stajerc13 ponedeljek, 3. marec 2008 ob 14:19

Pozdravljeni,

če vas ne zanimajo otroci, familja, ipd, je bolje, da ne berete.
Tu bi rad odprl eno temo, ki zadeva starše otrok, ki so stari tam nekje do desetega leta.

Opažam, da se zadnje čase organizira neke ful hude rojstnodnevne zabave. Otrok ima npr. sedmi rojstni dan, in se povabi malone vso krajevno skupnost, občino, šolo, pa vse iz krožkov, pa klubov, pa žlahte. In tam se jeeee, se piiiiiie. Človek bi rekel, da je malone prišel na neko partijsko zborovanje. Pol malček gledaš te ljudi - fotri, ki mislijo, da so si s starševstvom pridobili pravico do velikih trebuhov, in mamice, ki bi rade bile super, kokr Victoria Beckham. A še slepec vidi, da gre vse skupaj za neki fejk. Ali farso. Kaj je to kvaliteta življenja, da se vsem kaže nove feltne, pa huda multimedijska darila in GSM aparate svojih sedemletnikov?

Mislim, to je osebno mnenje...kaj za deseti rojstni dan boste pripeljali punčki Jay-Zja, fantku Rihanno, al kaj? Pa še en VIP guest bo Flavio Briatore? Pa iz torte bo skočil župan Kopra, ki se bo objemal s Fidelom Castrom?

Jasno je, da malček pretiravam. To pa namerno, ker bi rad bral vaše mnenje o teh brzdej partijih, ki so, še enkrat ponavljam, hudo pretirani.

Hvala za vaše iskreno mnenje.
Slovenija

Zvončica nedelja, 9. marec 2008 ob 01:30

To kej si znapisa ......no, podobno se je pred leti že sprašüvala ena moja sorodnica v bližini Marproga. Moja deca so veki pa nega problemov s ten, pa mislin ka jih nejč (bor ka se moje familije tiče) zej nebi bilo. Moje mnenje je takšo ka so tü starši hempasti bole kak deca ali pa so takši loleki ka nejč dece neso sposobni gor skopati.....nema veze če je meja sosidov Franček fešto za dvesto lidi ipd.Juhuhu Deco treba gor kopati od včist malega pa jih navčiti ka mislijo tÜdi s svojo glovo (samo bi rekla ka so takši feštarski starši tega ne sposobni nafčiti zato ka nejč somi ne vejo ka mojo možgone). Resen bedno je to. Potrošniški način živleja....Kozlam

Pepek z brega nedelja, 9. marec 2008 ob 12:25

Hjooj
Takše norije delajo starši, keri mislijo, ka s ten, ka kajeri küpijo fse kej si zmisli, pa ka mu na rojstni den povobijo kej jas znon koga fse, rešovlejo svoje staršofske dolžnosti. Neee Neee

Či bi meli bor malo opčutka za vzgojo dece, nebi nigdor neke takšega delali.
To, ka se ophoja rojstni den - JA. Samo na nekši normalni način.

Či mene pitate - pozvati eno por otrokovih pedošof (brez staršof), jin pripraviti nekej malega za pojesti, kakšo torto...., te pa jih pistiti, ka se po svojen veselijo (leton primerno).
Po drügi stroni povobiti babice pa dedeke, pa še kakšega bližišega sorodnika, ka otroki čestitajo pa kej malega prinesejo, pa adijo.

Dere so bili moja deca f takših letih, smo tak delali. S starši otrokovih pedošof smo si napre zgučali, ka so ne pretirovali z darili - važna je pozornost, ne pa cena darila. Deco smo zvozili fküper, op približno zgučani vüri pa so prišli starši po je. Spili z nami še kakši špricar, ka so se ne glih samo obrnoli pri hiši, te pa so šli.

Meni se takši način vidi dosti bole pameten.

Deca se nafčijo nekše skromnosti, polek toga pa so lehko na jihof rojstni den prišli resen provi pedoši, ne pa samo tisti od bogatih staršof, keri bi lehko nekša droga darila küpüvali pa se vün metali.

Nela ponedeljek, 10. marec 2008 ob 16:03

Pa sej to je vsigi taksno pretirovaje, pa norija. Ka se res povobla lidi po nepotrebnem, ka se delajo pojedine za celi tjeden, ka se kipuvlejo droga pa veka darila....Hjooj Na konci pa se za glove drzijo, keko je kostalo, keko jih je blo, kaksno rejo so naredli, kdo de to posprava....Niman pojma

Sej ja starsi so toti, ki morejo mejo narediti. Dete se itak veseli rojstnega dneva, pa daril, tepa ali pride 100 lidi ali pa 10 lidi, je veselo. Juhuhu

Meni se to zdi tudi prav, ka se povobijo dobri prijateli, nepa celi blok, ali cela ves, pa vsi sosidi ka o rodi nejc ne gucin. Haa Jaz poznan taksne feste, adijo pamet lehko samo recem. Pa se mi zdi ka so vsako krot vecje. Pa ze z cist malo deco (1-2 leti) zacnejo taksne feste delati. Ali pa mojo eno festo za prijatele pa sosolce, drugo festo pa se te za sorodnike, to je tudi pretirovaje za moje pojme. No ja

Nejbole pa mi smesno, ko cujen, ka dojo po radiji cestitko deci za rojstni den, tepa me seveda zanima za keko let te, tepa cujen za prvi rojstni dan, za drugi rojstni dan, pa vse tan do 6 rojstnega dneva. Ka dete niti ne registrera toto cestitko. Heoa

Sej nimam nic proti praznuvajon, soma pa se nimam dece pa nevem kak bom jaz, samo toto pretirovaje pa je res hecno. Zlotizob

Zvončica ponedeljek, 10. marec 2008 ob 23:20

Če ste kej kakše ameriške filme glejali ste lehko vidli kakše fešte tan delajo za deco (takše kak so te zej prinas t.j. pri deci s hempastimi starši).....pred leti pa so v McDonaldsi prvi začeli ponÜjati v restavraciji organizerane fešte za deco.....pomalen pa se je to začelo seliti na "teren"....Zverižjeni

Nela ponedeljek, 10. marec 2008 ob 23:23

Sej se se to z McDonaldson dale ponuja. Samo prides, spunis prijavnico pa keko dece bo, tepa se samo deco pripelas. Tepa tista reva, kera na deco pozi, zivcni zlom dobi. Hihihi

Dejan ponedeljek, 10. marec 2008 ob 23:31

Ja to je tak po ameriško, ka majo takše rojstne dneve z ne ven kakšimi zvezdami pa darili. Mali majo puno rit fsega, potlan ga več z ničin nemreš presenetiti. Za 16ti rojstni den mo küpiš rdečega ferrarija, on pa se sfodi pa te dol prekleje, ker je šteja meti črnega.

Dejan ponedeljek, 10. marec 2008 ob 23:35

En članek kak je mali od Beckhama praznüva rojtni den: KLIK

Pa en primer, ki sen ga skoro trufa pret v prešjen komentari. Puca je dobila rdeči avto za rojstni den, štela pa je plovega Haha Hjooj

KLIK

MHA torek, 11. marec 2008 ob 09:23

Bi ji ja do ja. Hamer Avto bi nazej da, joj pa bi te küpa plovi tricikl pa se nej s tistin vozi. Pecikl

Nela torek, 11. marec 2008 ob 11:42

Dejan je napisal/a:
En članek kak je mali od Beckhama praznüva rojtni den: KLIK

Pa en primer, ki sen ga skoro trufa pret v prešjen komentari. Puca je dobila rdeči avto za rojstni den, štela pa je plovega Haha Hjooj

KLIK


Kak so eni deca razvajeni. Heoa

Zvončica petek, 14. marec 2008 ob 00:10

GDO PA JE KRIV ZA TO KA SO?????Viking

Dejan petek, 14. marec 2008 ob 00:42

Ja krivi so starükli, ka jih tak razvajajo pa jin fse na rit nosijo Hihihi

MHA petek, 14. marec 2008 ob 12:04

Kak pa ednok grotajo razvajeni, tak so potli vedno. Trebalo bi jin kvinte zategnoti že te dere se še mali bli.

Zvončica nedelja, 16. marec 2008 ob 01:45

Nejleži je deci v vsen nagoditi ka je te mir pred jimi....pa se ne treba z jimi ukvarjati....te pa se starši pri 15 letnikih sprašüvlejo ka so te narobe naredli ve pa so jin vse dali- resen je, vse so dali samo sebe jin neso. To pa deca najbole nücajo.Pa nič ne košta. Samo cejt pa ljubezen: Ljubezen Ljubezen

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.