MILAN torek, 23. januar 2007 ob 21:33

Nasmeh Pozdravleni fsi keri štejete toto stron:
v soboto 27.januara ob 14.oo se prične oddaja v živo
TURISTIKA pri Brenholcu na Jeruzalemu.

oddaja je namenjena turizmu in predstavlja pokrajine in znamenitosti ter ponudbo turizma.V soboto smo že posneli nekaj zanimivosti in bodo vklučene v samo oddajo. Nastopali bodo različni ansambli.
Posneli smo Janeza PUHA Z ženo katera se vozita z starim motorjem in obiskujeta ponudnike-zanimivo kako smo snemali vožnjo z motorja saj je Andrej ki igra Janeza prvič vsedel na motor prikoličar se peljal zreven pa imel še sopotnico Marušo.
Po nekaj metrih se je drl kako ga naj ustavi sreča da je bil na ravnem kar nekej sivih las sen dobja.
Zato vabljeni fsi.
Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec

MILAN torek, 23. januar 2007 ob 21:49

Nasmeh malo sen se pogučova z Pepekon van moren povedati ka smo mi KUNŠTNI PRLEKI sigurno bol znejdlivi pa profesionalni pri snemaji kak toti provi Lublanski gizdalini.
Dere me je zva Andrej je reka nucan cote od Puha pa še cote za žensko s tistih cejtof. Malo sen preštendera pa ga pita kakšega rušta je toto ženšče pa keko voga. Pravi veste ma dobrih 40 kilogramov je fine postave kar solidna.

Bebast Mislec tak provin jas:Andrej prinas se nejdemo cota za anštendi žensko okoli sto kil bres problema pa to cote kere so mele v goricah ali pri deli veš takšne prefčekjene pa so nosile bol ejnfoh cotike tega pa nega.Poven mu ka se nej obrne na gledalališče morti bode tan meja srečo.Pa jetak tudi bilo.

Der so prišli je Andrej strogo zahteva ka nuca diklina sobo za preoblečti,jas pa sen mu reka ka sen že dosti bojših pa bol finih preobleka, ne ka nebi moga totega diteta,nikak mu nije šlo to v glavo.

Pr snemaji je tudi sunce anštendik svetilo ali je dilino tak zeblo ka je mela nohte na kunci.

Jesti v črni kuhji se je ne ftegnolo skuhati te pa sta mogla sirovo jesti kakšne ksihte sta pokala,pa tiste store sklede pa šefle:gospa Frančka a je to res v redu se je čednila Maruša.Zid Mislec Mislec Mislec Mislec Jok Jok

Pepek z brega sreda, 24. januar 2007 ob 01:12

Nejbojše ka mi ednok tote loblanske skülave stručjake povobimo, kak opazovalce na snemaje "Künštnih Prlekof", ka do vidli ke se to provi profesijonalno snemaje. Samo bomo jih mogli nejpret eno štrnejstdni dobro krmiti, ka jih nede veter odnesa.Jezik
Mislec Lehko bi jih pozvali na snemaje kolinZloba mislin ka bi fsi prestopili med vegetarjance dere bi vidli, kakšo delo je to.Jok

MILAN sreda, 24. januar 2007 ob 08:15

Žalosten Veš Pepek bilo jih je pet v ekipi od toga pa celo dvo "vegeje"
tak ka bi bole žmetno še keri bija na trovi.

Postove pa so takšne ka sen si misla ka morejo živeti f kakšen geti ke mojo jesti na recept ali bol tak kak dere glejamo razdelitef humanitarna akcije.

"Pepek"drguč vrži CD na pošto pa boš meja drugi den že presneto.

Aplavz prite na JERUZALEM Aplavz Mislec Mislec

Jernej sreda, 24. januar 2007 ob 16:35

Dobra ideja! Jezik Mislec

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 09:53

Ci de fejst snezilo bode tüdi akcija na Jeruzalemi???Vprašaj

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 20:39

No baje mate vec snega kak mi tü na Dunaji!..Jutri pa verige gor na potace! Khmm

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 23:21

Ves ka bi fajn blo.. ci bi za pust "Fasching" meli srecanje Vuuhuu haha jaz bi se za Kekeca maskero Bebast

Nela ponedeljek, 29. januar 2007 ob 17:38

Jernej tebi ne treba do pusta čakati, da pa si ti že vsaki den Kekec...Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

kobreti ponedeljek, 29. januar 2007 ob 19:33

Zardel Uppps töta pa je zaj malo niskaHuh

Jernej ponedeljek, 29. januar 2007 ob 19:42

Haa Haha Jezik Nasmeh Pozdrav Bebast :lol: Vuuhuu nela kak nela!

MILAN ponedeljek, 29. januar 2007 ob 19:51

JERNEJ če si bija na JERUZALEMI ZAKAJ SE NISI ZGLOSJA NA KOLINAH?:lol:

Nela ponedeljek, 29. januar 2007 ob 20:56

Saj Jernej ve kaj sem s ten mislila.....Poljub

MHA ponedeljek, 29. januar 2007 ob 21:35

kobreti je napisal/a:
Zardel Uppps töta pa je zaj malo niskaHuh

Ja ja preci niskaHaa

Jernej ponedeljek, 29. januar 2007 ob 21:56

Haha Vuuhuu Spaß muß sein! Hecati se je zdravo! Vuuhuu

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.