Dejan četrtek, 2. oktober 2008 ob 01:17

optix je napisal/a:
Veselko Veselko

zaradi mene je lehko tudi Murkov zaliv ali pa Jankov Nasmeh

glovno ka zrihtajo meje, ka de se znalo gi je od kerega kaj.


OK, Murko je veki estradnik pa zvezda to še razmin, samo WTF is Janko??? Niman pojma Haha

optix četrtek, 2. oktober 2008 ob 10:51

believe me, you don't wanna know who is Janko Nasmeh

Zvončica petek, 3. oktober 2008 ob 01:15

To je oni Janko kej se je z Metko šeta po šumiAngel

prlek1825 ponedeljek, 6. oktober 2008 ob 22:05

http://24ur.com/novice/slovenija/stiri-ure-na-mejnem-prehodu.html

tu je bijo polek moj brat! reko je ke so bili kak talci na avtobusi! pa ke bi jih mogli spistiti ke bi lehko peš prečkali pa samo šofera zadržati! pa papire so meli vse samo ne polek ke je bilo vse v računalniki, pa niti nebi trebali meti polek! pa hrvaški policeji so jih šteli spistiti carinik pa ne! je reko vi delate svojo delo jaz pa svojo!

prokleti hrvoti glupi, nej jih pes pošči!

Pepek z brega torek, 7. oktober 2008 ob 00:29

Ge pa češ takšega hempastega pesa nejti???

Zvončica torek, 7. oktober 2008 ob 00:37

....v Srbiji.....

prlek1825 torek, 7. oktober 2008 ob 22:51

prlek1825 je napisal/a:
http://24ur.com/novice/slovenija/stiri-ure-na-mejnem-prehodu.html

tu je bijo polek moj brat! reko je ke so bili kak talci na avtobusi! pa ke bi jih mogli spistiti ke bi lehko peš prečkali pa samo šofera zadržati! pa papire so meli vse samo ne polek ke je bilo vse v računalniki, pa niti nebi trebali meti polek! pa hrvaški policeji so jih šteli spistiti carinik pa ne! je reko vi delate svojo delo jaz pa svojo!

prokleti hrvoti glupi, nej jih pes pošči!



to pa je tudi resen ke še je vsaki nejbole hempasti pes bol pameten kak keri koli hrvot!

Zvončica sreda, 8. oktober 2008 ob 00:05

To pa nede držalo.Glupanov je vsepovsodik keko češ....samo idi prinas na eden urad pa boš jih dosti nejša pret kak vün prideš.

Jernej sreda, 8. oktober 2008 ob 00:25

Hrvati majo v tujini eno prednost..ohranijo svoj nacijonalen ponos.

Kerega eni Slovenci v tujini nimajo tak...na zalost!
Menej eni Slovenci svadijo tü na Dunaji ci rajsi nemski kak materni jezik govorijo ali gucijo! Klejen

Nasi, Slovenci so znani po celem sveti ka se vejo prilagoditi in itegrerati v tujini.
Samo to ne pomeni ka morejo zdaj tajiti svoj narod ali ka ne navcijo svojih decah slovenskega jezika. Norec

MHA četrtek, 23. oktober 2008 ob 12:06

Nov incident na meji

Na meji s Hrvaško pri Razkrižju je spet vroče. V soboto so bili tik ob katastrski meji električarji, domačini pa jim očitajo, da kršijo dogovor o izogibanju incidentom.

Video prispevek

Predugo je bija mir...

Zvončica četrtek, 23. oktober 2008 ob 22:50

Stori pregovor je....kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima.....zej se naši vrli politiki ukvarjajo sami s soboj pa stoli na kere do se vseli....pa jin je čist vseeno za eno parcelo na Razkrižji (no, ve jin je bilo tüdi te gda so fejn sedeli).....

prlek1825 ponedeljek, 24. november 2008 ob 22:36

Ovokrot sem na netlogi nejšo eno osebo, ki definira svoj kraj oz. držovo na takšen način:

Kraj
Split (Splitsko-Dalmatinska- )
Hrvaška



To je čisti dokaz, kak pametni lidje keri so hrvoti nečejo biti hrvoti!
lepo je viditi kda se mojo za dalmatince ne pa za hrvote

MILAN ponedeljek, 24. november 2008 ob 22:43

A VSAKI NEJ MO SVOJO NEJREJŠIGor

Jernej ponedeljek, 24. november 2008 ob 23:29

MHA je napisal/a:
Nov incident na meji

Na meji s Hrvaško pri Razkrižju je spet vroče. V soboto so bili tik ob katastrski meji električarji, domačini pa jim očitajo, da kršijo dogovor o izogibanju incidentom.

Video prispevek

Predugo je bija mir...


Alooo ...nemren vörvati ka nasi nic ne naredijo proti tem Hm

MILAN torek, 25. november 2008 ob 09:03

Respekt ,
tak to je morti de zej bojše ka momo novega zunajega ministra

optix torek, 25. november 2008 ob 14:04

Napaka,

NETLOG ima v svoji bazi pod value COUNTY vnesena imena pokrajin.

Ko bodo pri nas pokrajine, potem boš imel pač napisano Ljutomer, Prleška (Slovenija) (recimo).

tako ce vpises imena sledecih mest, bos dobil avtomatsko poleg pokrajino.

Split, Splitsko-Dalmatinska (Hrvaška)
Zadar, Zadarska (Hrvaška)
Zagreb, Grad Zagreb (Hrvaška)
Čakovec, Medimurska (Hrvaška)

{itd}

Probaj, pa boš videl.


prlek1825 je napisal/a:
Ovokrot sem na netlogi nejšo eno osebo, ki definira svoj kraj oz. držovo na takšen način:

Kraj
Split (Splitsko-Dalmatinska- )
Hrvaška



To je čisti dokaz, kak pametni lidje keri so hrvoti nečejo biti hrvoti!
lepo je viditi kda se mojo za dalmatince ne pa za hrvote

stajerc13 torek, 25. november 2008 ob 16:43

HRVAŠKI SLADKI HITLER...

Preiskava zaradi servirnega sladkorja z upodobljenim Hitlerjem

Hitler na sladkorjuZagreb – Kar se je sprva zdelo neslana šala, se je v nekaj urah spremenilo v velik škandal, zaradi katerega je Center Simona Wiesenthala zaprosil hrvaško oblast, naj v skladu z zakonodajo prisili podjetje Pinki iz Požege, da ustavi proizvodnjo in distribucijo vrečk sladkorja za kavo, na katerih je podoba nacističnega diktatorja Adolfa Hitlerja in antisemitska šala o židih v koncentracijskem taborišču.

Prvi protesti so prišli iz Gospića, kjer so nekateri gostje tamkajšnjih lokalov o nenavadnem sladkorju obvestili medije. Takoj se je oglasil direktor centra Efraim Zuroff in protestiral zaradi »neokusne šale«. V Centru Simona Wiesenthala so še posebno zgroženi, ker so izdelek proizvedli v državi, »v kateri se je zgodil holokavst, ki so ga večinoma izvedli lokalni nacistični kolaboracionisti«. To je gnusen izraz nostalgije za tretjim rajhom, časom, v katerem so na Hrvaškem pobijali Srbe, Žide in Rome.

Zakaj so se v podjetju odločili za tiskanje takšnih ovitkov za servirni sladkor, ni znano, saj lastnica podjetja Pinki Anita Ivanešić noče javno pojasniti svoje poslovne odločitve. Jo bo pa morala požeškim tožilcem, ki že preverjajo, ali obstaja podlaga za kazenski postopek. Hrvaška zakonodaja za širjenje rasne diskriminacije predvideva tudi do pet let zapora





Mater se Hrvatekom dogaja zadnje cajte Vuuhuu

MILAN torek, 25. november 2008 ob 18:03

Ubog
NEKA ME TUKU JA ČU IZDRŽATI

Zvončica sreda, 26. november 2008 ob 00:53

Pa to s cukron je že stora finta....sen že duuuuuuže nazej to po TV glejala-samo ne ven če je blo to za Srbijo ali naše soside....treba pa se pitati keko soli ma v glovi tota lastnica????

MHA sreda, 26. november 2008 ob 11:26

Fčera sen slučejno na preverjenen trufa prispevek o Sanadari. Hrvaški mediji so ga upodobili kak Grinča Hihihi Sanader je izjava nekšo izjavo za Božič, ka pre nej ne kipüvlejo daril, in zej vsa hrvaška javnost misli ka jin je Sanader Božič fkrej vzeja.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.