Jernej sreda, 18. junij 2008 ob 23:20

Lačen prite vsi k meni, ka vam naredim pravi
Wiener Kaiserschmaren!Princ Lačen

Tunč četrtek, 19. junij 2008 ob 12:21

Haha Kaj to je šmorn po naše ?????Mislec

Nela četrtek, 19. junij 2008 ob 12:28

Ja ja je....Hihihi Hehe jaz sem ga vcera jela, taka van ga priporocan, samo prite k Jerneji.To ja

optix četrtek, 19. junij 2008 ob 17:21

Jernej je napisal/a:
Lačen prite vsi k meni, ka vam naredim pravi
Wiener Kaiserschmaren!Princ Lačen


Lačen Lačen

Dejan ponedeljek, 30. junij 2008 ob 13:03

Te pa bi Jerneja lehko zaposlili pri Rogličeki. Či bi šmorn tan doba, bi še morti ša to Haha Lačen

MHA ponedeljek, 30. junij 2008 ob 13:55

Hehe, te bi jas tüdi ša to. Jaaa

Filip torek, 1. julij 2008 ob 12:14

Piškotek-rogliček tan je negda bila škrejnarova slaščičarna?:Cejtng

Dejan torek, 1. julij 2008 ob 12:27

Hmmm Mislec Ne ven, či se zajebovleš ali resen ne veš Nasmeh Ja, tan je bila Škrejnarova slaščičarna.

Nela torek, 1. julij 2008 ob 17:19

Dejan je napisal/a:
Te pa bi Jerneja lehko zaposlili pri Rogličeki. Či bi šmorn tan doba, bi še morti ša to Haha Lačen



Tepa le, racun pa te te z meno delali.Hihihi

Dejan ponedeljek, 28. julij 2008 ob 13:50

No, pa sen jas tüdi ša fčera prvič v Rogličeka. Nesen si naroča turte, ampak banana split. Je blo dobro To ja Nekej E-jof sen poja Hihihi
Samo motilo me je, ka so rolali CD od atomik harmonik pa so durh iste pesmi ble Haa Hihihi Hjooj

MHA ponedeljek, 28. julij 2008 ob 16:18

Te pa či si prvič bija, bi ti Rogliček lehko kakšo torto častja Hihihi

Tunč ponedeljek, 28. julij 2008 ob 17:37

Juhuhu Dejan je že kakšni biznis z Rogličekom naredja. Misliš ka je slika bananasplita na forumi samo slučaj. Hihihi

MHA ponedeljek, 28. julij 2008 ob 17:56

Mislec Pa ne ven či ne, da se je na začetki tak bronja, ka ga tan še lep cejt nedo vidli Mislec Hihihi

Dejan ponedeljek, 28. julij 2008 ob 19:39

Nega biznisa Hihihi Kej se pa tega tiče, ka sen reka ka nen to ša, je ne blo tak dobesedno mišleno. S ten sen misla, ka me tan nedo vidli, ka bi turto ja. Ker turto jen samo gi na kakših proslavah, pa še to bol na silo, da jih niman rad. Ka pa bi ša s totin namenon v slaščičarno, ka bi si turto küpa, to pa me resen nete nigdor vidli A-A Nasmeh

Tunč ponedeljek, 28. julij 2008 ob 19:52

Hihihi Po mojem se je Dejan ša menit, ka bomo lahko vsi tisti, ki smo se zodjič malo o Rogličkovem pecivi razpisali šli na degustacijo. In osebno probali in se prepričali o kvaliteti sladoledov in peciva. Da mo te lahko pa kakšno kritiko ali pohvalo napisali.To ja

Dejan ponedeljek, 28. julij 2008 ob 20:06

Sen mo to ovokrot tü na forumi predlaga pa je ne blo odgovora Hihihi

Tunč ponedeljek, 28. julij 2008 ob 20:11

Haaaaa Upam ka de še toti odgovor priša. Če ne pa boj jaz speka torto iz domočega materjala brez E-jov pa bomo tisto degustirali!!!

Dejan ponedeljek, 28. julij 2008 ob 20:21

Tunč, jas mislin ka je nejbojše, či ti kakši liter prineseš, pa bomo fsi tü nejbole veseli Hehe Gor Kul

kobreti torek, 29. julij 2008 ob 08:11

[
Samo motilo me je, ka so rolali CD od atomik harmonik pa so durh iste pesmi ble Haa Hihihi Hjooj


Te pa si moga meti ogromno banano, ka si jo tak dugo ja ka je CD že drguč iste špile vrta?Haha

Tunč torek, 29. julij 2008 ob 12:59

Punk Ali pa sta na CD-ji blo samo dva komada....heheheHaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.