Nela torek, 16. januar 2007 ob 15:03

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Zveza potrošnikov Slovenije je danes predstavila dopolnjeno črno listo nesorazmernih podražitev izdelkov in storitev. ZPS je od začetka novoletnih praznikov prejela več sto obvestil potrošnikov o zaznanih podražitvah izdelkov in storitev. Tako kot prvo dopolnitev so tudi tokratno pripravili s pomočjo potrošnikov, ki jim prek brezplačnega Potrošnikovega evrotelefona, spletne strani in elektronske pošte posredujejo informacije o opaženih podražitvah, v posameznih primerih pa pripnejo tudi stari in novi račun ali cenik. Mislec

Potrošniki ZPS obveščajo o zaznanih podražitvah v picerijah, hotelih in termah, avtopralnicah, avtošolah, trgovinah, pekarnah, podražile naj bi se tudi malice in kosila, kava in čaj, hitra hrana, športne storitve, časopisi, mobilna telefonija, kino vstopnice, parkiranje.

Tepa smo lahko srečni...Haa

Nela torek, 16. januar 2007 ob 15:04

Kaj vse je dražje????

Najvišja podražitev, kar 140-odstotna, je v ljubljanski diskoteki Global, kjer je potrebno za garderobo po novem plačati en evro. Za 60 odstotkov sta se podražili izposoja drsalk na zunanjem drsališču v Tivoliju ter letna članarina v mariborskem društvu Bodifit - prva stane 2 evra, druga pa 10,02 evra. Za polovico je dražji plačilni nalog po spletu banke Volksbank, sedaj stane 30 centov. Za skoraj 20 odstotkov se je podražilo dvourno parkiranje v garažni hiši Glazija v Celju, po novem je treba odšteti evro in pol. Na črni listi so se znašle tudi cene kosil, kav in drugih pijač, ki so dražje v povprečju od 10 do 30 odstotkov, navaja ZPS.

Nela torek, 16. januar 2007 ob 15:07

Glavno sporočilo Zveze potrošnikov Slovenije v evrokampanji Evrokovanci niso drobiž se je med potrošniki dobro prijelo, saj se pogosto sliši pritoževanja natakarjev, da so se napitnine drastično zmanjšale.

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

Jernej sreda, 17. januar 2007 ob 21:32

Zdaj zacetki je tak.. bode se narod navado telko valute je nasa drzava skoz dala ujuj pa bode to tüdi! Cas gre..stalno se kaj spremeni! Mislec

Jernej sreda, 24. januar 2007 ob 19:44

In ste se navadile na €??? Gor ali Dol

Zvončica nedelja, 28. januar 2007 ob 00:52

Samo dve ploči bon zavirtila te pa bon že pomalen vse finte znolaHaha

Jernej ponedeljek, 29. januar 2007 ob 21:17

Cü dosti lidje so se tezko na nove cifre na placilni listi navaditi....ker so eni sigdar obcütek za novo valuto nej meli...ah to je malo...ja mala cifra...te pa ploca ja pa nej pa jo vec nej blo! Khmm

Zvončica nedelja, 4. februar 2007 ob 01:41

Zaj po noven moren hoditi v štacüno spočijena ka mi te moj kalkulator v glovi lepše preračünovle pa sew ne pregreje polek....no na kasi pa mi je že pret prtisk zdigovaloPomežik

Jernej torek, 6. marec 2007 ob 19:46

In Lidje kak van gre z novami €vrami?

Nela sreda, 7. marec 2007 ob 11:43

Naja jaz še vedno preračunovlen vse v tolare, nesem se še glih navodila.....Haa

Zvončica nedelja, 11. marec 2007 ob 00:02

Če bi mela EURO pločo bi se t¸Udi na tote nove peneze včasik navodila, tak pa.....še duuuuuuuuugo ne.Haa

Jernej sreda, 4. julij 2007 ob 22:39

Ka mene svadi je ka eni recejo ...
"Slovenija ma Evropske cene te naj tüdi dajo Evropske place"!


Place so bog me nej ot Evropske skupnosti otvisne!
..samo cene pa se!

Ci frizer za frizuro racuna primer 5€ Sloveniji nemre isto placo meti kak Avstrijski frizer ka racuna 25€ za isto delo! Mislec

MHA četrtek, 23. avgust 2007 ob 12:23

Ke je te zej! Hud Fse gre gor, fse ke človik nejbol nüca se draži Hud Zid

Prvo je ša bencin gor, zaten elektrika, zej pa še krüh, mleko pa meso, sodje pa zelejova Hud Ke pa ploče!? Šokiran Kak je te to lehko tak! Mislec Že zej si eni nemrejo privoščiti, kak do še le po podražitvah Dol

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=4&c_id=150291

Banda lopofska!

Zid Zid Zid

Zvončica sobota, 25. avgust 2007 ob 01:42

Ja, resen do z nos zombije naredli...lehko je to tüdi namen.Bole si okupirani z bojon za osnovno preživetje meje maš prilike pa cejta ka bi si možgone razvija...vse vlode pa mojo rade če so lidje čimbole hepjeni ka te lehko delajo kej čejo...Amerika je lep primer ke je več kak pol populacije intelektualno na podni...pa se lepo vidi kakše takši volijo pa kej te na položajih za gluposti delajoZloba

MHA torek, 4. september 2007 ob 20:07

Tak, zütra pa te bo! Cene grejo za 10 do 15 procentof gor, mela pa makaroni pa za cilo več Hud Dol


Banda lopofska!

MHA torek, 4. september 2007 ob 20:16

Kakšo izjavo sen zej čüja Hjooj Zej či bi me trufilo, bi me ziher bujlo. Rekli so po poročilih, ka se ploče nesmijo zdignoti, ker bi te lidje pre več kipüvali in bi za to mogli po cene gor zdignoti! Hjooj Hjooj Hjooj

Taka smo si te sami krivi, ka grejo cene gor, ka pa teko kipüvlemo Hjooj Zid

Nela torek, 4. september 2007 ob 21:21

MHA je napisal/a:
Tak, zütra pa te bo! Cene grejo za 10 do 15 procentof gor, mela pa makaroni pa za cilo več Hud Dol


Banda lopofska!


Pa naj grejo v rit Khmm zej mo se te le po tuhtali kaj kupiti pa v keri trgovini, ki de ceneje, tepa se teko kak jih he v Lotmerki Hjooj Hjooj Hjooj

Nela torek, 4. september 2007 ob 21:24

MHA je napisal/a:
Kakšo izjavo sen zej čüja Hjooj Zej či bi me trufilo, bi me ziher bujlo. Rekli so po poročilih, ka se ploče nesmijo zdignoti, ker bi te lidje pre več kipüvali in bi za to mogli po cene gor zdignoti! Hjooj Hjooj Hjooj

Taka smo si te sami krivi, ka grejo cene gor, ka pa teko kipüvlemo Hjooj Zid


Keri satan pa si je te po to zmislo??????????Naj se rejsi Zid Zid Zid Zid Zid aha pa tak se tudi lahko Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Jernej torek, 4. september 2007 ob 22:22

Nela je napisal/a:
Naja jaz še vedno preračunovlen vse v tolare, nesem se še glih navodila.....Haa

Ka pa zdaj???Vprašaj

Nela sreda, 5. september 2007 ob 12:33

Eh se vedno preracunan keko bi to v tolarih blo



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.