Dejan torek, 29. julij 2008 ob 14:01

Hehe. Gužva je bila, notri pa sen bija kakših 20-25 minut pa se je v toten cejti tretjič zaporedoma vrtja tisti jihof venček priredb.

Tunč torek, 29. julij 2008 ob 14:13

Moreš drugič kakšni kelnarci malo počmignoti Jezik pa de takoj pri tebi.

Dejan torek, 29. julij 2008 ob 14:24

Hja, kelnarcan bon te počmigova, dere bon som ša na sladoled Hihihi

Sej ne ka bi tak dugo čaka na sladoled. Sen hitro na vrsto priša, samo te ka še malo posediš.

MHA torek, 29. julij 2008 ob 16:13

Ke se teko bunite za toto muziko, sej pa je to slaščičarna ne pa disko Hihihi Sladoled

Kelnarcan pa rogličeki bi moga dati mejco www.prlekija-on.net zato ki smo jin takšo veko reklamo tü gori naredli.

Zvončica ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:19

MHA nemreš uživati v lizaji sladoleda ali pri banana spliti če te od muzike vühe bolijo....bog pomogej......Sladoled

Dejan ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:25

Lehko ma slaščičarna ne ven kak dober sladoled pa super postrežbo, či v 20 minutah čüješ 3x isto pesen, je to NE DOBRO A-A Nasmeh Še posebej, či so to atomik harmonik Mrtvo mrtev

Pepek z brega ponedeljek, 4. avgust 2008 ob 23:35

Te pa idi zütra med edenejstoj vüroj pa podnevon to na sladoled - te do Zlatka Dobriča vrteli...
Odvečara pa pride na red Helena Blagne pa Damjan Murko

Hahaha Hahaha

MILAN torek, 5. avgust 2008 ob 08:39

Hjooj
KEJ SE TE GRETE
muziko miote zapstoj pa še to van ne paše.

Tunč torek, 5. avgust 2008 ob 09:26

Nasmeh tudi lopato pa vile lahko ke zapstoj dobiš, pa nihče neče meti ker treba delati z jima.Hahaha

Se strinjam z Dejanom ka kakšne štance pa turbofol ne paše v slaščičarno. Jaz bi bija bolj za kakšni Jazz(ðez) ali pa klasično muziko. Če se naštima prova glasnost odlično paše v toti ambijent kag ga tam mojo.

MHA torek, 5. avgust 2008 ob 11:05

Mislec Pepek pa je brš reden gost tan, da za celi den ve, kero muziko do vrteli pa kerega izvajalca Mislec Hihihi Pomežik

Pepek z brega torek, 5. avgust 2008 ob 12:21

Kej pa čen, či pa še mi samo sladoled paše - pijačo sen fčistar to püsta...
Jočeeem Jočeeem Jočeeem

MHA torek, 5. avgust 2008 ob 12:56

Pepek, toga ne delej, ka bi pijačo fčistar to püsta, to je ne zdravo. A-A Pivo Hihihi

Dejan torek, 5. avgust 2008 ob 13:42

Pepek pa je zgleja reden gost tan Hihihi Ob kekih pa te rolajo Fredija Milera pa Domna Kumera? Vuuhuu Hjooj

Pepek z brega torek, 5. avgust 2008 ob 15:38

Op treh zaron...
Kitarist Kitarist

MILAN sreda, 6. avgust 2008 ob 07:56

Butl
ke če je te odprto 24 vür??????????'
kej pa te šandori

Jernej sreda, 15. oktober 2008 ob 22:40

Kafe ...da va pa z Nelov Lotmerki boma pa sla na eden kafetek z rogljicekom Sladoled Lačen ...

Zvončica ponedeljek, 3. november 2008 ob 00:28

Gnes so meli vse pri rogli puno.....pa še jaz pa familija smo se odločili malo zagiftati ....pa smo naročili vsakši svojo sorto torte t.j. 5 komadov.....te pa smo med soboj sprobovali in na konci ugotovili to kej smo že pret mislili ka bo....VSE SO MELE ISTI ŽMAH....to te buje. Te pa smo glovo družine čakali pred vhodon ka je plačüva pa pridejo vÜn trije pa si eden zguči "Zej sen si lüšte po sladken potešija, zej pa bi nejrejši vse zbruha ka se mi je torta tak čüdno v želodec vsela...." Ta drügi pa mu reče "te pa bi tü ali lehko še bruhalnico meli ka bi človik včasik vse vün skozla ka poje..." Stvor za premisliti. Kozlam

MHA ponedeljek, 3. november 2008 ob 01:03

Jah, kemija naredi sfojo...

MILAN ponedeljek, 3. november 2008 ob 08:56

Hjooj

ven pa je v vsakšen pakli drügi žmah pa forba tüdi
samo to je vrak ka je fse z ena fabrike.

Jernej ponedeljek, 3. november 2008 ob 13:22

Jernej je napisal/a:
Kafe ...da va pa z Nelov Lotmerki boma pa sla na eden kafetek z rogljicekom Sladoled Lačen ...
..tej vikend pa je bila rejdna guzba! Sladoled Lačen Kafe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.