V Ljutomeru padel tudi Tromejnik

Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič 3:1 (1:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 12. maj 2013 ob 10:11
Avto Rajh Ljutomer

V soboto, 11. maja, je ekipa Avto Rajh Ljutomer v 3. SNL - vzhod, odigrala tekmo 21. kroga, ko je v Ljutomeru gostila ekipo Tromejnik G-Sukič. Ljutomer je tekmo dobil z rezultatom 3:1 in je v spomladanskem delu doma še neporažen.

V 8. minuti je Goran Šnajder Ljutomer povedel v vodstvo, v zadnji minuti prvega polčasa pa je Damjan Grah izenačil. V 56. minuti je Šnajder z drugim golom Ljutomer ponovno povedel v vodstvo. Uspešen je bil z bele točke.

Gostje so vse moči usmerili v napad ter poskušali izenačiti, a je Ljutomer tekmo odločil z golom pet minut pred koncem. Zadel je Luka Ciglarič.

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre ter prva dva gola Ljutomera.

150; Šnajder 8., 56. (11-m), Ciglarič 86.; Grah 45.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Novak, Kuzmanovski, Žinko, Majerič (80./Bertalanič), Grizold, Ciglarič, Smolkovič, Kardinar (46./Podgorelec), Šnajder, Panič (46./Jelen); Trener: Boštjan Zemljič

Tromejnik G-Sukič: Bohar, Horvat, Potrč (85./Bokan B.), Kous B., Kous R., Janža, Čontala, Šnurer (51./Bokan R.), Sukič, Grah, Ulen (72./Mešič); Trener: Janko Irgolič

Malečnik - Rakičan 3:2 (1:0)
Koroška Dravograd - Farmtech Veržej 1:2 (1:1)
Zreče - Kovinar Štore 0:1 (0:1)
Čarda - Odranci 1:2 (1:1)