V Ljutomeru je potekalo medobčinsko osnovnošolsko šahovsko tekmovanje

Športna zveza Ljutomer je v sodelovanju s ŠD Radenska Pomgrad ŠS Ljutomer v sredo, 21. novembra, v prostorih ŠIC-a pripravila medobčinsko osnovnošolsko posamično šahovsko tekmovanje.

četrtek, 22. november 2018 ob 18:041

David Žibrat zmagal v četrtfinalu Evropskega prvenstva

Iz Kickboxing kluba Pomurje so nam sporočili, da je David Žibrat na Evropskem prvenstvu, ki poteka v Mariboru, v četrtfinalu premagal izkušenega 38-letnega Francoza Danois Herberta z enotno sodniško odločitvijo 3:0.

sreda, 21. november 2018 ob 19:37

Otroci so se pomerili na nogometnem turnirju v Juršincih

V soboto, 17. in nedeljo, 18. novembra, je Športno Društvo Bodkovci v športni dvorani Juršinci organiziralo otroški nogometni turnir. Turnir je bil namenjen za selekcije U-7, U-9, U-11 in U-13. Turnirja se je udeležilo 24 ekip v katerih je igralo 240 igralcev, iz 8 nogometnih klubov.

sreda, 21. november 2018 ob 18:25

Vrhunska nogometaša Dino Hotić in Denis Šme navdušila mlade športnike v Sveti Trojici

Na eni od brezplačnih dm športnih uric v Klubu malega nogometa Sveta Trojica, ki so v sklopu vseslovenske iniciative Rastemo s športom potekale od začetka junija do konca oktobra, sta mlade športnike motivirala vrhunska nogometaša Dino Hotić in Denis Šme.

sreda, 21. november 2018 ob 16:16

Ormožani popustili v drugem polčasu

RK Jeruzalem Ormož se je v soboto, 17. novembra, vrnil v športno dvorano ŠIC Ljutomer in se v 10. krogu 1. rokometne lige NLB pomeril z RK Maribor Branik. Ormožani so prvi polčas dobili z 9:8 nato pa popustili in tekmo izgubili z 21:24. Najboljši strelec pri domačih je bil Rok Žuran z devetimi zadetki, pri gostih pa Tadej Sok in Marin Buneta s po petimi zadetki.

sreda, 21. november 2018 ob 10:14

Nejc pometel s konkurenco

Na mednarodnem karate turnirju "Ljubljana open 2018", na katerem je nastopilo nad 800 tekmovalcev in tekmovalk iz 11 držav oziroma kar 106 klubov, je še enkrat uspešno nastopil tudi Nejc Sterniša iz Lomanoš. Tudi tokrat je namreč dokazal, da je trenutno najboljši kadet v državi, saj je zopet premagal vse svoje konkurente in osvojil 1. mesto med kadeti, v konkurenci mladincev pa je osvojil prav tako odlično 5. mesto.

torek, 20. november 2018 ob 23:04

Lep dosežek Radgončanov v prestolnici

V dvorani OŠ Maksa Pečarja v Ljubljani je potekal mednarodni turnir v karateju "Ljubljana Open 2018", na katerem je sodelovalo 814 tekmovalcev iz 11 držav. Zraven je s petimi tekmovalci (Natalija Muhič, Kristjan Klemenčič, Blaž Klobasa, Mišel Čuček in Jaka Reihs), bil tudi Shotokan karate-do klub Gornja Radgona. Dosegli so pet medalj, kar je le dosežek v takšni konkurenci.

torek, 20. november 2018 ob 22:58

Drugi krog PKL postregel z napetimi in zanimivimi tekmami

V drugem krogu Radenska Naturelle Pomurske košarkarske lige smo lahko spremljali tri zanimive tekme: Beltinčani so po napeti končnici in skupno 72 točkah Zvera in Novaka ugnali KD Ljutomer, ŠD Murska Sobota je po štirih napornih četrtinah premagala ŠD Tropicano Bistrico, Lendavčani pa so si v prvem polčasu ustvarili veliko prednost proti KK Ljutomer in tekmo kljub boljšemu drugemu polčasu Prlekov zmagali z varno razliko.

ponedeljek, 19. november 2018 ob 22:44

Ljutomerski karateisti osvojili štiri mesta na zmagovalni oder

V soboto, 17. novembra, je v Ljubljani potekal že 14. mednarodni karate turnir, ki se uvršča v enega izmed najmočnejših karate turnirjev v Sloveniji. Sodelovalo je 650 tekmovalcev iz 108 klubov in 13 držav. Ljutomerčani so osvojili 4 mesta na zmagovalni oder in končno 29. mesto med 108 klubi.

ponedeljek, 19. november 2018 ob 21:35

Bron za Narseja v Dakarju

Na odprtem prvenstvu Afrike v Dakarju je Narsej Lackovič v kategoriji do 90 kg dosegel bronasto medaljo, Patrik Vojsk v kategoriji do 100 kg pa je bil sedmi.Narsej in Patrik sta na prvenstvu nastopila s še šestimi slovenskimi judoisti.Čestitke za odlične borbe!

ponedeljek, 19. november 2018 ob 19:43