tota sreda, 1. april 2009 ob 11:23

http://www.dars.si/Dokumenti/Cestnina/Nacini_placevanja_cestnine/Vozila_pod_3500_kg/Vinjeta/Izdaja_nadomestne_vinjete_260.aspx

MHA sreda, 1. april 2009 ob 19:54

tota je napisal/a:
http://www.dars.si/Dokumenti/Cestnina/Nacini_placevanja_cestnine/Vozila_pod_3500_kg/Vinjeta/Izdaja_nadomestne_vinjete_260.aspx

To ja

Da na storen šejbo mijovlen, vači mi avta notri nedo vzeli.

MHA četrtek, 2. april 2009 ob 10:04

So fčera meli foro na 24 vür, ka do uvedli vinjete za pešhondo pa pecikliste za 5€.

Dejan torek, 7. april 2009 ob 11:33

No jas sen se fčera prvič pela po avtocesti od Vučje vasi do Maribora. Je Petra na svojen avti mela vinjeto, ki sma jo loni nücala pa sma te šla z jenin. Valala je od 6. oktobra 2008, bila pa je polletna. Včera pa je bija 6. april pa je to glih pol leta. Sen misla, ka še te to vala. Pa najdva na cestninski dol stovijo pa ova gleja to pa reče ka več ne vala A-A Ka je valala od 6. oktobra 2008 do 5 aprila 2009. Te pa sen moga tan na lici mesta novo küpiti pa gor napopati. Še dobro ka sen ne kakšne kazni doba Hihihi

Legionar torek, 7. april 2009 ob 12:38

Ja no, lehko pa ki si ti meja praf, pa je baba ne bila glih ziher ka je tak kak provi, pa ti je zato ne kazni fsekala.Hehe

prlek1825 torek, 7. april 2009 ob 22:49

dobro ke ste pa malo ofnali temo vinjet! ke ste me neke zmislili!
v nedelo je te le meni prekipela tista stora polletna vinjeta, pa lepo toplo je blo pa se je jaz spravim dol čuhat!
sem mislo nepret kak bom dugo to delo!
in brez ke bi ke grejo al ke sem jo čist komot dol dobjo!
potegno sem jo dol, spodji sloj vinjete je osto gor, tisto pa sem si na coto našprico wd-40 pa komot spuco dol!
potli sem edino mejo malo mastno šejbo od wd-ja, tisto pa sem z steleksom spuco, tak ke sem mejo 10 minut vse rešeno!
mislo pa sem ke de mi celo popodne šlo kakšne panike lidje zgučovlejo!Hehe

Legionar sreda, 8. april 2009 ob 09:05

Ma ja, jas sen storo vinjeto tüdi čist ejnfoh dol sprava, v 5 minutah, taka resen preveko paniko okoli tega zgojajo...Kafe

prlek1825 sreda, 8. april 2009 ob 21:56

meni še zej neje jasno ke lidje delajo takšo paniko z tem!
te pa keri neje sposoben tega dol ščuhati nej ustanovi držova službe za odstranjevanje vinjet tak kak so meli te za tiste ki so lepli nalepke za registracijo avta pa je problem rešini!
če nemreš sam pa plačej te pa mo vidli kak do z veseljem vsi dol spravlalai!

MHA četrtek, 9. april 2009 ob 09:45

Jas sen jo v glovnen sred nejvekšega mraza kume doj sprava, pa jo probejta vija sred zime doj spraviti, či ta jo te tüdi v 5-ih minutah.Nasmeh

prlek1825 četrtek, 9. april 2009 ob 22:34

zake pa sem van jaz reko ke počokejte na poletje! zej še neje samo je očitno zadosti toplo ke je šlo!
jaz priznam ke me je motla gor samo tak pa še pa ne ke bi si mogo vzeti pol dneva ke bi jo dol spravjo! te rejši počokam na toplo pa jo dobim v5-tih minutah dol!

MHA petek, 10. april 2009 ob 11:12

Nekše drüge nalepke mon še na avti, pa sen jo šteja na isto mesto prlepiti kak sen prešjo vinjeto meja.

Legionar petek, 10. april 2009 ob 12:31

MHA je napisal/a:
Jas sen jo v glovnen sred nejvekšega mraza kume doj sprava, pa jo probejta vija sred zime doj spraviti, či ta jo te tüdi v 5-ih minutah.NasmehMOreš jo malo s fenon segreti pred, jaz jo sen, pa je čist fejn šlo, pa je to blo decembra.Pomežik

MHA petek, 10. april 2009 ob 15:46

Ve naslednič bon jo hitre doj sprava.

prlek1825 torek, 14. april 2009 ob 22:16

ena finta še je baje ke če si novo nalepiš na kavbojke te pa na šejbo ke grota prenosliva! hehe
baje ke se da komot z šejbe sprovlati nevem keko krot ke jo lehko z avta na avto prenošaš!

jaz še tega nesem vupo probati ke ipak tak poceni pa je tudi ne ke bi se tak zajebovo, sem pa čujo ke je baje to resen!

Dejan torek, 14. april 2009 ob 23:57

Pret jo napopej na vunen pulover pa de še potli leži dol šla Hehe
Jas sen še store ne sprobova dol sprovlati.

prlek1825 sreda, 15. april 2009 ob 07:35

pa ne se je bojati, ke kakšno paniko lidje delajo sploh neje tak!

zgorjo plost dol ščuhej, spodik pa lepilo samo z wd-jom spucej, mastni flek od wd-ja pa z steleksom, pa moš 5-10minut dela!

Dejan sreda, 15. april 2009 ob 13:45

Sej se ne bojin vinjete dol sprovlati Nasmeh Provin samo, ka še je niti nesen proba dol sprovlati. Ene nalepke dol z šejbe sčohati pa res venda nemre biti nekši strašen izziv.

prlek1825 sreda, 15. april 2009 ob 21:10

no se vidi ke si prlek hraber pa žilavi!
ne pa vsi z toto vinjeto zdelovlejo takšo paniko ke sem čujo ke so si eni šteli že streti šejbo pa zamejati prek zavarovanja! samo ke nebi trebali dol sprovlati!Hehe

kobreti četrtek, 16. april 2009 ob 06:25

prlek1825 je napisal/a:
ena finta še je baje ke če si novo nalepiš na kavbojke te pa na šejbo ke grota prenosliva! hehe
baje ke se da komot z šejbe sprovlati nevem keko krot ke jo lehko z avta na avto prenošaš!

jaz še tega nesem vupo probati ke ipak tak poceni pa je tudi ne ke bi se tak zajebovo, sem pa čujo ke je baje to resen!



Preverjeno delüvle, sen že proba na Afstrijski vinjeti,san najbole je ka kdo je več ne nucaš,ka jo nazaj na tisto folijo zalepiš ka se ne "zapeče" od sunca na šöjbo,potlan pa še jo ziher lehko 10 krot pripopašHeoa

Nela četrtek, 16. april 2009 ob 08:51

Zanimivo! Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.