kobreti četrtek, 6. september 2007 ob 06:35

Ali kak so zaj töti čikaši zanimivi, kda grejo zaron na kafe v bufet, te pa morajo vüni na mrazi žlemati töto kafe, ka še te kcoj lehko vlečejo tobök. Enin roke letijo, ka bi lehko v Gezovih jamah na separaciji že delali!Haha

Pepek z brega četrtek, 6. september 2007 ob 11:37

Mislec Mislec
Jas se samo bojin, ka de se oblost spotila, pa še pitje alkohola v zaprtih prostorih prepovedala, ka še bomo mogli špricare pod oštarjaškin kopon piti.

To de še te le hec.
Hjooj Hjooj Hjooj

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 11:52

kobreti je napisal/a:
Ali kak so zaj töti čikaši zanimivi, kda grejo zaron na kafe v bufet, te pa morajo vüni na mrazi žlemati töto kafe, ka še te kcoj lehko vlečejo tobök. Enin roke letijo, ka bi lehko v Gezovih jamah na separaciji že delali!Haha

Heheheheh tota je dobra, saj mas cistak prav, v zimi de se lusno, dere de se jih nohtalo poleg,tepa bo adijo kafe al pa cik

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 12:25

Pa se komentar dneva:

Ta zakon je eden boljših potez ministra Bručana. To svojo trditev lahko utemeljim že s tem, da obleka ni imela vonja po cigaretnem dimu, oči me niso pekle zaradi cigaretnega dima. V gostilnah je sedaj super!


Kadilci pa ga klejejo

Pepek z brega četrtek, 6. september 2007 ob 16:36

NE SAMO KADILCI!!!

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 16:43

Točno tak!

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 17:12

Ja kej cemo, meni je zej tudi fajn ka ce gren na kafe, ka vec ne voham totega dima, samo mi pa je zal za lidi, ka zaradi tega morejo zej vuni kafe spiti

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 17:28

Nela je napisal/a:
samo mi pa je zal za lidi, ka zaradi tega morejo zej vuni kafe spiti

Tisto ti je ne blo žoh, dere smo se mi zavolo jih zelhali Mislec

kobreti petek, 7. september 2007 ob 10:59

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Jas se samo bojin, ka de se oblost spotila, pa še pitje alkohola v zaprtih prostorih prepovedala, ka še bomo mogli špricare pod oštarjaškin kopon piti.

To de še te le hec.
Hjooj Hjooj Hjooj


Eh Pepek, se kdo se ti jörek pret pecikl postovi, ka moraš malo v jen prespati, te ti deenök kda se zbidiš najbole paše šluk dömočega vina ali bor jabočine pod milin nebon, če seveda möš cekar sebo pa v jen glaš!

hauptnya četrtek, 27. september 2007 ob 18:56

al ne razmin, ki so tej zej tiste nekadilce kak so se nejbole bunili, ka bi toti zakon sprejeli. Zapa jih nigi nega...Haa

MHA četrtek, 27. september 2007 ob 19:44

hauptnya je napisal/a:
al ne razmin, ki so tej zej tiste nekadilce kak so se nejbole bunili, ka bi toti zakon sprejeli. Zapa jih nigi nega...Haa

Vüni pred dverami Pisk Haha

dušan1 četrtek, 27. september 2007 ob 22:45

Mene niti zakon tak ne mote. Samo vseeno, kot kadilec grem na kofe v oštarijo, pa nejden vuni da sedijo nekadilci, kot kadilec pa niman placa ka bi se vseja pa v miri kafe spija pa enega pokodja.

hauptnya četrtek, 27. september 2007 ob 22:54

pa sej to glih provim. Sicer sem sama nekadilka, man pa žal same take okoli sebe ka kadijo, ale jih ponavodi naprosim, ka tej pač zarade mene #žrtvujejo# cigaret, pa so z menoj notre Jezik Gor

Pepek z brega četrtek, 27. september 2007 ob 23:24

Jas sen pred cejton enemi oštarjoši da predlog, kak rešiti nevolo, samo ne znon, či me je resno vzeja.

Javno toga nen okoli razlaga, ka me nede neše optožja, ka narod puntan, čiglih mislin, ka bi bilo fse po črki zakona.
Mislec Mislec Jezik

Zvončica sobota, 29. september 2007 ob 02:39

Jah Pepek...eden v SLO jo je rešja toto situacijo....iz ene prejšje oštarijske sobe si je nareda svojo privatno sobo, ke ma vse osnovne elemente sobe...edino mizi sta notri dve.....te pa gazda lepo goste ke küpijo pijačo pri jen lepo k sebi v sobico povobi pa lepo vküper zelhajo...pa so vsi razen inšpektorov hepiHaha Haha Haha ....ka v privat placih se lehko kadi do nezavesti....to ti ga je borba za preživetjeAngel

dušan1 sobota, 29. september 2007 ob 13:59

No, tü v moji okolici, tüdi že oštarija dela na ten, ka de mela privat sobo za kadilce.Aja, pa še zapreto teraso

Nela sobota, 29. september 2007 ob 20:10

dušan1 je napisal/a:
No, tü v moji okolici, tüdi že oštarija dela na ten, ka de mela privat sobo za kadilce.Aja, pa še zapreto teraso

Ja no sej zapreti teraso je pametna ideja, če ne do kadilci zmrzovali vune v zimskem cejte.

Pepek z brega nedelja, 30. september 2007 ob 22:52

Aplavz Aplavz
Mogoče de keri reka, ka si zmišlovlen.
Točno to sen jas predlaga enemi lotmerškemi oštarjoši (privatno sobo). Eno malo me je čüdno pogledna, kej pa si je polek misla, pa ne znon. Zaednok še je mojega predloga ne upošteva (bor jas ne znon ka ga bi).

ŠE V FSAKŠEN ZOKONI JE NAROD NEJŠA LÜKJO, TE PA GA JE F TOTEN TÜDI MOGA.Aplavz Aplavz Aplavz

dušan1 nedelja, 30. september 2007 ob 23:19

Fčera sen po poročilih vida, da si je en lastnik lokala nareda v eni sobi kao stanovanje, tak, da ma tan privat sobo...... Notre ma tv, radio, postelo, pa mize okoli za sedete...


lp

dušan

Dejan ponedeljek, 1. oktober 2007 ob 00:03

Nela je napisal/a:
dušan1 je napisal/a:
No, tü v moji okolici, tüdi že oštarija dela na ten, ka de mela privat sobo za kadilce.Aja, pa še zapreto teraso

Ja no sej zapreti teraso je pametna ideja, če ne do kadilci zmrzovali vune v zimskem cejte.


Kak zapreto teraso? Či je zapreta terasa je ne isto kak da bi bija v oštariji? Glih tak je zaprt prostor v keren se nesmi kaditi Mislec

To ka pa se totih privatnih sob pa tega tiče, pa do si itak slej ko prej fsi nekej zmislili, glihtak kak je blo z borovničkami light, ki jih lehko odovlejo pred 10. zaron...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.