iTux nedelja, 4. december 2011 ob 23:40

sedeze



Dejan ponedeljek, 12. december 2011 ob 11:36

S čin majo se še lidje zej cejt ukvarjati Mislec

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/zapis-na-spletni-strani-sds-a-jankovic-na-oblast-s-strasenjem-novih-drzavljanov/272543

Se že vidi, to kej se je znalo pret, ka nede nič drgači. Opet do se do naslednjih (predčasnih) volitev vsi ubadali eden z drügin, namesto ka bi kej naredli, ka držova priplava vün z dreka... Hjooj

gorgona ponedeljek, 12. december 2011 ob 11:59

vem da mi boste zdaj talali minuse venda pa vseeno,sem mnenja da si janković zasluži priložnost,kot menedžer je deloval dobro,nima slabega programa in se mi zdi da če ma priložnost zaj ma priliko naj se izkaže,janša pa naj čim prej zaprejo,patria ga bo pokopala,in upam da to čimprej,vodili so državo v času debelih krav,pa niso naredili amaništa,zadolžili pa smo se enako za 1milijon evrov kljub 9%gospodarski rasti,jas neven če se mu gre za dobro države naj bo tiho in pomaga ne pa da vedno išče neke izgovore...pri pahorju je iskal razne alibije za patrio in podobne primere,zaj pa išče alibije v trenirkah,še dobro da jo sam ne nosi ne,tudi njegov sinek venda nede ša k športni vzgoji ker nede smeja nositi trenirke in bo z tem po njegovem podprl jankoviča,za njega je samo đuza...

Ivek ponedeljek, 12. december 2011 ob 12:32

Ka pa či bi tote, ki so gvinoli na volitva zaprli v nekšo klavzuro, tak kak gda volijo popeža? Nebi jih spüstili vün dokič ne zvolijo pretsednika vlode. Pa bres kafejof, samo sühi rženi krüh pa voda.

Kata Strofa ponedeljek, 12. december 2011 ob 12:33

Tota novica pa je hitro zginila oz. sploh neje bila objavlena na Jankolizunskih portalih:

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/kljub-neplacanim-dolgovom-electin-racun-odblokiran/272456

"Pravna držova" že deluvle Šokiran

Ovi zapis na SDS stroni pa je resen za kozlati...

iTux ponedeljek, 12. december 2011 ob 12:52

jajo, kak ga je poimenuva Mitja Kunstelj, se gnes neje dojeja svoj porazni rezultat na volitvah.

driver ponedeljek, 12. december 2011 ob 13:00

Kata Strofa je napisal/a:
Tota novica pa je hitro zginila oz. sploh neje bila objavlena na Jankolizunskih portalih:

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/kljub-neplacanim-dolgovom-electin-racun-odblokiran/272456

"Pravna držova" že deluvle Šokiran

Ovi zapis na SDS stroni pa je resen za kozlati...


http://www.prlekija-on.net/lokalno/3534/electin-racun-odblokiran-kljub-dolgovom-ljutomerskemu-podjetniku.html

poćelo je poćelo..

MHA ponedeljek, 12. december 2011 ob 15:32

To ke sen neke malega o ten čüja, kakše pišejo po internetni stroni Kozlam Še izda ne razmen kak lehko te lidje volijo nekoga, keri mo takšo obnošaje. Pred je Pirc - Muserjeva rekla, ka je že vložila tožbo zoper tega.

iTux ponedeljek, 12. december 2011 ob 16:25

MHA je napisal/a:
To ke sen neke malega o ten čüja, kakše pišejo po internetni stroni Kozlam Še izda ne razmen kak lehko te lidje volijo nekoga, keri mo takšo obnošaje. Pred je Pirc - Muserjeva rekla, ka je že vložila tožbo zoper tega.

kazensko ovadbo je vlozila Nasmeh, meni tüde neje jasen folk ka to sploh voli. Upan pa zelim mu, ka se ga cim pret izbrise iz politicnega zivleja ki neje vreden pol p**** mrzle vode :d

iTux ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:15

Dejan je napisal/a:
S čin majo se še lidje zej cejt ukvarjati Mislec

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/zapis-na-spletni-strani-sds-a-jankovic-na-oblast-s-strasenjem-novih-drzavljanov/272543

Se že vidi, to kej se je znalo pret, ka nede nič drgači. Opet do se do naslednjih (predčasnih) volitev vsi ubadali eden z drügin, namesto ka bi kej naredli, ka držova priplava vün z dreka... Hjooj


Danes SDS razlaga svoji bazi, da so izigrani in pokradeni! Slovenijo so prodali čefurjem. Janković je uvozil 200.000 južnjakov, ki so dobili te volitve. Z avtobusi so jih vozili na volilna mesta v trenirkah, pa obvezno so bili nepismeni in opremljeni z listki, koga voliti. Zadnji teden so obiskovali južnjake in jim grozili, da jim bo Janša vzel državljanstvo. Takšne in podobne primitivne in pritlehne objave najdete na uradni strani SDS-a. Svet kot zarota na vsakem koraku. Kam plove naša barka? Avtor tega bolnega zapisa je Janez Janša! Njegovi psevdonimi so vedno povezani s pomladnim mesecem majem! Jože Maj…Majer, Majnik, Koštomaj in ostali priimki z besedo “maj” so njegov prstni odtis! Poraženci volitev se oklicujejo za “vstajenje” in glas razuma? Kaj so sploh iskali na volitvah, če vsi po vrsti bežijo od odgovornosti? Vsi bi bili konstruktivna opozicija, država je pa u totalnem kolapsu! Na plano so prišla dejstva, ki jih ni moč spregledati. Cilj večine je bil poslanska plača.

vir: mikstone

TUNČEK ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:43

Dejan je napisal/a:
S čin majo se še lidje zej cejt ukvarjati Mislec

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/zapis-na-spletni-strani-sds-a-jankovic-na-oblast-s-strasenjem-novih-drzavljanov/272543

Se že vidi, to kej se je znalo pret, ka nede nič drgači. Opet do se do naslednjih (predčasnih) volitev vsi ubadali eden z drügin, namesto ka bi kej naredli, ka držova priplava vün z dreka... Hjooj


**************************************************************
To je kultura revanšista, kultura nekoga, ke ne zno zgibiti. Zej de se pa ogradija ot fsega kak skos. In zake mo niše nemre do živega? Zmota se je is afere s prodojo orožja, zmota de se s Patrije.

Zake nebi dali možnosti še Jankoviči, se je drüge alternative ne več bilo. Ne ven zake se eni še skos obregajo op državlanstva. Dali smo jin ga, se so bili tü in basta, če ne bi meli pa lehko terorizem in nemire. kunčno pa tüdi uni so na plebisciti glasovali za Slovenijo.

Jaaa

TUNČEK ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:46

iTux je napisal/a:
jajo, kak ga je poimenuva Mitja Kunstelj, se gnes neje dojeja svoj porazni rezultat na volitvah.

************************************************************
Pa še nede heja, neke de še "najša", da vrže liden kost.
Meni se zdi samo žalostno to, da ga še skos voli preci lidi. Ne so ga še spreglednoli.
Pomežik

TUNČEK ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:48

MHA je napisal/a:
To ke sen neke malega o ten čüja, kakše pišejo po internetni stroni Kozlam Še izda ne razmen kak lehko te lidje volijo nekoga, keri mo takšo obnošaje. Pred je Pirc - Muserjeva rekla, ka je že vložila tožbo zoper tega.

**********************************************************
Tožbo je že vložila, samo ne ven, če bo kej s toga, se je tüdi ne bilo nič te gda je balata predsednika držove in kombinera neke arhive, ali pa gda je da objaviti udbo net.

Hehe

TUNČEK ponedeljek, 12. december 2011 ob 18:50

iTux je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
S čin majo se še lidje zej cejt ukvarjati Mislec

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/zapis-na-spletni-strani-sds-a-jankovic-na-oblast-s-strasenjem-novih-drzavljanov/272543

Se že vidi, to kej se je znalo pret, ka nede nič drgači. Opet do se do naslednjih (predčasnih) volitev vsi ubadali eden z drügin, namesto ka bi kej naredli, ka držova priplava vün z dreka... Hjooj


Danes SDS razlaga svoji bazi, da so izigrani in pokradeni! Slovenijo so prodali čefurjem. Janković je uvozil 200.000 južnjakov, ki so dobili te volitve. Z avtobusi so jih vozili na volilna mesta v trenirkah, pa obvezno so bili nepismeni in opremljeni z listki, koga voliti. Zadnji teden so obiskovali južnjake in jim grozili, da jim bo Janša vzel državljanstvo. Takšne in podobne primitivne in pritlehne objave najdete na uradni strani SDS-a. Svet kot zarota na vsakem koraku. Kam plove naša barka? Avtor tega bolnega zapisa je Janez Janša! Njegovi psevdonimi so vedno povezani s pomladnim mesecem majem! Jože Maj…Majer, Majnik, Koštomaj in ostali priimki z besedo “maj” so njegov prstni odtis! Poraženci volitev se oklicujejo za “vstajenje” in glas razuma? Kaj so sploh iskali na volitvah, če vsi po vrsti bežijo od odgovornosti? Vsi bi bili konstruktivna opozicija, država je pa u totalnem kolapsu! Na plano so prišla dejstva, ki jih ni moč spregledati. Cilj večine je bil poslanska plača.



*********************************************************
Fse je tak tragikomično, da človik grota malo jezen na toto držovo, ke nemre vstaviti tokih, ke pumpajo lidi !

vir: mikstone


lotmershki21 ponedeljek, 12. december 2011 ob 21:21

levica je vedno znola delati samo afere! na takšen način se nedo rešili janše! finta je v ten: to, ka ga diskriminirajo na vsakšen koraki, ga dela samo močneješega, ter bol odločnejšega, ka de jih še enkrat porazja!! vsaj mene bi...

čudi me to, ka znote napre metati samo tote orožarske afere, pa fotokopije, pa ka so volilci desnice neizobraženi, po noven pa de še zaj te toti "kao" sovražni govor... (glej ga zlomka kaj tisto o slojih pa izobrazbi pa te neje sovražni govor pa diskriminacija?). kaj pa levaki pa jihove afere? kaj mate spomin na "nuli" ali se nečete spotiti?

janša je som reka naj se arhiv odpere pa enkrat za vselej pogledne kdo je sodeluva v prvi orožarski aferi. torej oseba, ki se mu že dvejsti let očita, ka je odova orožje bi rad stvor razčistja... ampak ne!! kdo je nasprotuva odprtji arhivov??? naš veleumni nekdanji predsednik republike slovenije, najboljši pomurec gospod milan kučan. polek jega pa je bija te najbol glasen sedanji evropski poslanec, ter obrambni minister v prvi vladi, jelko kacin. dejansko sta onadva tista, ki sta hodla odovat orožja. kučanova hčerka je v času študija celo bivala v elitnen stanovanji v new yorki, katerega lastnik je kupec orožja! se van ne zdi malo čudno vse skuper?? ziher je samo naklučje ne? no vsega pa je krif janša, ki je za odprtje arhivov...

fotokopije: strinjan se, ka je bila napaka nareta pri fotokopijah! ampak dokozali so tisto kaj je predsednik turk trdija ,ka neje resen! jemi so dokozali ka je zna za velikovec, čepraf je on trdija, ka nič ne ve! ker pa so bli šlampasti in neso stvari sestavili skuper tak kak bi trebali so to "rdeči" zanli obrniti v svojo korist. obtožili so jih ponarejanja, predsednika turka pa noben neje pita zakej je laga. javnosti so se opravičili, turki pa ne! jaz se mo tudi nebi, sej pa je laga.

patrie pa niti komentira nen ker je vse skuper ena vlka farsa!

zaj pa mi naj eden pove komi je blo tak teško v cejti od 2004-2008? ali zakej se eni tak bojite janeza janše? zato ker so van kaj vzeli? zakej ne znote ceniti tega, ka je ziher bol zaslužen za samostojno slovenijo kak kučan? kučan sploh neje hteja, ka bi meli samostojno slovenijo! ploščo je obrna te, ko je vida, ka so lidje res začeli tuhtati z svojo glovo, ka de plebiscit grota. te je on kumer začeja hlastati po položajih, pa oblasti! ampak ne, v očeh premnogih je on najbol zasluženi za vse! kurc gleja pučnika pa vse ostale zaradi kerih mamo mi svojo zastavo ter himno.

pahor pa židan sta van povedala vse kaj ste levičari trebali čuti! povedala sta van kdo dejansko iz ozadja vodi leve stranke!! in to je to! nažalost nan še vedno vladajo stori komunisti! evropa pa celi svet pa se nan nažalost smejejo!!

zobl ponedeljek, 12. december 2011 ob 22:13

MHA je napisal/a:
To ke sen neke malega o ten čüja, kakše pišejo po internetni stroni Kozlam Še izda ne razmen kak lehko te lidje volijo nekoga, keri mo takšo obnošaje. Pred je Pirc - Muserjeva rekla, ka je že vložila tožbo zoper tega.

To kej so napisali na SDS-ovi strani glede volitev, je delno res.
Za Jankoviča so volili v veliki večini neslovenci.
Zaj zakaj je to tak, verjetno izhaja tudi iz tega ka Jankoviča neslovenci v naši državi doživlajo kak neslovenca ki je v življenju uspeja pa se prebija visoko na lestvici gor.
Jankovič je v svojen programu odprto zagovarjaj dobrososedske odnose s Hrvaško pa tudi z ostalimi ex yugoslovanskimi republikami, obeča je izgradnjo džamije za muslimanske vernike, po drugi strani pa Janša in SDS 20 let mešajo drek z nekim priukusom nacionalizma, totalno zavračajo možnost izgradnje džamije v lublani in itd..
Janševa retorika nacionalizma je že pomalem smešna, po eni strani javno včeraj pred kamerami guči ka se naj noben ne sramuvle svoje nacionalne identitete in ne skriva tega, sam pa svojo nacionalno identiteto taji.
Ivan Janša po rodu ni Slovenec, njegovi starši so iz okolice Čakovca in so Hrvati keri so se preselili v Slovenijo s trebuhom za kruhom, to je pisalo v več ex yu spletnih časopisov pred leti že, ampak pri nas o tem niso mediji preveč pisali ker je to tabu tema. Nikoli mi ni blo jasno ka či je človeku v uradnih papirih ime Ivan, ka se on podpisuvle z Janez. Pa či je že tak šteja biti deluxe Slovenec, te bi si lehko ploča na upravni enoti spremembo imena v uradnih dokumentih Nasmeh
Takšni lidje keri skrivlejo svoje korenine so največji drekmešalci kaj se tiče nacjonalizma.
Vidli smo kon je Jelinčiča pripelala jegova nacionalistična retorika, letos je doba 1,8% in ga nede v parlamentu. Jelinčičov oče je Srb iz Istre, Zmago pa je najša tržo nišo kak priti do lepe službe z malo dela, tak ka je fajn 20 let bija na jaslah parlamenta, te kda je trebalo se je malo v medijih osra po ciganih, hrvotih, madžarih in je tak glumija ultra nacjonalista pa največjega slovenca, seveda iz koristoljubja, po drugi stroni pa je privatno jugonostalgik in srbofil.

Mislin ka to kej so meli pri SDSi napisano na svoji spletni stroni glede trenirkašof pa volilnega telesa kero je volilo Jankoviča, ni nič sovražnega.
To je odkrito in pošteno razmišljanje, dosti slovencof doživla priseljence z juga (jugoviče) kak nepismene, nesposobne bedake.
Tak ka s tega delati nekšno veko pravlico je brezveze.

Janša je rojen luzer, od 7 volitev je zguba 6. Ma srečo ka si je v stranki okrog sebe postava lidi - kimafce, same nekompetentne keri ne vejo razmišljati s svojo glavo, keri ga doživlajo kak božanstvo, ne vupajo se mu zoperstaviti, ker tisti keri bi mu kaj nazaj rekel, takšne iz vrha stranke marginalizira, tak ka totega se nedo rešili še dugo, čeprav za eno demokracijo bi blo dobro ka nešče keri je bija 7x na volitvah in je 6 x zguba, ka ga zemanjajo mlajši, mogoče tudi manj obremenjeni z nekimi postjugoslovanskimi zadevami.

lotmershki21 ponedeljek, 12. december 2011 ob 23:49

zobl misliš rečti, ka je desnica zgibila 6 volitev? ne samo janša! pa si se kdaj pita zake? ker se vedno v medijih blati desničare z raznoraznimi izmišljotinami, neresnicami, konstrukti, itd., itd., redko oz. skoro nikdor pa levičare! volilno telo pa je vedno naselo temi. nažalost! levičari nikoli neso delali stvari objektivno.
pa jaz niti nebi reka, ka je nehče, ki ma stalno podporo volilcof (20%+) rojeni loser! strankarsko gledano so to vse dobri dosežki!

aja zobl prosim te, če mi lahko pripopaš kakšen link, keri bi točno potrdja to kaj si napisa glede janševih staridveh. res me zanima to, ker do zaj tega še niti enkrat nesen čuja, niti zasledja!

pa prosin te bodi tlko pošten pa ne guči o nekšnih tabu temah, ker tabuji so na strani levice ne desnice!! mediji se z desnico "onegavijo", ki se le lehko. izvohajo vse kaj je res in neje pomembno ter iz tega naredijo afero, če pa nič ne nejdejo pa si nekaj izmislijo pa naredijo še večjo afero! to je nažalost stanje medijskega poročanja v rep. sloveniji! to pa zato, ker imajo preko predhodno nastavljenih ljudi dirigensko palico v rokah strici iz ozadja.

jaz mislin, ka če bi vsaj en procent tega kaj vse janši očitajo blo res, bi zaj že on moga na dobi piano špilati! (o ten verjetno kučan & co. sanjajo vsakšno noč) samo nažalost levice se še to neje zgodilo, ker še mu neso nič dokozali in mu tudi nedo, ker dokazov nega! ča pa mu dokažejo kaj pa upan, ka de res piano špila.

isto se dogaja zaj s toto afero "sovražni govor" kak ji jaz provin! kaj je blo napisano je vse res! neven zakej je v ten kaj sovražnega? mogoče bi lahko izbirali drugačišne besede, ampak v osnovi napisano drži! pred parimi tedni se je isto gučalo za sds, ka vozi z avtobuson na volitve, pa je bila vesoljna slovenija na nogah! pa nega blo niti enega dokaza za to! samo besede kot že neštetokrat! ko pa napišejo da so jankovičevi ljudje lobirali pri tujcih naj volijo njega pa je vse tiho!! niti nišče od medijev ne preveri stvari, če drži ali ne! vse kaj so naredili je to, da so vprašali jankoviča ali je res ali ne! in ti so mislili, da bo priznal ter se kesal Nasmeh seveda pa je nedolžen dokler se mu ne dokaže drugače!

glede džamije pa je tak. jaz načeloma sem za njo. ampak pod pogojem, ka razne muslimanske države ukinejo obvezno nošenje doglih kril pri ženskah, nehajo napadati katoliške cerkv katere stojijo v muslimanskih deželah, nehajo napadati katoličane, ki živijo v muslimanskih deželah, skratka nehajo vsiljevat njihovo kulturo že takoj ko izstopiš iz letala,..... če bojo muslimani pokazali strpnost do nas bom posledično jaz tudi do njih prej pa ne! in v toten trenutki ne vidim, da bi le ti bili strpni, zato jaz ne podpiram brezpogojne gradnje džamije! ker je trenutno to samo nabiranje volilnih glasovnic s strani tistih, ki ta projekt hočejo izpeljat!

zobl torek, 13. december 2011 ob 00:24

lotmershki21 je napisal/a:
zobl misliš rečti, ka je desnica zgibila 6 volitev? ne samo janša! pa si se kdaj pita zake? ker se vedno v medijih blati desničare z raznoraznimi izmišljotinami, neresnicami, konstrukti, itd., itd., redko oz. skoro nikdor pa levičare! volilno telo pa je vedno naselo temi. nažalost! levičari nikoli neso delali stvari objektivno.
pa jaz niti nebi reka, ka je nehče, ki ma stalno podporo volilcof (20%+) rojeni loser! strankarsko gledano so to vse dobri dosežki!

aja zobl prosim te, če mi lahko pripopaš kakšen link, keri bi točno potrdja to kaj si napisa glede janševih staridveh. res me zanima to, ker do zaj tega še niti enkrat nesen čuja, niti zasledja!

pa prosin te bodi tlko pošten pa ne guči o nekšnih tabu temah, ker tabuji so na strani levice ne desnice!! mediji se z desnico "onegavijo", ki se le lehko. izvohajo vse kaj je res in neje pomembno ter iz tega naredijo afero, če pa nič ne nejdejo pa si nekaj izmislijo pa naredijo še večjo afero! to je nažalost stanje medijskega poročanja v rep. sloveniji! to pa zato, ker imajo preko predhodno nastavljenih ljudi dirigensko palico v rokah strici iz ozadja.

jaz mislin, ka če bi vsaj en procent tega kaj vse janši očitajo blo res, bi zaj že on moga na dobi piano špilati! (o ten verjetno kučan & co. sanjajo vsakšno noč) samo nažalost levice se še to neje zgodilo, ker še mu neso nič dokozali in mu tudi nedo, ker dokazov nega! ča pa mu dokažejo kaj pa upan, ka de res piano špila.

isto se dogaja zaj s toto afero "sovražni govor" kak ji jaz provin! kaj je blo napisano je vse res! neven zakej je v ten kaj sovražnega? mogoče bi lahko izbirali drugačišne besede, ampak v osnovi napisano drži! pred parimi tedni se je isto gučalo za sds, ka vozi z avtobuson na volitve, pa je bila vesoljna slovenija na nogah! pa nega blo niti enega dokaza za to! samo besede kot že neštetokrat! ko pa napišejo da so jankovičevi ljudje lobirali pri tujcih naj volijo njega pa je vse tiho!! niti nišče od medijev ne preveri stvari, če drži ali ne! vse kaj so naredili je to, da so vprašali jankoviča ali je res ali ne! in ti so mislili, da bo priznal ter se kesal Nasmeh seveda pa je nedolžen dokler se mu ne dokaže drugače!

glede džamije pa je tak. jaz načeloma sem za njo. ampak pod pogojem, ka razne muslimanske države ukinejo obvezno nošenje doglih kril pri ženskah, nehajo napadati katoliške cerkv katere stojijo v muslimanskih deželah, nehajo napadati katoličane, ki živijo v muslimanskih deželah, skratka nehajo vsiljevat njihovo kulturo že takoj ko izstopiš iz letala,..... če bojo muslimani pokazali strpnost do nas bom posledično jaz tudi do njih prej pa ne! in v toten trenutki ne vidim, da bi le ti bili strpni, zato jaz ne podpiram brezpogojne gradnje džamije! ker je trenutno to samo nabiranje volilnih glasovnic s strani tistih, ki ta projekt hočejo izpeljat!




Reka sen ka bi trebalo priti do sprememb, 20 let je blo zadosti cejta ka je Ivan Janša virtija na čelu SDS.

Bon poiska, je blo v par spletnih časopisov negi 2007 leta objovleno.

Če bi uveljavili antikorupcijske zakone kere ima USKOK, bi Janša bija v pripori tak kak Sanader, dokič pa je sodstvo spolitizirano, pa se pravosodna mašinerija na mestu "kurbla" brez nekega uspeha.
Pa ne samo Janša, tudi marsikateri drugi politik, ki se je okoristil in oškodoval državo, prav tako pa tudi "tajkuni" kerim je ta ista politika podelila neupravičene kredite s katerimi so oškodovali državno banko katero bodo sanirali po xy krat iz davkoplačevalskega denarja.



Tisti domnevni sovražni govor je relativna stvar, kak ga interpretiraš.
Dejstvo je eno, kerega si vsi skrivlemo pa se fine delamo, neslovenci , južnjaki, jugoviči al kak češ jih poimenovati so vedno bli manjvredni, o jih je nareti stereotip kak o nepismenih,nedelovnih bedakov.
SDS si je zaj brezveze nakopa negativno medijsko pozornost ... Tota dejstva so fsen v politiki znana, ampak eno je kaj si privatno misliš, drugo pa je kaj javno gučiš in to je umetnost politike. En Žerjav je včeraj se finega dela pred kamerami pa žugal Janši kak se to ne dela, po drugi strani pa kdaj je trebalo za volilne točke drek mešati na mejnem problemu na Hotizi pa je bil sam nestrpen Nasmeh





Ivek torek, 13. december 2011 ob 07:12

Eh, Zobl! Kaj se montraš s "lotmershkin"? To ti je tak, kak či bi glühemi guča , slepemu koza, pa "lotmershkemi" dopovedova. Tudi zodji otstavek jegove šrajbarije je teško razmiti kak prijatelski guč. Kaj ga brigajo duge jajnke muslimank? Kda sen bija mali je f Prlekiji dosti žensk nosilo jajnke do gležjof pa robec na glovi. Pa zgodovino "lotmereshki" ne pozna dobro, drgačik bi zna kdo pa zake je ša na križarske vojne, s izgovoron, ka treba muslimanon vzeti Jezusof grob, či glih uni mojo Jezusa(Iso) za svojega preroka, glih tak kak Mohameda. Pa tüdi to bi zna, ka so Türki bili na Balkani 500 let, pa še zaj po Srbiji, Bosni no Hrvatski stojijo vse pravoslavne pa krščajnske cerkve no samostani, ki so bili tan gda so Türki prišli. Eni drügin so jih začeli na Balkani podirati ot 1991 naprej, pa še tü so bili bole gajzni katoliki no pravoslafci, ki so oboji kristjani. Tejko o nestrpnosti muslimanof, pa o ten, ka "lotmershki" ne ve kaj je sovražni guč. Ne gre za to, či se sovraštvo lehko dokože s zakonon, pač pa gre zato, kaj se če s gučon povedati.

Is Iraka. Za cajta Huseina so v Iraki ne pregojali kristjanof, cilo jegof zunanji minister je bija kristjan. Pregojajo jih zaj zavolo tega, kaj je ameriški vojska naredila Iraki. Amerika pa se v muslimansken sveti šteje kak zahodna, to je katoliška držova.

TUNČEK torek, 13. december 2011 ob 08:32

Zlo zanimivo, malo vdoriš po JJ lideri fseh nedužnih in pravičnih pa že letijo minusi.
Se vidi, da mo dosta zaveznikof, ke bronijo jegovo linijo, ke vodi v propast in dela dvo tobora v toti že zlo bogi in obobužani držovi.

Bravo potporniki !!!
Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.