Ljutomerski judoisti uspešni na Novoletnem turnirju v Celju

Od prleških judoistov sta v svoji kategoriji zmagala Uroš Vozlič - do 60 kg (U-16) in Gašper Rudolf - do 50 kg (U-14)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 16. december 2013 ob 17:46
V nedeljo, 15. decembra, so ljutomerski judoisti na Novoletnem turnirju v Celju uspešno nastopili v svojih starostnih skupinah U-16 in U-14.

Od prleških judoistov sta v svoji kategoriji zmagala Uroš Vozlič - do 60 kg (U-16) in Gašper Rudolf - do 50 kg (U-14). Drugo mesto so osvojili Nina Magdič - do 52 kg (U-14), Maša Štuhec - do 63 kg (U-14) in Mitja Virag - do 38 kg (U-14). Tretjo mesto je osvojila Hanna Mazouzi - do 57 kg (U-16), četrto mesto pa je osvojil Marsel Majcen - do 66 kg (U-14).

Po posameznem tekmovanju je potekalo še 8. ekipno tekmovanje NPŠŠ po regijah. Ekipa Pomurja, sestavljena iz tekmovalcev JK Lendave in TVD Partizana Ljutomer, je v moški in ženski konkurenci osvojila tretje mesto.

Kasaške dirke v Križevcih, foto: Občina Križevci