Malonedličan ponedeljek, 30. julij 2007 ob 18:42

Ta nit obravnava vsebino članka: Obvestilo

Eto, problem je rešeni!:lol:

Dejan ponedeljek, 30. julij 2007 ob 18:51

Eeeeee, to ne vala! Nasmeh

Jernej ponedeljek, 30. julij 2007 ob 22:33

..ja edino pravilno tak bomo vidli kelko so te resan aktivni na forumi!

Rabraminca ponedeljek, 30. julij 2007 ob 23:20

Prav imate, jaz sem Gorenjc in lepo je če je Slovenija povezana tudi na ta način.

Dejan torek, 31. julij 2007 ob 00:43

Ja, ne bi si misla, ka celo Gorenjci glejajo našo stron Nasmeh Lepo to.

MHA torek, 31. julij 2007 ob 17:27

Ja te pa tak vredik

kobreti torek, 31. julij 2007 ob 17:32

Rabraminca je napisal/a:
Prav imate, jaz sem Gorenjc in lepo je če je Slovenija povezana tudi na ta način.

No Slovenija v malen!Čuj pa ste Gorenci res tak škrt kak prövijoMislec .Po tebi bi sklepa, ka je tak, ka si sporočilo napisa po 22 uri No ja , kda je že nočna tarifa za elektrikoHaha Pomežik Pa brez zamere, in dobrodošel v töten firtli pokrajine PrlekijeKul

Nela torek, 31. julij 2007 ob 21:38

kobreti je napisal/a:
Rabraminca je napisal/a:
Prav imate, jaz sem Gorenjc in lepo je če je Slovenija povezana tudi na ta način.

No Slovenija v malen!Čuj pa ste Gorenci res tak škrt kak prövijoMislec .Po tebi bi sklepa, ka je tak, ka si sporočilo napisa po 22 uri No ja , kda je že nočna tarifa za elektrikoHaha Pomežik Pa brez zamere, in dobrodošel v töten firtli pokrajine PrlekijeKul


Hehehehehe.......Haha Haha Haha kobreti samo pazi ka te toti gorenc v roke ne dobi, te de oljovo Jezik

Rabraminca torek, 31. julij 2007 ob 21:58

Ni vsak Gorenjc škrt. In nič ne zamerim, kar kdo izusti ali natipka. Važno je da se fajn beremo in morda enkrat tudi srečamo.

Nela torek, 31. julij 2007 ob 22:07

Rabraminca je napisal/a:
Ni vsak Gorenjc škrt. In nič ne zamerim, kar kdo izusti ali natipka. Važno je da se fajn beremo in morda enkrat tudi srečamo.

Pa saj za srecaje si toti nasi cehi ze dugo gucijo, samo zmeniti se nemrejo, mene pa zanima ce bi srecaje blo bi priso z Gorenske sen????Nasmeh Nasmeh Nasmeh

Dejan torek, 31. julij 2007 ob 22:12

Ke se nemremo zgučati? Sej pa enkrat smo že meli srečanje Kul Pa nobene ženske neje blo. No razen moje Petre. Ona je itak mogla iti Nasmeh

Nela torek, 31. julij 2007 ob 22:31

Dejan je napisal/a:
Ke se nemremo zgučati? Sej pa enkrat smo že meli srečanje Kul Pa nobene ženske neje blo. No razen moje Petre. Ona je itak mogla iti Nasmeh

Ja to ven, jaz sen drugo srecaje mela v mislih...Nasmeh

Dejan sreda, 1. avgust 2007 ob 00:03

Ja ve de prišlo do totega srečaja. Tan novembra je nejbojši cejt, dere mo mošt krstili Nasmeh

SIMONA sreda, 1. avgust 2007 ob 17:21

Ja bi blo super, če bi mi gorenjci lahko prišli na kakšno srečanje k vam prlekom, samo povejte kdaj, pa pridemo.....Gor

erof sreda, 1. avgust 2007 ob 22:18

Dejan je napisal/a:
Ja, ne bi si misla, ka celo Gorenjci glejajo našo stron Nasmeh Lepo to.
tu so gor tudi ljubljančani enih par katere osebno poznam ker sem jih jaz sem povabil naj si malo prleke poglednejo kej vse delajo,pa da vidijo malo kakšna sploh je prlekija,pa kej se da dobiti prinas,viditi,pa zaužiti pa morem rečti ka se jim kar narava fes dopodneGor

MHA četrtek, 2. avgust 2007 ob 17:51

Zake pa se te nišče ne oglosi pa kej ne napiše?

Pepek z brega četrtek, 2. avgust 2007 ob 19:10

Da se oni samo tan pri Prlekih zglasijo, ge je meso s tünke pa dobro vino.Jezik

Zvončica sobota, 11. avgust 2007 ob 23:40

ČÜjta MHA pa Pepek če sta ne štela prejšjih gučov???? Ve pa sta se dvo zglosila...mene le bole zanimle keko toti močvirniki kej razmijo kej mi v naši šprohi pišemo???Pa če so sploh močvirniki ali so ke bole bek od močvirja....No ja No v glovnen pozdravlena Gorenca v prleški sredini ke de se vama stalno dobro godiloAplavz

MILAN nedelja, 12. avgust 2007 ob 09:48

Vuuhuu
kva pa to govorite
se va skor nič ne zastopim
al je to kak tuj jetik



Bebast Bebast Bebast

Pepek z brega nedelja, 12. avgust 2007 ob 10:38

Mislec Mislec Mislec
Ven sen si misla, ka de ti fčerošji dež naškoda!

Ideja Ideja
Nenok kakši štamprli duni, ka boš doba provi ton.
Ne čokej predugo, da je tota bolezen zlo zagrižena, či te redno prime.

Joko škoda bi bilo, či bi eden takši künštno človik pozoba po Prlešken gučatiKhmm .



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.