Ljutomer igral neodločeno, Veržej izgubil

Malečnik - Avto Rajh Ljutomer 3:3 (0:2) / Farmtech Veržej - Aluminij 0:2 (0:1)

Prlekija-on.net, sobota, 29. marec 2014 ob 18:46
Avto Rajh Ljutomer

V soboto, 29. marca, sta prleška nogometna kluba Avto Rajh Ljutomer in Farmtech Veržej, odigrala tekmi. Ljutomer je v 15. krogu 3. SNL - vzhod gostoval pri Malečniku, Veržej pa je doma v 18. krogu 2. SNL igral proti Aluminiju.

Ljutomer vodil z 2:0 in 3:1
Avto Rajh Ljutomer je pri Malečniku prvi polčas dobil z 2:0, ko sta zadela Luka Ciglarič v 10. in Nino Bertalanič v 29. minuti. Na začetku drugega polčasa je rezultat v 47. minuti znižal Anej Zver, Ljutomer pa je po drugem zadetku Ciglariča iz 11-metrovke v 53. minuti vodil s 3:1. Malečnik je v razmaku treh minut, v 66. in 69. minuti prišel do neodločenega rezultata 3:3, ko sta zadela Miha Zajc in Niko Tisaj. Rezultat se do konca ni več spremenil.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Majerič, Bertalanič, Žinko, Buzeti, Ciglarič, Munda (49./Rakovec), Slana, Kardinar, Kocuvan, Panič (76./Podgorelec); Trener: Boštjan Zemljič

Malečnik - Avto Rajh Ljutomer 3:3 (0:2)
60; Ciglarič 10., 53./11-m, Bertalanič 29.; Zver 47., Zajc 66, Tisaj 69.

Ljutomer trenutno zaseda 7. mesto na lestvici.

Veržeju napad na drugo mesto ni uspel
Farmtech Veržej je doma gostil ekipo Aluminija ter upal na zmago, s čimer bi se povzpel na drugo mesto. Po dveh uvodnih zmagah v spomladanskem delu, jim tokrat ni uspelo. Izgubili so z 2:0. Prvi polčas so dobili gostje z 1:0, edini gol je dosegel Leon Panikvar v 37. minuti. V drugem polčasu je za goste zadel še Eros Grezda v 58. minuti, kar je bil tudi končen rezultat.

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Vuklišević, Polajžer, Živko, Kouter, Vinkovič M. (50./Domjan), Hotić, Ropoša (76./Rola), Trstenjak (57./Hodnik), Vinkovič D.; Trener: Zlatko Gabor

Farmtech Veržej - Aluminij 0:2 (0:1)