MHA sobota, 30. december 2006 ob 03:15

Heh, jaz sen meja malo več pleha kak san za en kapučino, zato sen moga počakati.

MILAN sobota, 30. december 2006 ob 09:07

Nasmeh kak vidite je velki den pred nami,novi penez,pa tudi najlepši je.TEMI SE ŽE ČUDI VSA EVROPA.Sen gleja ovi den ka so evropejce spitovali keri je zej dobja evro si lehko mislite nejč eden je ne zna ka mi Slovenci.
Malo de nan že en cejt delalo probleme,samo ka smo mi fsi bol brihtni pa de to hitro minilo. Tak al tak smo že dosti penez do zej mejovali.Nejbolj so bIli zloti Markovičovi cejti te si lehko tak zaslužja če si se zna iti.Pa kej to je mimo.

Van tak poven ka de sigurno s cejton grotalo bojše.

Vuuhuu SAMO GLOVNO PRAVILO JE DELATI PA DELATIVuuhuu

Brez dela nede nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kej delo pa penezi:VSE NEJ V NOVEN PA DOSTI "EVROF"Mislec

Zvončica sobota, 6. januar 2007 ob 23:50

Kak van kej gre zaprovlaje totih evrekov? Vas kej boli glova od preračünovaja?Jezik Ubog Zloba Pomežik

MILAN nedelja, 7. januar 2007 ob 13:48

Nasmeh bogme je resen potrebno malo bol štenderati
samo ka se bomop že navadili.Hm

MHA nedelja, 7. januar 2007 ob 15:31

Nega problema, mon že izkušje iz Nemčije...

Je pa en kolega ovi den v MB šo v eno oštarijo, pa si je naročja eno kafe z smetano pa dvo deci soka. Na kunci je to fsefküp koštalo negi 2€. Ploča je z tolari in sicer z petimi jürji, kelnarca pa mu je gverala 48 ojrof Haa na kunci pa še ga je pitala či mu je dobro vün djola.

Pepek z brega nedelja, 7. januar 2007 ob 18:15

Ge pa te je tota oštarija, f keri tak dobro mijovlejo? Škoda ka do mi skoro tolari sfalili.Jok

Dejan ponedeljek, 8. januar 2007 ob 10:21

MHA je napisal/a:
Tak pa sen zodje tolare püsta na banki. V vrsti za plehnotipenezmašin sen čaka 1 vüro ka sen na vrsto priša, potli pa še 20 min ka sen do penez priša na tisten okni pa položjo. Enega hipa sen že mislo ka bon koreje tan spüsta.

Jas sen tüdi ša te še pred novin leton hitro zameja toti pleh pa sen tüdi čaka več kak eno vüro. Sen tan sta s punimi vrečkami pleha, pa mi je vün namlelo točno 4451 tolarof! Enega 2 tolarskega pa mi je ne štelo vzeti Žalosten Haha

Do zej pa še nesen nič dosti €vrekof zaprava, papirnatega sen še sploh v rokah ne meja...

Tota oštarija pa more biti negi joko za voglon fkrej od civilizacije, ka še je tan 1 € vedno 100 tolarof Haha

MHA ponedeljek, 8. januar 2007 ob 13:43

Dejan hitro še polek napiši keko je 4451 SIT v evrih, ka te nede gi inšpekcija kaznüvala! Haha

kobreti torek, 9. januar 2007 ob 10:47

Ja bo pa treba paziti na ponarejene,tak na papirnate tak na železne.Tak se je včera eni kelnarci zgodlo ka ji je nehče potekna 500 taljanskih lir, ki več ne valojo na mesto dveh Evrof.Pa tudi na druge stvari bomo mogli bol poglednoti,kak to kože na spodji povezavi!!!


http://www.moj-album.com/slike/5924749/n_efmYg3QeULubgn.jpg

MHA torek, 9. januar 2007 ob 13:34

Haha za kakšno malo napako te lehko lidje okrog prnesejo Haha

Jernej torek, 9. januar 2007 ob 20:14

Hej na A&M Katalogi ka san danes doba ..se Slovenske €vre z Tolarami (samo kovance eden Set € pa eden Set tolare) odavlejo
za 24.95€Ideja

Zvončica sobota, 13. januar 2007 ob 00:18

Biznis je biznis. ste glejali po TV ka so negi v SLO tolari postavili spomenik....no jaz pa se vsakič gda sen v trgovini jočen za jin.Ubog

MHA sobota, 13. januar 2007 ob 15:14

Zütra je tak zodji den, ki še lehko z tolari pločaš, te pa res Jok tolar

Zvončica sobota, 13. januar 2007 ob 23:42

Kaj bole butastega za zaprovlaje penez pa še nesen čüla....ne ven če mojo v vlodi kakšega zaposlenega ka si gluposti za zaprovlaje penez zmišlovle ali kajHaa Haa Yaj do te pametjakoviči proslavo za evreka naredli!!????Pa ke jin je pamet???Rajši bi to ke de koštala tota bedarija dali za reveže.

MHA sobota, 13. januar 2007 ob 23:48

Takšo zaprovlaje penez je ne prvo pa ne zodjo. Či nebi držova zaprovlala penez za takšne kozlarije, te bi mi v SLO že marsikej meli.

Jernej ponedeljek, 15. januar 2007 ob 13:17

Danes san si zajtrk kupa tü slüzbi pa san reko "ich zahle mit ganz neuen €uro Münzen"!

... Blagajnicarka je kovanca vec krat obracala pa ga gledala.
Z enim Franca Preserna pa Primoz Strubara san placo....gli telko ka je nej probala ci je nej to cokolada z alumini oblecena Vuuhuu

MHA ponedeljek, 15. januar 2007 ob 13:49

Pri nas gnes poteka Dobrodošlica evru, eno največjih slovesnosti v zgodovini držove. Dogodki, ki potekajo v Lublani, na Brdi pa na Bledi, prisostvüvle osem evropskih premjerof in 200 visokih gostov, medijsko pa jih pokrivle okrog 300 novinarjev, od tega pol iz izozemstva.
Fse fküp (de) košta 650 tisoč evrov!

Takak so rekli, z prihodon evra do san stroški!

Dejan ponedeljek, 15. januar 2007 ob 15:36

Te pa so pravili ka se nede nič podražilo z evron. Smo fčera šli v Taverno jest, pa sen tak na debelo gleja cenik. Je kelnar prnesa storega (ovega kej so nejpret napisani tolari pa te evri) pa novega (kej je obrjeno). Se je očitno zmota, da ovega storega več nej ne bi uporablali. Te pa sen malo pogleddna kakše so razlike. Sledja cena se je zvišala za nejmeje 10%.
Nekej primerof:
Prleški zrezek 1650,00 sit 6,89 € pret
Prleški zrezek 1797,30 sit 7,50 € zej

Royalsteak 2500,00 sit 10,43 € pret
Royalsteak 2875,68 sit 12,00 € zej

Pizze 800,00 sit 3,34 € pret
Pizze 958,56 sit 4,00 € zej

Vino Laški Rizling 2400,00 sit 10,02 € pret
Vino Laški Rizling 2636,04 sit 11,00 € zej

To sen tak naključno por primerof vün prepisa, mon pa celi cenik slikani, storo pa novo verzijo.
Ene stvari so se orenk podražile. Pa to so ziher vseposod tak gor zaokrožovali, nejbole v gostinstvi.

Jernej ponedeljek, 15. januar 2007 ob 20:05

cüte meni je to nic nej novega ....je Nemciji tak blo pa Avstriji pa Franciji pa nej za verjeti se v Vatikani je se vse podrazilo in pri vseh drzav ka so evra prevseli...pa isto se Sloveniji zdaj godi! Se pred smo vedli ka nas caka!!!!!Hm

MHA torek, 16. januar 2007 ob 12:39

Kej pa ploče so nikome ne gor zaokrožili?! Hud Hud Hud



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.