Ljutomer iz Slovenske Bistrice s tremi točkami

Aha Emmi Bistrica - Avto Rajh Ljutomer 1:4 (0:2)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 5. maj 2014 ob 13:45
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 3. maja, v 21. krogu 3. SNL - vzhod, gostoval v Slovenski Bistrici pri ekipi Aha Emmi Bistrica ter zmagal s 4:1.

Ljutomer je že po šestih minutah vodil z 2:0, ko sta zadela Miha Rakovec in Luka Ciglarič. Od 21. minute naprej so Ljutomerčani igrali tudi z igralcem več, saj je pri domačih bil izključen Miha Topič.

Na začetku drugega polčasu so tudi Ljutomerčani ostali z desetimi igralci, saj je zaradi drugega rumenega kartona bil izključen Nino Žinko, domačini pa so izkoristili najstrožjo kazen in znižali na 1:2. Zadel je Sebastijan Trunkl. Kaj več od znižanja rezultata pa domačim ni uspelo, saj je v roku treh minut, v 62. in 65. minuti za Ljutomer dvakrat zadel Primož Panič in tekma je bila odločena.

Ljutomer ostaja na šestem mestu lestvice, v soboto pa v Ljutomer prihaja Grad.

100; Trunkl 54./11-m; Rakovec 4., Ciglarič 6., Panič 62., 65.

Strateg Ljutomera Boštjan Zemljič je na zelenico poslal enajsterico Fajfar, Bertalanič, Žinko, Piberčnik, Buzeti,
Ciglarič, Munda, Slana, Rakovec, Kocuvan in Panič, v nadaljevanju pa so zaigrali še Brumen, Kristl in Podgorelec.

Fosilum Šentjur - Šmarje pri Jelšah 2:5 (1:3)
Malečnik - Nafta 1903 1:3 (0:1)
Drava Ptuj - Avto Škafar Beltinci 0:1 (0:1)
Rakičan - Dravinja Kostroj 1:3 (0:1)
Odranci - Tromejnik G-Sukič 2:1 (1:1)
Grad - Čarda Martjanci 6:0 (4:0)

Kasaške dirke v Križevcih, foto: Občina Križevci