dušan1 ponedeljek, 1. oktober 2007 ob 14:40

Mislin zaprto.... 25 procentof de meja odprto teraso, ostalo pa de meja nekšne rolete gor.


lp

MHA torek, 9. oktober 2007 ob 19:52

Gostinci se pritožüvlejo zavolo totega zakona. Nič novega. Zej napovedüvlejo civilno nepokorščino, gostof pre nedo spodbujali ka nej kadijo, nedo pa jin prepovedali. Drügje v Evropi se neso tak fest pritožüvali, kak se pri nas. V fsaki vojni so žrtve.

klik

Tak kak je zej je čistar vredik.

Jernej torek, 9. oktober 2007 ob 21:06

MHA je napisal/a:
... Drügje v Evropi se neso tak fest pritožüvali, kak se pri nas. V fsaki vojni so žrtve.

Tak kak je zej je čistar vredik.


Ja samo tak strogo kak Sloveniji so niti enoj Evopskoj drzavi!

Ka se pa tice kajenja gostilni zakaj te drüge drzave Evrope nemajo tej zakon ..Avstriji gostilni ne treba meti extra sobo za ne kadilce ci je gostilna nej veksa kak 30m&#178Pomežik ge je tü logika.....Hm

Zvončica sreda, 10. oktober 2007 ob 00:22

Ja, da bi si naši politiki če bi jin keri reka ka si nej nohte porežejo še prste kcoj odsekali....samo ka bi bili naj-pokorniZloba Zloba Gnes so po TV kozali ka si je v Prekmurji nekši anglež ki ma oštarijo linkolna privoščja kak kadilsko cono (ka gostov ne zebe)...pa pre po angliji od puba do puba vozijo celo kadilski avtobusi...to te bujeVuuhuu no potli pa sen poslüšala nekšo mlodo mlečno mladenko pa predstavnico gostinskih delavcov kak sta se dovali....pa je ona mlečna v sebe zalüblena rekla ka more biti 3/4 Slovencov zaščitenih pred frtol kadilcov...koga vraga, ke je tote podatke vzela....no, oštarijska pa je provila ka mojo lastniki malih lokalov veke probleme, pa sredji tüdi ka nega strank....vse je notri prozno. Te pa je mlečnozoba komentirala ka je zakon zavolo oštarijskih dlavcov bija sprejet ka se zaščitijo...pa je ona dr¸uga rekla ka so drügi poklici glih tak ali pa še bole rizični za zdrovje pa nega nikših zakonov za "zaščito"Aplavz V glovnen je to ne prav kak je. meli bi obe vrsti lokalov ali pa kombinirane pa bi bilo...to je te za mene demokracija...ka se soma odločin kak pa kej.

Pepek z brega sreda, 10. oktober 2007 ob 01:15

Aplavz Aplavz Aplavz
Bi si skoro vüpa rečti, ka si je tota mlečnozoba pupika po snemaji hitro malo trovice pokadila, ka si je žifce pomirila.

Jas sen ne tobakor (to sen tak že porkrot poveda), pa bon si tüdi ša v oštarijo enega prižga, či do resen organizerali protestno kajenje.

Zakej pa te ne prepovejo avtof na nafto pa bencin? Kekokrot bole smo ogroženi zavolo dima is aspuhof, kak od čikof.
Či keri ne prenese tobačnega dima, te pač nemre kelnar biti. Po toti logiki te küriti tüdi nebi smeli, da s ten ogrožamo zdrovje rafinkerarof. Pa mene je tüdi ne nigdor niše pita, či mi škodijo ispušni plini od avtof. Či čen biti to kej sen, pa delati, kej delan, te pač moren potrpeti.

EDINO KELNARI SO OGROŽENA VRSTA.
Zid Zid Zid

Nela sreda, 10. oktober 2007 ob 01:58

Pepek z brega je napisal/a:

Bi si skoro vüpa rečti, ka si je tota mlečnozoba pupika po snemaji hitro malo trovice pokadila, ka si je žifce pomirila.



Pepek ti ga tudi ta provo dunes

MILAN sreda, 10. oktober 2007 ob 08:24

Pisk
KEKO PA JE DOBILA V ŽEP ??????????'

MHA sreda, 10. oktober 2007 ob 12:23

Ovi z limuzino je zmaga. Dere je kelnar vrota na avti odprja, te se je san vün skodilo Haha

Ve je res ka avti, nafta pa ves vrag škodi. San tisto je le vüni na lüfti, oštarija pa je le zapreti plac.

PS: V petek je uradna otvoritef nove oštarije, tü kak je kantante bija. Lehko de se kadilo, ker do meli tisti akvarij, ke lehko v jen kadiš.
vir: Baba čüla, baba rekla

Pomežik

Dejan sreda, 10. oktober 2007 ob 13:07

Tü de že po nova oštarija Mislec Morti pa de jin zej bole šlo, či do meli toti terarij nastovleni. Bodo fsi kadilci to hodili Nasmeh

Nela sreda, 10. oktober 2007 ob 13:53

Kadili bodo Vuuhuu

http://24ur.com/naslovnica/svetkanala/temadneva/20071001_3106601_60051780.php

Zvončica petek, 23. november 2007 ob 23:27

Včera je Živčjok meja na Popi debato o toten glupen zakoni....pa to ti je zglejalo tak ka bi oddaji lehko da naslov Samo bedaki in krave (nekak se mi primeren vidi za one krave iz zdravstvenega ministrstva)...takših tupih pa lažlivih bab pa brez osnovnega znanja o kulturni komunikaciji pa še nesen vidla pa čüla...te pa neje čüdno ka so zakon tak na trdo sprejeli- venda samo zato ka bi pred totimi kravami bija mir. Me pa resen zanimle kej se skrivle za celin zakonon-keri je kej doba (ka de od EU pocortaniHjooj Hjooj pa se tuka kak Tarzan...) nejbojše pa se mi je vidlo gda je ena hempasta začela ka je v Irski že ista situacija pa je vse OK pa ka smo mi ne nič drgačni od jih....ja, jebela cesta če smo te mi zej po noven Irci ali kej??? Anketa po TV pa je pokozala prek 60% lidi ka so za po storen sistemi, 20% pa jin je vseeno, ostanek pa je total antikadilski ......živela demokracija pa enake možnosti za vseVuuhuu Vuuhuu Slabo Zid

MHA sobota, 24. november 2007 ob 12:39

Totega žifčjoka sen ne gleja, ali sen še vedno istega mnenja, ka nej zokon tak ostone.

Fse kej je narobe je to, ka so ga pred zimo sprejeli, či bi ga na spomlod sprejeli, te nebi bija takšen direndej.

mile sobota, 24. november 2007 ob 13:00

pa to imajo tudi na danskem da je prepovedano kajenje na javnih mestih.

Zvončica nedelja, 25. november 2007 ob 02:06

Mene to nič ne briga ke že mojo pa ki do še meli.....samo ziher nimajo takših butlov ke spišovlejo še bole butaste zakone....tak kak mo pomalen grotali kak je Orwel lepo en roman prihodnosti naškraba....fijakeri brez mozga pa pravicTiho Tiho Tiho

mile nedelja, 25. november 2007 ob 02:15

pa naši niso tak pametni, ka bi svoj zakon napisali.
oni to od drugih držav pomankljivo prepišejo, malo predelajo, mogoče kakšno nelogičnost dodajo, da je bolj zanimivo tolmačenje zakona.

MILAN nedelja, 25. november 2007 ob 09:12

Pisk
ven pa je fsen jasno ka so naši veljaki nejbol pametni

Dejan torek, 27. november 2007 ob 21:41

Zvončica, te ti moreš dosti vür v oštariji presedeti, či maš teko proti toten zakoni, na srečaje pa te nigdor nega Mislec Nasmeh

Zvončica sreda, 28. november 2007 ob 00:40

Hja, tota je pa dobra......no, včosik sen rada šla na kapučineka po deli, zej pa več ne gren....do toplih dnevov. Po oštarijah pa smo se klotili v mlodih letih (da driskačov ipd. neje bilo, muzik pa premalo). Fala bogi smo bor na toplen bili - ne pa zej kak čikaši zmrzovlejo. Eh, kej češ. Sen čitala ka se že Francozi bunijo ka jih mislijo isto stisniti....v Holandiji pa še trovo lehko vlečeš v oštariji...se bon to preselila.Haha

Zvončica sreda, 28. november 2007 ob 00:42

Aja, na srečaje me nigdor nega....ve pa je še komej 2x bilo...čokan gda te Nelin predlog v živleje spravili ka mo grilali negi na lüfti poleti...Angel

MHA sreda, 28. november 2007 ob 11:53

Za drügo srečaji si tüdi rekla ka boš prišla Pisk



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.