prlek1825 sreda, 18. marec 2009 ob 14:20

tak kak si reko dejan!
problem v tem kak so deca vzgojeni doma!
če vidi ke domoči delajo bedarije pa živčarijo za volanom de tudi on to delo!
pa neje samo finta kak je za volanom, nasploh kakšna je vzgoja takšo je potrplenje pa obnošaje!

Nela sreda, 18. marec 2009 ob 14:56

Jaz sen tudi delala izpit v Lotmerki, einfoh kak pasulj. Jaaa Zej tu na Dunaji, pa adijo pamet, ne lodan totih krizisc, pa 3-4 pasovnic, ker tega nesem vajena. Tepa ce se pomali pelan, tepa tak vete kaksno trobeje je vsigi, takak v Lj, taka te volo zgibin do vsega, pa res so vsi tak nestrpni pa v sili, pa ce takoj ne spelas ko zelena gori ti ze trobijo pa ti sredinca kozejo......eh. Taka bojse, da dale Jernej vozi po Dunaji. Zlotizob Ko sem pa duma v nasen malen Lotmerki, tepa se ze rejsi seden za volan. Nasmeh

Jernej četrtek, 19. marec 2009 ob 07:16

Nela je napisal/a:
Jaz sen tudi delala izpit v Lotmerki, einfoh kak pasulj. Jaaa Zej tu na Dunaji, pa adijo pamet, ne lodan totih krizisc, pa 3-4 pasovnic, ker tega nesem vajena. Tepa ce se pomali pelan, tepa tak vete kaksno trobeje je vsigi, takak v Lj, taka te volo zgibin do vsega, pa res so vsi tak nestrpni pa v sili, pa ce takoj ne spelas ko zelena gori ti ze trobijo pa ti sredinca kozejo......eh. Taka bojse, da dale Jernej vozi po Dunaji. Zlotizob Ko sem pa duma v nasen malen Lotmerki, tepa se ze rejsi seden za volan. Nasmeh

Pijunca ...zakoj pa te?

Nela četrtek, 19. marec 2009 ob 07:51

To bojse da neeee komenteran, hehe. Zlotizob

tota četrtek, 19. marec 2009 ob 10:19

Nela je napisal/a:
Jaz sen tudi delala izpit v Lotmerki, einfoh kak pasulj. Jaaa Zej tu na Dunaji, pa adijo pamet, ne lodan totih krizisc, pa 3-4 pasovnic, ker tega nesem vajena. Tepa ce se pomali pelan, tepa tak vete kaksno trobeje je vsigi, takak v Lj, taka te volo zgibin do vsega, pa res so vsi tak nestrpni pa v sili, pa ce takoj ne spelas ko zelena gori ti ze trobijo pa ti sredinca kozejo......eh. Taka bojse, da dale Jernej vozi po Dunaji. Zlotizob Ko sem pa duma v nasen malen Lotmerki, tepa se ze rejsi seden za volan. Nasmeh

to se mi dopodne, ka si odkrito povedala kak je. Jas se tüdi niman za nekšega nejbojšega šofera, pa ne ven kak bi se znejšla po Dunaji naprimer... Se bi venda še nekak šlo, či te nebi stalno od ozaja nekši butl riva pa silija v tebe...Hehe Nestrpnost na cesti je res zlo razpašena, taka te nan enin, gi se nimamo za krole za volanon resen fso volo poberejo takši gi radi prste kožejo...pa še marsikej drügega tüdiHehe

kobreti četrtek, 19. marec 2009 ob 12:34

No Dejan se toti kaj prinas polagajo izpite, so glih tak lehko dobri šoferi, samo odvisno je keko se je kandidat nafšča,pa keko je vole meja se nafčiti v avtošoli.Seveda kak sen že omenja ti v avtošolo lehko pridejo fse fele lidje ki bi radi ispit meli, dokič de to naš sistem na to gleja tak relevantvo. Naprimer poznan tudi en primer ka je diklina ne mogla pol nareti (osmič), te pa ji je kolegica rekla če bi bili znaki na ti*i narisani ka bi jih že nekda naredla, te drugi ki pride vozit pa reče,ka on samo dve vüri voza pa ša na ispit, ka se on že dugo vozi duma z avton, traktoron pa že od plenic dale,te pa nema pojma kaj so to špegli,pri parkeraji suče volan tak kak da bi meja ozodi kcoj prikloplene tri prikolice,ka o spelavaji sploh ne gučin.No podobno je tudi z povratniki, kerin so popindekl vfkraj vzeli plövi.Najdejo pa se tudi takši ki mojo že 60 vür, pa še se durh ne stovlajo pri štop znaki,pa pri erdeči luči.San kaj pač so morali fsi toti ispite nareti zaj pa jih srečaj na cesti.Vuuhuu Seveda pa je res če se domačin sprovi kan proti Loblani enkrat letno, je to za jega provi izziv, ker enostavno ni vajeni totih križišč, makar majo isto funkcijo kak tota tu prinas, te pa še je naj kcoj kakšni takšni sopotnik, ki ne dela drugega kak glej to, pazi ovo, si ne vidaKlejen Hamer Bilder (no san bog ka so toti smeški tu ki povejo več kak pa če bi jas pisaAplavz

kobreti četrtek, 19. marec 2009 ob 12:37

Ja Tota kak vidin pa si ti preci podvučena tak o karakteristikah avtof (obračaje z ročno...), tak ka si gor rasla tudi vendar malo z žmahon bencina v nosi. Nasmeh no za ženske je to včosik ne značilno.Pa oprosti če sen te gena s tenKlanjam

kobreti četrtek, 19. marec 2009 ob 12:44

So pa še druge vrste lidje ki se sprovlajo k polagaji ispita, to pa so tisti,ki so prisiljeni nareti ispit, to pa so takši ki so dale fkrej od mesta ali službe,šole, dohtara.. pa nemajo drugega prevozaPecikl , te so še tisti ki jih starši duma silijo ka morajo iti delatŠtohač in pa tisti ki jin mojo avto v garaži, partnera pa neveč. Tak je tudi en primer bija ka je ša en gospod delat ispit pri 71 leti, pa ga je tudi brez večje muke nareda.

tota četrtek, 19. marec 2009 ob 12:57

kobreti je napisal/a:
Ja Tota kak vidin pa si ti preci podvučena tak o karakteristikah avtof (obračaje z ročno...), tak ka si gor rasla tudi vendar malo z žmahon bencina v nosi. Nasmeh no za ženske je to včosik ne značilno.Pa oprosti če sen te gena s tenKlanjam

Nesi me gena, zakej me bi? Nasmeh Napisala sen samo to, kej sen v resničnosti vidlaJaaa Eni bi brščos radi gume s feln slekli, kakše delajo z avti (fotrovimi)Hud

kobreti četrtek, 19. marec 2009 ob 13:16

Tak kak to si mislilaHaha
http://24ur.com/sport/f1/video-damon-hill-novinarja-prisilil-v-bruhanje.html

tota četrtek, 19. marec 2009 ob 13:44

Nekak tak, jaHehe Samo je razlika v ten, ka je Hill tega ne spočija na cesti....Jaaa

Ups, brščos je cesta, samo nega nigi nobenega drügega avta. Venda kakši testni poligon ali nekej podobnegaMmhm

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 19. marec 2009 ob 13:46

Dejan četrtek, 19. marec 2009 ob 14:30

Sej sen jas ne reka, ka toti ki tü naredijo izpit, ka so kej slabši vozniki. Je pa dejstvo, ka tü niti približno nega takših cest, križišč, situacij, ... kak recimo v Lublani. Tü nemreš v takše situacije priti, kak lehko negi v večjen mesti. Te pa se toti ponavodi malo zgibijo, dere prvič pride v kakšni večji krožni promet al pa nasploh križišče.
Pa tü pri nas recimo čüješ, ka grejo na izpitno vožjo po 15. vürah. To je že teoretično ne mogoče, ker je določeno število vaj, nočne pa dnevne relacijske vožnje, ki so po dve vüri sküp. Pri nas je to bol po kavbojsko. Ali pa se kilometer pela, te pa z inštruktoron greta na pijačo preostalih 40 minut, ka je vüra obdelana. To je za mene ne delaje izpita. Pa še s ten se potli hvolijo, ka je s 15. vürami izpit nareda, samo je pol situacij ne doživja pa obdela na cesti, dere je inštruktor poleg. Potli dere se som vozi, še kumej vidi, kej je zamüda pa ka ne ve, kak se v križišči more postaviti.

tota četrtek, 19. marec 2009 ob 16:59

Dejan je napisal/a:
Sej sen jas ne reka, ka toti ki tü naredijo izpit, ka so kej slabši vozniki. Je pa dejstvo, ka tü niti približno nega takših cest, križišč, situacij, ... kak recimo v Lublani. Tü nemreš v takše situacije priti, kak lehko negi v večjen mesti. Te pa se toti ponavodi malo zgibijo, dere prvič pride v kakšni večji krožni promet al pa nasploh križišče.
Pa tü pri nas recimo čüješ, ka grejo na izpitno vožjo po 15. vürah. To je že teoretično ne mogoče, ker je določeno število vaj, nočne pa dnevne relacijske vožnje, ki so po dve vüri sküp. Pri nas je to bol po kavbojsko. Ali pa se kilometer pela, te pa z inštruktoron greta na pijačo preostalih 40 minut, ka je vüra obdelana. To je za mene ne delaje izpita. Pa še s ten se potli hvolijo, ka je s 15. vürami izpit nareda, samo je pol situacij ne doživja pa obdela na cesti, dere je inštruktor poleg. Potli dere se som vozi, še kumej vidi, kej je zamüda pa ka ne ve, kak se v križišči more postaviti.


Je pa tüdi dejstvo, ka se marsikeri od domačinov niti nigdor v živleji ne pela v LublanoNasmeh To so lidje ne krivi, ka prinas nega takšega prometa pa cest pa križišč pa rondojof, kak je to po vekih mestih. Za to, ka se porkorot na leto v Soboto pela, pa je toto znanje kej ga pridobi v naših avtošolah čisto zadosti. Ke pa se tistih 15 vür vožje tiče, to pa je od inštruktora dosti odvisno. Mislin, ka tega zej več nega. Negda je bilo minimum 20 vür vožje, zej pa resen nebi znola kak je... Samo jas mislin, ka či nehče še neje za na ispit, nej vozi tak dugo, dokič nede kredi. Pa či je to 80 vürJaaa

Jernej četrtek, 10. september 2009 ob 08:37

Policej EU proba najti kompromis pri vozniških izpitaj...
Samo pravi kaos je grato........






Legionar četrtek, 10. september 2009 ob 08:40

Hehe Hehe Hehe Hahaha

Dejan četrtek, 10. september 2009 ob 13:07

Nove plastične mo meli, tak kak bančne kartice.

Jernej četrtek, 10. september 2009 ob 20:33

Ja saj, samo namen je bio ka bi vsi članice EU-Evropske unije mele iste....
Ka ba to???

To je izpit EU - Slovenija





Jernej četrtek, 10. september 2009 ob 20:34

To je izpit EU - Avstrija



Jernej četrtek, 10. september 2009 ob 20:36

To je izpit EU - Nemčija



Jernej četrtek, 10. september 2009 ob 21:01

To je izpit EU - Francija

Kategorija T je Trole-Bus v Franciji!
Ka pa kategorija T v Nemčiji?
Ka pa je kategorija L v Nemčiji?
Ka pa je kategorija B1 v Franciji in Sloveniji? Mislec

EU - Evropska unija...kompromis? Hjooj




Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.