome in en cejt zanimivo. Vuuhuu Hahaha

Legionar četrtek, 31. maj 2012 ob 11:06

Či toti kmečki turizem ŽINKO že do enemi Simoni delati reklamo, te nej vse bodo teko, pa se
pobrigajo zato, ka do določene stvari bor pravilno napisano, ne pa ka so PRENOČIŠČA "prekrščena" v PRENOČIHČA pa tak dale...Že zavolo toga nebi ša to. Nešče ki se nejč
teko ne potrudi, ka bi vsej približno pravilno skup spaca eno reklamo, je ne vreden obiska, vsej po moje ne. Či so pr ten šlampasti, kak so še te le pr pijači ali pa jestvini.

zobl četrtek, 31. maj 2012 ob 11:16

Legionar je napisal/a:
Či toti kmečki turizem ŽINKO že do enemi Simoni delati reklamo, te nej vse bodo teko, pa se
pobrigajo zato, ka do določene stvari bor pravilno napisano, ne pa ka so PRENOČIŠČA "prekrščena" v PRENOČIHČA pa tak dale...Že zavolo toga nebi ša to. Nešče ki se nejč
teko ne potrudi, ka bi vsej približno pravilno skup spaca eno reklamo, je ne vreden obiska, vsej po moje ne. Či so pr ten šlampasti, kak so še te le pr pijači ali pa jestvini.


Jaz bi verva ka to Simon sam sebe reklamira, ka to ni kmečki turizem si delal reklame Nasmeh

Dejan četrtek, 31. maj 2012 ob 12:01

Če pa je Simon iz Gresovhčaka.

TUNČEK četrtek, 31. maj 2012 ob 13:17

zobl je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Či toti kmečki turizem ŽINKO že do enemi Simoni delati reklamo, te nej vse bodo teko, pa se
pobrigajo zato, ka do določene stvari bor pravilno napisano, ne pa ka so PRENOČIŠČA "prekrščena" v PRENOČIHČA pa tak dale...Že zavolo toga nebi ša to. Nešče ki se nejč
teko ne potrudi, ka bi vsej približno pravilno skup spaca eno reklamo, je ne vreden obiska, vsej po moje ne. Či so pr ten šlampasti, kak so še te le pr pijači ali pa jestvini.


Jaz bi verva ka to Simon sam sebe reklamira, ka to ni kmečki turizem si delal reklame Nasmeh


Sigurno po proba neke samoreklome. Jaaa

TUNČEK četrtek, 31. maj 2012 ob 13:18

Dejan je napisal/a:
Če pa je Simon iz Gresovhčaka.

Ja, samo Dejan, umetnost nima mej ! Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.