Zvončica nedelja, 29. marec 2009 ob 22:45

Ka van poven kak sen jo jaz doj sprovila.....da je bila sila pa sen na pumpi ne mela fena ipd. pa se je naš čeh spotja ka bi toto storo malo poslinja.....pa jo je ....pa fčistark zlehkega doj do daske spravjaHaha

tota ponedeljek, 30. marec 2009 ob 06:20

Zvončica je napisal/a:
Ka van poven kak sen jo jaz doj sprovila.....da je bila sila pa sen na pumpi ne mela fena ipd. pa se je naš čeh spotja ka bi toto storo malo poslinja.....pa jo je ....pa fčistark zlehkega doj do daske spravjaHaha

Aplavz Kak pa vama je to grotalo? drügi pa se tak mučijoHihihi , pa polek žifce gibijoHehe

MHA ponedeljek, 30. marec 2009 ob 09:50

Ve sen jo jas tüdi "slinja" san z tistin ke je za šejbe prati. Pa v nejvekšen mrazi sen jo doj sprovla, da mi je šla na žifce takak prleki, da nebi meja rad takak toti šofer. Hjooj

kobreti ponedeljek, 30. marec 2009 ob 10:08

za tote naše še neven kak grejo najležje doj,afstrijske pa si lepo doj doba če si pret kak si jo gor lepa malo ki po srejci ali pulovri polepa ka se je potlan ne tak močno na šajbo zgrobila, te potlan pa je si jo čist ejnfoh doj doba.Nasmeh

kobreti ponedeljek, 30. marec 2009 ob 10:10

...tjedenske 15€ Vudri Strelec Niman pojma Prdec Viking , opet ena sramota za Slovenijo

kobreti ponedeljek, 30. marec 2009 ob 10:13

MHA je napisal/a:
Ve sen jo jas tüdi "slinja" san z tistin ke je za šejbe prati. Pa v nejvekšen mrazi sen jo doj sprovla, da mi je šla na žifce takak prleki, da nebi meja rad takak toti šofer. Hjooj


..san ne mi jasno zakaj te mo toti 3 naše vinjete gor zapopane, se pa če so polletne, že dve folgata, ali je kakši tujec pa so ga naši napi**li ka mora za fsakšo stron kaj se pela meti extra vinjetoHehe

Dejan ponedeljek, 30. marec 2009 ob 11:24

Zvončica je napisal/a:
Ka van poven kak sen jo jaz doj sprovila.....da je bila sila pa sen na pumpi ne mela fena ipd. pa se je naš čeh spotja ka bi toto storo malo poslinja.....pa jo je ....pa fčistark zlehkega doj do daske spravjaHaha

Kak je te to zglejalo? Nasmeh Či je šejbo liza? Hihihi

Toti pa je venda za vsakšo vožjo novo vinjeto gor popa.

MHA ponedeljek, 30. marec 2009 ob 11:40

Toti je bija nekda loni slikani, či bi ga ze slikali, te bi tak že pol šejbe meja sprelepleno z vinjetami.Hehe

Nela ponedeljek, 30. marec 2009 ob 11:48

Jaz tu na Dunaji dosta slovenskih vinjet vidim. Jaaa Tepa se avstrijska coj, pa se kaksna stora, tepa tak cela stroh poleplena. Eni mojo res cele desne strani poleplene. Hjooj

MHA ponedeljek, 30. marec 2009 ob 12:10

kobreti je napisal/a:
...tjedenske 15€ Vudri Strelec Niman pojma Prdec Viking , opet ena sramota za Slovenijo

Rejši tak, kak pa mo davkoplačevalci odplačüvali kredit.

prlek1825 ponedeljek, 30. marec 2009 ob 14:52

ja zej so šli pač na toto foro, ke grejo večina na morje za 14 dni, ke do kupli dve te pa so tak na istem!

Zvončica ponedeljek, 30. marec 2009 ob 23:16

Glede slineja po vinjeti....slino je lepo na prst da malo po vinjeti potegna, te pa doj sprovla....je pa res, ka je bija noč pred ten v lajfi.....te pa je venda kislino še meja zdigjenoHihihi

tota torek, 31. marec 2009 ob 08:53

Zvončica je napisal/a:
Glede slineja po vinjeti....slino je lepo na prst da malo po vinjeti potegna, te pa doj sprovla....je pa res, ka je bija noč pred ten v lajfi.....te pa je venda kislino še meja zdigjenoHihihi

Hehe Aplavz

MHA torek, 31. marec 2009 ob 09:35

Fčera sen na eno vüho čüja ka Evropi nepaše glih, momo baje predroge vinjete. V bistvi je res malo droga, glede na rok uporabe.

Tunč torek, 31. marec 2009 ob 16:48

To je stvor držove in jaz mislim ka je cena še prenizka. Neven kaj se bunijo. Če je Slovenija slučajno keri držovi diktirala kakšne cene si naj oni nastovijo. Če si v kero drugo držovo priša si ploča keko je blo pa basta. Vsi bi radi ka bi v Sloveniji še stalno lahko za en evro vso cestnino plača pa še nekaj vun doba za kafe. Jok brate, daj evre ali pa duma ostani, če jih nimaš. Zlotizob

prlek1825 torek, 31. marec 2009 ob 21:35

jaz ne vem skoz se bunijo!
bunli so se kda so mogli čakati na cestninski, zej se dale bunijo!
te pa nas nej preletijo če jin nič ne paše!


pret sem glih žejava poslušo v piramidi je reko ke je vinjeto odstranjo v 3 minutah!
tak ke če že ma prakso še ne pride nom prlekom pokože če resen gre v 3 minutah!

MHA torek, 31. marec 2009 ob 23:28

Tunč je napisal/a:
To je stvor držove in jaz mislim ka je cena še prenizka. Neven kaj se bunijo. Če je Slovenija slučajno keri držovi diktirala kakšne cene si naj oni nastovijo. Če si v kero drugo držovo priša si ploča keko je blo pa basta. Vsi bi radi ka bi v Sloveniji še stalno lahko za en evro vso cestnino plača pa še nekaj vun doba za kafe. Jok brate, daj evre ali pa duma ostani, če jih nimaš. Zlotizob

To ja

Čudno ka se Evropa ne buni kakše male ploče momo.

tota sreda, 1. april 2009 ob 08:19

Se pa jih nihče ne sili, ka se morejo po AC pelati. Ali pa ka morejo vinjeto küpiti. Nej se na šverc pelajo, pa probajo srečoHehe Mogoče do brez kontrole prišli skos, či ne pa pač nej kazen pločajo, či jin je žo penes za vinjetoVrag smejun

prlek1825 sreda, 1. april 2009 ob 09:52

ke pa te provite na to, ke so gnes vutro kda si prišo na ptuji prek puhovega mosta kontrolirali vinjete!

MHA sreda, 1. april 2009 ob 10:10

V Lotmerki pa so gnes za vožjo skozik rondoje kontrolerali vinjete. Keri mi ve povedati, ke treba poslati na DARS, ka ti vinjeto vün pločajo, či si mejovleš šejbo na avti? Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.