Nela ponedeljek, 7. januar 2008 ob 17:28

Hehe Gor Jaz sen v Soboti vidla v enen kafici, ka mojo koce kredi, za kadilce. In ko gre eden kadit, dobi lepo koco poleg, tepa se vune lepo pokrije ali pa si jo ogrne. Hehe! Nasmeh

Zvončica ponedeljek, 14. januar 2008 ob 23:55

Ti vraga ka so mogli v Franciji to glih letos sprejeti.....to bon se bole kilavo mela v Parizi poleti....Žalosten Žalosten

stajerc13 sobota, 19. januar 2008 ob 20:54

... sigurno sem dobu vašo pozornost a ?

me samo zanima kako se počutite zdej ko morate trpet na mrazu za spipat enega ...
je kdo od vas nehal zaradi novega zakona ...
je kdo od vas zaradi tega ze probal kako alternativo , tipo nioktinske čingume , champix , ...

mogoče bo to komu pomagalo
www.brezcigarete.si Priklon Aplavz

erof nedelja, 20. januar 2008 ob 12:51

Naprej http://sl.help-eu.com/



Zvončica petek, 25. januar 2008 ob 00:36

Čikanje na frišken lufti je svojevrsten užitek...Haha Če nemo KOPBja dobili ali pa rakeca....pa mo ziher kšeft zdravstvi delali s prehlodi pa plučnicami...tak ka se v kasi ja nede na naš račun nič pršparaloZloba

Zvončica ponedeljek, 31. marec 2008 ob 23:52

KONČNO juhuhu je pomlad tu....ka lehko na lepen toplen sončeki v oštariji v miri spijen svojo kafeJuhuhu Veselko Bejba

Nela torek, 1. april 2008 ob 00:30

Ja to pa je res, zej de vam lepo toplo vune ko te kadili. Samo zej mo se se mi nekadilci vun silili na friski luft. KafeNa zadnje urejal: Nela, dne: 31.03.2008 ob 23:35

MHA torek, 1. april 2008 ob 13:04

Na začetki pa je takši drejnk grota zavolo totega zakona, zej pa se več nišče ne buni, pa glih tak fsi v oštarije hodijo.

Zvončica četrtek, 3. april 2008 ob 01:28

Ne ven v kere ti hodiš....ka so v glovnen vse prozne (razen tan ke so se "znejšli"Pomežik.

Nela četrtek, 3. april 2008 ob 01:47

To ja Ja eni so se znejsli, pa jin pac kseft dale lepo ide. Pijunca So svoje goste obdrzali, pa se druge privobili. JezikNa zadnje urejal: Nela, dne: 03.04.2008 ob 00:51

MHA torek, 30. september 2008 ob 21:15

V Britaniji do na škotle dali slike zdravih plüč, pa plüča kadilca. S totimi slikami pa ze že res malo pretirovlejo, fsakši človik ze že ve ka čikaje škodi fsemi, ne san plüčan. Mogoče de se resen keri nejša ka de heja kaditi zavolo totih slik, večina pa de še dale kadila, ker keri de šteja de heja kaditi.

Dejan torek, 30. september 2008 ob 21:32

Ja to je že pomalen tak, kak dere mali deci moreš praviti, tega nesmiš, vači de tak pa tak. Sej pa so lidje zadosti stari, ka do se odločili, či do čikali ali ne. Či so se kak froci ne nafčili kej je pametno delati pa kej ne, te ga zej kak storega butla, tüdi neš nič nafča Nasmeh Nej kadijo, či jin paše. Večina se zaveda posledic, ki jih čiki lehko prinesejo.
Kak nejstnik pa čik moreš probati, ka veš kak je to Hihihi Samo je te potli od osebe do osebe odvisno, kak de to vzeja. Či de se zakaja kak türk al de rejši fkrej to vrga. Jas sen sproba čik pa še marsike drügo Hihihi pa je to blo zadosti. Sen vida, ka niman potrebe po ten pa ka je to bol kak ne samo razvoda Nasmeh
Pa to še je tak bol glupo, ka se to nekej gor piše pa slike gor dovle. Te nej prekinejo s prodajo pa adijo.

Nela sreda, 1. oktober 2008 ob 01:40

MHA je napisal/a:
V Britaniji do na škotle dali slike zdravih plüč, pa plüča kadilca. S totimi slikami pa ze že res malo pretirovlejo, fsakši človik ze že ve ka čikaje škodi fsemi, ne san plüčan. Mogoče de se resen keri nejša ka de heja kaditi zavolo totih slik, večina pa de še dale kadila, ker keri de šteja de heja kaditi.

Sej lidi vec nemrejo prestrasiti z totimi slikami, keri mislijo kaditi do tak dale kadili, tepa je lehko na skotli nevem kaksni napis ali pa slika.Haa Mladina pa tudi na to nic nede dola, tak jih ci duze vec kadi, sej je kajenje baje cool. Hjooj Butl

Zvončica petek, 3. oktober 2008 ob 01:28

Z grožjami pa strohon se je nigdor ne daleč prišlo....škotel pa tak nihče ne gleja gda pafkaBejba

Dejan sobota, 18. oktober 2008 ob 01:25

Hrvoti so zej tüdi sprejeli zakon o prepovedi kajenja v zaprtih javnih prostorih z izjemo psihiatričnih bolnic Jajks Kadilec

prlek1825 sobota, 18. oktober 2008 ob 10:16

Dejan je napisal/a:
Hrvoti so zej tüdi sprejeli zakon o prepovedi kajenja v zaprtih javnih prostorih z izjemo psihiatričnih bolnic Jajks Kadilec

peseki morejo za nami ponovlati

Zvončica nedelja, 19. oktober 2008 ob 01:03

Toti zakon je za mene nič drügo kak kršeje človekovih pravic te pa nej reče gdo kej če......to je eno veko sranje ke itak nima efekta drügega kak meje kšefta pozimi v oštarijah ke se neso "znejšli"Kadilec

Jernej nedelja, 19. oktober 2008 ob 01:13

Dejan je napisal/a:
Hrvoti so zej tüdi sprejeli zakon o prepovedi kajenja v zaprtih javnih prostorih z izjemo psihiatričnih bolnic Jajks Kadilec

...mislim ci prilagodijo zakone te do lezej v Evropsko unijo lejko stopili.
Samo ci nede "veto" od Slovenije! Mislec

Dejan nedelja, 19. oktober 2008 ob 01:34

Odvisno s kerega vogla se gleja. Enemi se kratijo človekove pravice, ka nemre v oštariji puhati, drügemi pa ka more to vdihovati pa makar ne kadi Nasmeh

Slovenija pa nede nikšega veta vlogala, sej pa smo ne Amerika.

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 02:21

To sem glih ne pricakuvala, da do se Hrvoti za neke taksnega odlocili. Postrani Sicer zej de van kadilcon po malo hudo hodlo, da te pomali mogli po na mrzlen vune pafkati. Dim



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.