iTux ponedeljek, 28. november 2011 ob 18:04

Tak pa de mandatar sestavla koalicijo. Hahaha




MHA ponedeljek, 28. november 2011 ob 22:45

Legionar je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Toto nadomestilo bi trebalo ukiniti, tak jih večina nadomestilo san iskorišča.Nadomestilo dati tistemi, keri ga nüca. Pa še zdaleč nemreš rečti, ka fsi izkoriščajo. Lepo je gučati nekomi, ki je ne izkusja situacije, kda si 20, 30 ali še več let na eni firmi, tepa naenkrat ostoneš na cesti, ponižani pa razžaljeni, pa brez sredstev za preživlaje. Večina takšnih lidi si je ne soma kriva. In či jin je držova ne omogočila dela, nej jin do možnost preživljanja vsej za določeni cejt. Nepošteno je stresati jezo nad brezposelnimi, še posebej nad takšnimi, ki os ne sami krivi za to. Za propad firm pa delovnih mest so ne krivi delavci, ampak nesposobni gospodarstveniki pa politika!



Tü je guča o nadomestili za politike ne pa za državlone. Sicer pa ti je Ivek odspodi odgovorja.

prlek1825 ponedeljek, 28. november 2011 ob 22:52

Anekdota dneva:

Reč Mujo ESADI! Čuj ESADA, pa da so glih ove volitve koga bi ti volila….a ESADA izgovori JELINČIČA! Pa se zdere Slovenska vojka ma jebote baba glupa, te pa se bori ti z hrvati,,,Jelinčič pa v ozadji…pa nemoj baba glupa…treba se boriti za slovensko zemljo, treba tejkune izvoziti pa si gospodarstvo izboriti.
Volite nas, mi smo za slovenijo, mi se borimo proti ministrom za obrambo, proti hitrostim na cestah (na čelo ministrov) proti alkoholu in za prlekijo ki ima najboljše vino.

»ZAKON« pravi Jelinčič je lopov, ampak treba ga voliti, že za to, da ostane v parlamenti, ker ko on pove v javnosti, pove resnico. Za štrene mejšati je original. Zato pa volimo Jelinčiča, pa še prleško vino se mu dopade.


Takšen mail sem gnes dobjo da sem se mogo smejati pa še resničen je…hehe

Legionar torek, 29. november 2011 ob 08:13

Ivek je napisal/a:
Kakšo nadomestilo? Ve nihče nikoga ne tira, ka grota minister al poslanec. Keko ven so se fsi sami vün metali. Či pa je tak slabo dela , ka je ne po izvoljeni, pa ka te nemre dobiti slüžbe, naj gre na zavod kak fsi državloni.
Sploh nemren razmiti kakša je to morala, ka državlon lehko ostone bres slüžbe pa te za šest mescof dobi nekši penez na zavodi, toti pa dobijo celoletno pločo. Eni cilo dvakrat, eni pa celo leto, zato ka so bili poslanci al pa ministri por mescov.


Zej či je to replika na moj post, te bi ti priporoča, ka si mojega še enkrat pa bole podrobno prešteješ. Pomežik Jaz sen seveda nigi ne zagovorja tega, ka poslanci pa raznorazni drügi budžovani dobivlejo veka nadomestila, pa tüdi veke odpravnine pa tak dale. Jaz sen guča o nadomestilih, kere dobivlejo delavci, kda se znejdejo na cesti, pa ne ven ke sen takšega napisa, ke ne bi blo resen.

Ivek torek, 29. november 2011 ob 08:58

Keko so vredne ankete?
V anketi "kateri kandidat vas je najbolj prepričal?" je prva A.Šimonka (NSi), drüga S.Rajh(Zares), tretji B.Smodiš(SD). Po meni, prvi dve zaslüženo.

V anketi" katero stranko bi volili?" so gori napisani na deveten pa osmen mesti, drüga na gorji listi (Zares) pa v listi, "kero stranko bi volili?" sploh ne dobila glosa.

Dosti pa pove to, ka sta se dve kandidatke (M.Kardinar-Janković) pa P.Mlinarič-Janša), sploh ne potrüdile odgovorjati na pitaja, volifcov, to pomeni ka nesta "prepričevale", dobile pa drügo no štrto mesto v anketi" kero stranko bi volili?"

Is tega se vidi, ka lidje, či glih provijo, ka treba voliti lidi, ki jih poznamo, ki jin verjemo,ki ponujajo prove rešitve, namesto jih volijo stranke.
Pomeni, ka (ne)volijo glovne f stranki. Še sploh smo se ne rešili tega, ka čemo meti nekšega virta, ki zno vudrti po mizi, fčosih pa lopne mimo še po kakši glovi.
Zato momo strankokracijo, bojše rečti demokraturo, ne pa demokracijo. Zato bode še neke cajta tak kak je. Takši smo.

Ankete služijo ka lütstvo misli, kak je jegovo premišlovaje važno pret volitvami. Vmes pa meštri potihen pletejo mreže f kere bodo lütstvo zgrabili na volitvah, še bole pa po jih.

Legionar torek, 29. november 2011 ob 10:03

To je ne bila anketa, ampak glasovanje. Dobro se ve, na kakši način se delajo ankete oz, raziskave javnega mnenja. Treba je zajeti določeni vzorec lidi in določeno je, od keko do keko starih, keko moških keko ženska, pa določeno kakši profili morejo biti po izobrazbi pa tak dale...Skratka, vzorec more biti čimbolj natančni približek splošni strukturi slovenskih volilcov. Na totih forumskih anketah pa ne sodelujejo izbrani profili ampak sodelujoči na forumih. In či je to kakši cerkveni forum, je jasno ka do tan SDS prva s 60%, NSi pa drüga s 40, ostalih pa sploh nede. Zloba In na podlagi takših podatkov seveda nemreš realno sklepati. Isto je tü. Pa nesen nič slabega misla, ampak na forumih se zbirajo določeni lidje s približno istimi interesi, vsej povečini je tak.

zobl torek, 29. november 2011 ob 10:42

tote ankete kere vsaki dan razne agencije plasirajo v medije so zato ka se z javnostjo manipulira.

zaj gda jaz fsakši den na recimo enen poptv ponovlan kak papagaj, Legionarova lista ma 30%, Tunčekova pa je padla na 6%, te tisti keri so neodločni najč nedo šli na volitve, ker do rekli "eh, tak de Legionar zmaga, nemreš nič, tak pač je".

iTux torek, 29. november 2011 ob 11:16

Anketa je orodje medijev ter ostalih narocnikov, ka se lehko javnost (z)manipulira.
Najveckrot se omenja prvih pet pa se 2, ki bi nej ostala pred vrotmi parlamenta. S ten pa se pri vecini javnosti odpira vprasanje ce je sploh smiselno ite na volitve pa voliti nekoga, ki mu po anketah dobro ne koze oz. ga ankete med prvih pet sploh ne zaznojo.

zobl torek, 29. november 2011 ob 15:53

iTux tako je. To ja

iTux torek, 29. november 2011 ob 17:46

keko sem zasledija, ankete virantovi liste fsaksi den meje kozejo. V petek ga venda sploh vec med prvih pet nede.
Edina verodostojna anketa pa de prisla vun v nedelo vecer Nasmeh

kobreti torek, 29. november 2011 ob 17:56

Volitve??! .......letos me to nič več ne gene, fsi se mi nekan čudno smejijo s totih plakatov Nasmeh

Ivek torek, 29. november 2011 ob 18:00

Či človik odide ot storih pajdošof bres pozdrova, pa če nabrati nove, ne ka bi se storin zamerja se mu godi kak Viranti. Tak je če češ sedeti na dveh stolih. Najpret komot sereš, te pa f drek opodneš.

TUNČEK torek, 29. november 2011 ob 20:03

Legionar je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Legionor, ne iti volit pomeni še slapšo varianto kak če greš volit, se te zvolijo ta slapše, se lumpenproletariot gre skos volit, neglede na progrome in stranke. Eni grejo volit in v znok protesta dojo nepravilno glasovnico v kaslc in če je tokih dosta, do to držovi misliti, taka je to bojša varianta. Jaaa

No, sej nekej takšnega sen misla. Jaz -či slučejno gren volit- te volin Tita. Vedno pripišen, pod recimo št. 8. JOSIP BROZ TITO, pa obkrožin pa vržen v kaslc. Ker to je za mene edina možna opcija. Pionir


**************************************************************
Legionor, ti si superfaca, ke tak voliš!
Bok ve ka si mislijo ovi z volilne komisije. To ja Ploskač

TUNČEK torek, 29. november 2011 ob 20:12

Ivek je napisal/a:
Kakšo nadomestilo? Ve nihče nikoga ne tira, ka grota minister al poslanec. Keko ven so se fsi sami vün metali. Či pa je tak slabo dela , ka je ne po izvoljeni, pa ka te nemre dobiti slüžbe, naj gre na zavod kak fsi državloni.
Sploh nemren razmiti kakša je to morala, ka državlon lehko ostone bres slüžbe pa te za šest mescof dobi nekši penez na zavodi, toti pa dobijo celoletno pločo. Eni cilo dvakrat, eni pa celo leto, zato ka so bili poslanci al pa ministri por mescov.


*************************************************************
Ivek, 100% moš praf, naj gre bivši poslonec na zovod in tan do že odločli, če je sploh upravičeni do kakšega nadomestila.
Ne pa držovo gülijo, kak gospot Virant, ke je dobiva po tisten gda je heja biti poslonec še poslonsko pločo in cca 20 000 € honorora za neko delo. Zej pa je reveš pošteni doba čes vikend kredit in gvera peneze držovi. HA, HA, HA....
in zgüba volitve - škoda, še posebno, če se izkože da je pristen, ne pa v dogovori z JJ !

Jaaa Pomežik

TUNČEK torek, 29. november 2011 ob 20:16

Dejan je napisal/a:
Tak bodo v Lublani meli Hihihi Mislec



*************************************************************
Bogi Lublančani, ke resen nemajo nibenega dukšega svinčnika ?

Malo pa le naj premislijo - tüdi Taljoni so meli premiera - podjetnika in kon jih je prpela ?
Držova je ne podjetje, držovo se vodi drgačik. Držovo dobro vodijo pošteni politiki, samo ne ven keko poštenih politikof je v toti naši držovi.

Jaaa Žalosten

TUNČEK torek, 29. november 2011 ob 20:18

zobl je napisal/a:
tote ankete kere vsaki dan razne agencije plasirajo v medije so zato ka se z javnostjo manipulira.

zaj gda jaz fsakši den na recimo enen poptv ponovlan kak papagaj, Legionarova lista ma 30%, Tunčekova pa je padla na 6%, te tisti keri so neodločni najč nedo šli na volitve, ker do rekli "eh, tak de Legionar zmaga, nemreš nič, tak pač je".



********************************************************
Moš praf, samo bi doda, da ankete delajo na 800 - 1200 lideh in to že pove, kak so netočne.

TUNČEK torek, 29. november 2011 ob 20:21

iTux je napisal/a:
keko sem zasledija, ankete virantovi liste fsaksi den meje kozejo. V petek ga venda sploh vec med prvih pet nede.
Edina verodostojna anketa pa de prisla vun v nedelo vecer Nasmeh


************************************************************
iTux, praf moš, zato pa gremo lepo fsi volit v nedelo po meši ! Hihihi

iTux torek, 29. november 2011 ob 22:03

TUNČEK je napisal/a:
iTux je napisal/a:
keko sem zasledija, ankete virantovi liste fsaksi den meje kozejo. V petek ga venda sploh vec med prvih pet nede.
Edina verodostojna anketa pa de prisla vun v nedelo vecer Nasmeh


************************************************************
iTux, praf moš, zato pa gremo lepo fsi volit v nedelo po meši ! Hihihi


Rejse po kosile Haha

TUNČEK sreda, 30. november 2011 ob 11:16

Pa po obedi, se de te fsa krf f prebavilih in de je falilo v možgonih, pa se te nemo sekirali ka volimo. Jaaa Pomežik

MILAN sreda, 30. november 2011 ob 12:56





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.