Tromejnik prekinil zmagovalni niz Ljutomera

Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič 1:2 (0:2)

Prlekija-on.net, nedelja, 27. oktober 2013 ob 08:57
Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik G-Sukič

Ekipa Avto Rajh Ljutomer, je v soboto, 26. oktobra, v 10. krogu 3. SNL-vzhod, gostila ekipo Tromejnik G-Sukič iz Kuzme ter izgubila z 2:1. Tromejnik je s tem prekinil niz štirih zaporednih zmag Ljutomera.

V prvem polčasu je Tromejnik v razmaku treh minut povedel z dvema zadetkoma, ko sta zadela Jan Zelko in Denis Sukič. Drugi gol je padel po veliki napaki domače obrambe.

V drugem polčasu je Ljutomer veliko napadal, Tromejnik pa je poskušal tekmo odločiti iz protinapadov. Nekajkrat so bili zelo blizu, a jim zadetka ni uspelo dosečti. Ljutomeru je v 69. minuti nato le uspelo znižati, ko je zadel Goran Feguš. Domači so do konca tekme napadali a jim ni uspelo izenačiti. Pred doseženim golom so zadeli tudi vratnico.

Tromejnik je tako prekinil zmagovalni niz Ljutomera, saj so v prejšnjih štirih krogih dosegli štiri zmage. Po 10. krogu je Ljutomer na četrtem mestu.

80; Feguš 69.; Zelko 18., Sukič 21.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bertalnič, Žinko, Piberčnik, Habjanič, Ciglarič (63./Slana), Brumen (56./Feguš), Rakovec, Šnajder, Podgorelec (46./Kardinar), Panič; trener: Boštjan Zemljič.

Tromejnik G-Sukič: Šafer, Mešič, Kisilak, Kous, Šnurer, Kamenica, Potrč, Zelko (90./Navotnik), Janža, Čontala (28./Seršen), Sukič; trener: Dominik Kovačič.

Šmarje pri Jelšah - Aha Emmi Bistrica 1:4 (1:2)
Dravinja Kostroj - Fosilum Šentjur 4:0 (1:0)
Nafta 1903 - Odranci 0:0 (0:0)
Avto Škafar Beltinci - Malečnik 0:1 (0:1)
Čarda Martjanci - Rakičan 0:2 (0:1)
Grad - Drava Ptuj 1:1 (0:0)

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre in vse tri gole.