Ljutomer začel s porazom, Veržej do prve zmage v drugi ligi

Nafta 1903 - Avto Rajh Ljutomer 1:0 (1:0) / Farmtech Veržej - AH Mas Tech 3:1 (1:1)

Prlekija-on.net, sobota, 24. avgust 2013 ob 20:101
Farmtech Veržej je dosegel prvo zmago v drugi ligi, foto: Damir Skuhala

V soboto, 24. avgusta, se je pričelo tekmovanje tudi v 3. SNL-vzhod, kjer nastopa ekipa Avto Rajh Ljutomer. V prvi tekmi sezone so se pomerili proti ekipi Nafta 1903 ter izgubili z 1:0.

Tekma v Lendavi pred 500 gledalci, je bila odločena v prvem polčasu, ko je v 21. minuti zadel Igor Bedo, rezultat pa se do konca ni več spremenil.

Nafta 1903 - Avto Rajh Ljutomer 1:0 (1:0)
500; Bedo 21.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma Stanislav, Rajnar Sebastian, Bertalanič Nino, Kuzmanovski Aljoša (Kardinar Niko/27.), Kristl Primož, Piberčnik Sebastjan (Panic Primož/73.), Habjanič Sašo (Brumen Alen/64.), Ciglarič Luka, Smolkovič Primož, Šnajder Goran, Podgorelec Tomaž; trener: Zemljič Boštjan.

Farmtech Veržej, ki letos nastopa v 2. SNL, je v Veržeju dosegel prvo zmago v drugoligaški druščini. S 3:1 so premagali ekipo AH Mas Tech. Polčas se je končal z neodločenim izidom 1:1, za Veržej je v 10. minuti gol dosegel Rok Ropoša, za goste pa v 19. minuti Elvis Šahinović. V ponovno vodstvo je domače v drugem polčasu popeljal Marko Karnet, ki je zadel v 58. minuti, pet minut pozneje pa je Jernej Trstenjak povišal na 3:1. 250 gledalcev je tako lahko pozdravilo prvo zmago Veržeja v drugi ligi.

Farmtech Veržej - AH Mas Tech 3:1 (1:1)
250; Ropoša 10., Karnet 58., Trstenjak 63.; Šahinović 19.

Farmtech Veržej: Andrejč Matej. Pelcl Jernej, Polajžer Tjaž, Vuklišević Damjan, Ropoša Rok, Hotić Dino, Hodnik Tomaž, Stojanović Petar (Kavaš Žan/73.), Mauko Mitja, Karnet Marko (Vinkovič Matej/63.), Zahović Luka (Trstenjak Jernej/49.); trener: Gabor Zlatko.

Kasaške dirke v Križevcih, foto: Občina Križevci