karantanija torek, 10. maj 2011 ob 22:13

Butl na kvadrat Hahaha

TUNČEK sreda, 11. maj 2011 ob 08:05

Simon, resen si napisa en küp stvari ke nemajo ne repa ne glove. Drügič malo pasko me, ke popaš gor in kej napišeš, se te mojo že zej za butla na kvadrat. Še malo, pa do rekli da si butl na kubik. Pomežik

simon.prleski sreda, 11. maj 2011 ob 21:06

Karantanija dol mi visi za tvoje mnenje je res da ne berem to kar pišem in da prej stisnem enter kot sem prepričan če je vse ok samo taka krava kot si ti mi nebo solila pameti


pa nej še gdo reče da tukaj ni žaljenja če boste vi bom pa jas tudi dobenemu nebom ostal dolžen

gasilec77 sreda, 11. maj 2011 ob 21:26

Simon, tak dugo boš guča bedarije, ka de te resen enkrat eden ale nahobla pa proh stepa, ali pa prijavja, ka kej ti gučiš, je že podn od podna... Malo se skulirej, dobrodošlo bi bilo.....


gorgona sreda, 11. maj 2011 ob 21:26

ej provi butl si vupej ka kdo boš store nedo tega tvoji deca pa tvoji vnuke štele ka do se te sramuvali lastnega roda,žalostno ka taki lidje hodijo po sveti Zloba

zobl sreda, 11. maj 2011 ob 23:06

gasilec77 je napisal/a:
Simon, tak dugo boš guča bedarije, ka de te resen enkrat eden ale nahobla pa proh stepa, ali pa prijavja, ka kej ti gučiš, je že podn od podna... Malo se skulirej, dobrodošlo bi bilo.....




malo bi ga moga nahoblati oz. por vzgojnih mu dati ka de k pameti priša , ki redne bedarije zodje cejte tu gori piše.


simon či si nalepija karantanji sliko krave, te sebi nalepi sliko kuja al pa še bojše bika.

TUNČEK četrtek, 12. maj 2011 ob 07:59

simon.prleski je napisal/a:
Karantanija dol mi visi za tvoje mnenje je res da ne berem to kar pišem in da prej stisnem enter kot sem prepričan če je vse ok samo taka krava kot si ti mi nebo solila pameti


pa nej še gdo reče da tukaj ni žaljenja če boste vi bom pa jas tudi dobenemu nebom ostal dolžen



Simon, če se ne oziran na fsebino, je to prvič napisano skoro popunoma pravilno, a si to son napisa ?
Bi pa bilo praf, če nebi žola lidi ! Jaaa

miya četrtek, 12. maj 2011 ob 13:25

Simon čisto si se pokvaril Mislec

Simona sem spoznala v živo, pred 4 leti na enem špilu. Takrat je bil vredi prijazen dečko poln načrtov, lepo je zapel par pesmi, igral je malo manj lepo, toda bil je pravi "prleški Simon"
Zdaj mu je kot t.i. "znani" osebnosti, slava malo preveč stopila v glavo in je včasih roka ko oddaja poste hitrejša od pameti Pomežik
Simon ni to grajanje, ampak nasvet, da se moraš tudi ti prilagajati razmeram in vsakega poraza in zavrnitve, ne smeš jemati tako agresivno.
Vsi smo samo ljudje in lepa beseda, vedno najde lepo mesto.
Svetujem ti, da predno oddaš post, trikrat globoko vdihni, dobro premisli, preberi kaj si napisal in šele tedaj stisni dodaj Mislec ali pa tudi ne Jaaa

Veliko sreče in uspehov na glasbenem področju ti želim in bodi Simon tak kot si bil nekoč Nasmeh

simon.prleski četrtek, 12. maj 2011 ob 18:12

Ja gdo pa bi napisal če jas, ne samo zaj dajem malo pozornosti na pisanje. 6 Junija bom šel v Novo mesto
kjer me pričaka menedžer in bom tam samo da vidi kaj bo treba nardit pred kratkim sem omenil da bom spremenil stil in to tudi bom menedžer je legendarni človek ki ima v rokah vse vajeti šow biznisa in mi bo pomogo pri ustvarjanju novih skladb

simon.prleski četrtek, 12. maj 2011 ob 18:52

Fseeno Miya hvala za izjavo potpiram tvoj komentar in bom dal odgovor na tvojo dobro namerno izjavo ki temeli na resnici jas sem še vedno dober pošten Simon Cokan nekoč bil imenovan Prleški simon ki pa sem zaradi uradnih listim avtorskih del moral to spremeniti v svojo pravo ime in priimek meni je za ta zdevek bilo žal saj sem zelo dolgo deloval pot tem imenom in sem bil tudi kar precej znan pot tem zdevkom glede igranja pa lahko Vsem povem sem samo pevec in ne muzikan tega nisem nikoli zanikal to delam z srcem in zato to počnem vrjemite da jas tega nebi nikoli počel če nebi tega res ljubil glasba in petje mi pomeni veliko samo zaradi družbe nič se nisem spremenil vedno bom ostal ist gor se pa tudi moram postavit če ne bodo po meni hodili.

kobreti četrtek, 12. maj 2011 ob 20:43

...te pa špilaj!!! Pa popejvli!!! Komentarof pa se vzdrži Tiho , to bomo že mi obavili, pa se boš največ nafča!!!

Dejan četrtek, 12. maj 2011 ob 21:02

O kakšnih "uradnih listim avtorskih del" ti to gučiš? Nešče te je s ten moga fejn naforbati, ka si moreš ime spremeniti Hahaha

karantanija četrtek, 12. maj 2011 ob 21:42

Zej pa mislen, ka je že stanje preišlo na kubik Hihihi Hahaha

simon.prleski četrtek, 12. maj 2011 ob 21:49

no sicer pa je to moja stvar nihče me je ne naguča glede tega to sem šteja som meti da bi pač šel čist vse od začetka zaradi medijev ki bi pač prestavili mojo pravo ime in priimek bom pa meja komad o prlekiji taka je itak vse eno

simon.prleski četrtek, 12. maj 2011 ob 22:03

samo en komad bon nareda na prlekijo in še dva v tem stilo potem pa bom zaklučil in bo 5 komdov 2 sta pa že posneta 11 vsoboto se bom oženil 2. pojdi iz spomina 3.prlekija in vino 4. mami vse ljubo za rojstni dan 5 božični poljub

zobl petek, 13. maj 2011 ob 00:36

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha


Simon dobro so te zrihtali ka si zameja umetniško ime Hihihi

TUNČEK petek, 13. maj 2011 ob 07:03

Simon, fstavi kuje, voz gre v prepad !!!! Hehe

MHA petek, 13. maj 2011 ob 09:28

simon.prleski je napisal/a:
samo en komad bon nareda na prlekijo in še dva v tem stilo potem pa bom zaklučil in bo 5 komdov 2 sta pa že posneta 11 vsoboto se bom oženil 2. pojdi iz spomina 3.prlekija in vino 4. mami vse ljubo za rojstni dan 5 božični poljub

Simon, tisto božično kišüvaje moreš izdati pred božičon vün, ne ze v leti.

simon.prleski petek, 13. maj 2011 ob 10:27

malo me ovi v studiji svodi ka še za neje ferti 2 komad

zobl petek, 13. maj 2011 ob 10:31

simon.prleski je napisal/a:
malo me ovi v studiji svodi ka še za neje ferti 2 komad

si mu ploča Nasmeh?



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.