Dejan petek, 18. februar 2011 ob 16:40

Sej ne vemo, ali so totega sploh poleg dobili ali pa je morti keri to ge indi nazej vün doba pa na pošti da pa so te ugotovili, ...
Mojo pa vseposod, sploh pa na pošti, tote aparate ka takoj preverijo, če je penez provi. Pa za 50 pa višje vedno preverijo.
Tak ka so storilca poleg dobili al pa je pač keri na pošto priša s totin penezon, gi mo ga je pret keri drügi podturja. v toten primeri pa ne ven, kak te to naredijo. Verjetno si je tisti som kriv, ki je vzeja ponareti penez.

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 16:56

Se strijan s ten ka proviš. Jaaa

MHA petek, 18. februar 2011 ob 18:09

Ponavodi še 20€ sprobovlejo, dere je čisto novi. Jas nikdor ne glejan penes kakše nazej dobin, meni bi komot lehko što ke podtura. Sicer pa s penezi plačüvlen san meše zneske, ostalo pa tak fse s plastičnimi penezi plačüvlen.

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 18:45

MHA se ti si takak jas. Včosik se mi najde f priftošili kašen papirnati, tan do 20€, pedeset pa že retko, stotoka sen meja v rokah porkrot, 200 ali 500 pa še nikoli. Tüdi pri meni pojejo ta glovno pesen tri kortice. To ja Pomežik

MHA petek, 18. februar 2011 ob 18:50

Plastični penes je tak bojši, nemre ti nišče ponarejenih penes podturiti, okrok te nemre prnesti, ka bi premalo vun doba, pa še malo placa zavzeme v priftošli. Nasmeh Jas še f tujini plačüvlen s plastiko.

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 19:00

Jas tüdi, samo plastični penezi mojo eno falingo: hitro ponücaš več kak moš ! Hehe Žepi so hitro prozni.



MHA petek, 18. februar 2011 ob 19:15

Hja, to pa tüdi res Jaaa Hjooj

Dejan petek, 18. februar 2011 ob 20:59

MHA je napisal/a:
V betonskem stebru Delavskega mostu v Kranju so kriminalisti odkrili ilegalen laboratorij za pridelavo konoplje. Med akcijo so aretirali 31-letnika iz Kranja.

klik

Na višini desetih metrof je konoplo gojija Hjooj


Totemi bi mogli dati kakšo nagrado za iznajdlivost pa možnost, ka sodelüvle pri kakšnen inovativnen razvoji Nasmeh Zej do bogega iznajdljivega človeka, ki je meja 30 teglov konople duma, strpali nekan v čuzo na državne stroške, lehko pa bi koristen bija za kakšno pametno delo.
Tan pa tejkuni milijarde v žep bašejo pa se nišče ne zgene Hjooj

TUNČEK petek, 18. februar 2011 ob 21:22

To je resen bila inovacija vrtičkarstva, fsoka čost. Če so ga pa že mogli zapreti, zake so ga ne f steber, se bi blo bole fol, pa že vajeni je bija to hoditi !? Hehe Hehe

MHA petek, 18. februar 2011 ob 21:23

Hehe, nej ga le v steber zaperejo ja. Hihihi

MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 01:13

Danes okoli 19. ure pri naselju Spodnja Brežica na cesti Poljčane–Slovenska Bistrica zgodila prometna nesreča, v kateri je voznik kombiniranega avtomobila pred prehodom ceste čez železnico, najverjetneje zaradi neprimerne hitrosti, zapeljal na bankino, na kateri sta bila kolesar in pešec. Pešec se je rešil s skokom v potok, 16-letni kolesar pa se trku ni uspel izogniti. Tudi njega je vrglo v potok, pozneje pa je zaradi hudih poškodb umrl v mariborski bolnišnici.

Policisti so 55-letnemu vozniku, doma iz okolice Poljčan, odredili preizkus z alkotestom, ki je pokazal prisotnost alkohola v organizmu nad dovoljeno mejo ter voznika pridržali. Zaradi suma storitve kaznivega dejanja povzročitev prometne nesreče iz malomarnosti bodo policisti zoper voznika podali kazensko ovadbo pristojnemu državnemu tožilstvu.


vir: PU MB

Ke si nor.... Žalosten Za večne cejte mu izpit vzeti, brez možnosti ponovnega oprovlaja izpita, pa brez pogojnih obsodb.

MILAN nedelja, 20. februar 2011 ob 08:48

Mislec to pa je veka nevola Vuuhuu

Dejan nedelja, 20. februar 2011 ob 11:10

V Ljutomeru je neznanec iz objestnosti razbil izložbeno steklo velikosti 2,5 x 1,3 m in povzročil za 200 EVR gmotne škode.

Javni red in mir je bil kršen enkrat v zasebnem prostoru in trikrat na javnem kraju. Kršiteljica, ki ob intervenciji s kršitvijo ni prenehala je bila pridržana do streznitve na PP Ljutomer.


Opet kakši pijonec šejbo spotra. Tan pa ženska galamila Mislec

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 11:48

To je malo folklore pač. Hehe

lotmershki21 nedelja, 20. februar 2011 ob 13:03

mogoče keri ve kaj o ten kej se je ovokrot na pomurski avtocesti med sv. jurjon pa cerkvenjakon zgodilo? ka je cesta več kak pol dneva bila zapreta.

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 13:16

To bi tüdi mene zanimalo, se so tan moji kraji. Pomežik

prlek1825 nedelja, 20. februar 2011 ob 14:24

lotmershki21 je napisal/a:
mogoče keri ve kaj o ten kej se je ovokrot na pomurski avtocesti med sv. jurjon pa cerkvenjakon zgodilo? ka je cesta več kak pol dneva bila zapreta.

tovorjok je dol z ceste sklamoterjo kak mo je to grotalo pojma neman, glovno bilo je viditi grozno. jaz sem se vutro negi po 7 vuri pelo mimo ke sem šo v maribor pa sem samo debelo pogledno kak ga je zasuknolo pa prežmeknolo kre ceste!

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 14:35

Boklonaj za informacijo. Tovorjokar pa je najbrš zakinka za volonon, če je zvoza doj s ceste.

MHA nedelja, 20. februar 2011 ob 15:52

Dejan je napisal/a:
V Ljutomeru je neznanec iz objestnosti razbil izložbeno steklo velikosti 2,5 x 1,3 m in povzročil za 200 EVR gmotne škode.

Javni red in mir je bil kršen enkrat v zasebnem prostoru in trikrat na javnem kraju. Kršiteljica, ki ob intervenciji s kršitvijo ni prenehala je bila pridržana do streznitve na PP Ljutomer.



Prinas pa nekšo radi terejo šejbe. Toto babo bi šteja viditi kak se je upirala. Hihihi

TUNČEK nedelja, 20. februar 2011 ob 15:57

Tokih mi v špitoli sredi noči, še posebno čes vikend vidimo dosta. Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.