prlek1825 sobota, 10. april 2010 ob 21:38

Drogi prleki poslušejte toto dogodivščino ke sem jo jaz pret doživjo. Šo sem v kopalnico se tuširat pa še na hitro pošlem eno sporočilo in telefon odložim polek brivskega aparata. Seveda por sekund še traja ke sporočilo pošle in naenkrat čujem tisti signal kak čuješ v radii kda doš telefon bliže. Te pa poglednem v tistem pa se je že som sprožjo brivski aparat. Seveda mi neje blo nič jasno pa še te eno trikrat probam isto foro in vsakokrot se je brivski aparat som prižgo.
Nesem mogo vervati svojim očem ke je toti telefonski signal tak močen ke lehko naredi ke takšega…hehe

Jernej sobota, 10. april 2010 ob 23:02

..poznaš ove žarnice neonske cevi?



Mi smo vse neonske cevi menjali skladišči, či je bila dobra ali nej!
Eni so še žmigali pa so nej več v fasongi bli! Te san tüdi samo glejdo Šokiran

optix sobota, 10. april 2010 ob 23:30

prlek1825 je napisal/a:
Drogi prleki poslušejte toto dogodivščino ke sem jo jaz pret doživjo. Šo sem v kopalnico se tuširat pa še na hitro pošlem eno sporočilo in telefon odložim polek brivskega aparata. Seveda por sekund še traja ke sporočilo pošle in naenkrat čujem tisti signal kak čuješ v radii kda doš telefon bliže. Te pa poglednem v tistem pa se je že som sprožjo brivski aparat. Seveda mi neje blo nič jasno pa še te eno trikrat probam isto foro in vsakokrot se je brivski aparat som prižgo.
Nesem mogo vervati svojim očem ke je toti telefonski signal tak močen ke lehko naredi ke takšega…hehe


elektromagnetno valovanje
zaj si pa zamisli, ko to k vuhi drzis celi cas Haha pa gobezdas v telefon vsaki dan kak sevle

Progress nedelja, 11. april 2010 ob 15:50

Sevanje seveda, če prav stručki razlagajo, da so telefoni ne nevarni za ljudi, še drugim napravam ne zaprinašajo. Kaj pa uporaba telefonov v bolnicah in bencinskih servisih ? ste kdaj pomislili na to, ko je človek priklopljen na razne aparature ???

SlovenianDevil nedelja, 11. april 2010 ob 16:31

Progress je napisal/a:
Sevanje seveda, če prav stručki razlagajo, da so telefoni ne nevarni za ljudi, še drugim napravam ne zaprinašajo. Kaj pa uporaba telefonov v bolnicah in bencinskih servisih ? ste kdaj pomislili na to, ko je človek priklopljen na razne aparature ???
Zato pa so znaki, ka nesmiš uporablati telefona v bolnicah pa bencinskih črpalkah, sicer na bencinski črpalki je ne glih tak veki problem, ker se nemre tak nič zgoditi, v bolnicah pa mislin ka majo tiste aparature zaščito pred sevanjom. Tiste naprave, ki pa človeka držijo pri živleji pa so več ali manj mehanske, taka jin z mobitelon nemreš glih nekej narediti.

Tak daleč pa lidje sprijaznite se.....nebomo večno živeli, pa či te se bojali za vsako stvor ki van lehko škoduvle de vas stres pokopo...

Ivek nedelja, 11. april 2010 ob 17:34

Prlek, patenteraj razeraparat na daljinca!

prlek1825 nedelja, 11. april 2010 ob 20:39

to bi bijo provi patent ja...hehe....zej mi je jasno kda so gučali ke z telefonom lehko jejca kuhaš...pa vidim ke neje samo to to ke še je ke več..hehe

Jernej nedelja, 11. april 2010 ob 22:30

Samo dobro ka nevidimo sevanje vse valove vsen frekvencaj!

Od GPS (Navigacija) preko UMTS (mobilni internet) ,DVB-T (digitalni Tv) ,
LW (dolgi val radia) ,MW (sredni val radia) , FM (kratki val radia) ....itd.
...pa neven ka vse bi še lejko naštevo, normalno ka to more vplivati na človeka!Mislec

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.