Zvončica sreda, 9. avgust 2006 ob 22:41

Zaj pa so še meduze dobili.....

Pepek z brega četrtek, 10. avgust 2006 ob 01:24

Jas še bi jin morske pse posla. Ali pa fse naše politike, te bi oni vidli, ge je vrag duma.

MHA četrtek, 10. avgust 2006 ob 12:56

Hehe, to ja naše politike, te bi tak celo dalmacijo razturali, pa še Jorasa bi jin posla, un mo že iskušnje s hrvoti.

Dejan četrtek, 10. avgust 2006 ob 16:49

Ne ga srati. Te bi vragovje vsi sen k nan navalili. Haha Momo jih že zej preveč.

Zvončica četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:09

Ka pa če bi prišlo do zdrave selekcije po Darwini?Zloba

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:15

Upam samo ka bom lepo vreme meja!Vuuhuu

Jernej četrtek, 10. avgust 2006 ob 20:22

Nej so Hrvati meli zdaj tej dni idnog "Olujo"? Niksi svetek pri njih.

Zvončica petek, 11. avgust 2006 ob 23:27

Ja to pa je resen svetek....sen bila te glih na morji gda so se najhüje klefali...turistov nas je blo za eno peščico pa smo živeli kak kakši bogeci...vsakši je lehko meja svojo plažo, pa svojo postrežbo.Tak ka bi jaz te bole toto gostoljubnost pa uživancijo slavila.

kobreti sreda, 13. september 2006 ob 23:14

Od gnes dale gren na dopust do Hotize, tan pa kufre pod pazdoho pa ajd proti Muri,tan pa bon te že doba prevoz do Mortina ali pa Središča,čen pa kakšo zina pa vendar tudi do Zogreba.Od tan dale pa še mi te ostone san pol poti do morja!Fejst poceni vožja ne?Pa še za pasoše me na carini nebi folgali pitati.Ideja Jezik
Aplavz ljepa našaGor ste

Dejan sreda, 13. september 2006 ob 23:27

Pa te še doli na morji nekšo pizdarijo narediš, ka te še te domu odpelajo potli Haha

MHA četrtek, 14. september 2006 ob 11:18

Hehe
San zej ne ven kak bo iti na dopust dol! Zej smo se redno svadili!

Jernej četrtek, 14. september 2006 ob 21:57

Naja glej lidje so nej krivi za politiko tak kak so nej vsi ZDA-ji krivi ka Bush dela (skoron polvica drzavlanov ot ZDA so nej njega volili.) Tak kak so nej vsi Afganistani krivi ka Osama bin laden pa njegov Al ka ida delajo. Pa Iraki so dosti proti Sadama Husejina bli... Ges san tüdi nej kriv ci nasi kaj zajebejo Parlamenti ali pa nas predcednik vlade gospod Janez Jansa pa nas predcednik drzave gospod Trnosek. Ges nato ne gledam sto kaj je! Ci je meni lepo na dopusti tam ..te pridem pa nazaj to drzavo bilo kama...Mislec

kobreti četrtek, 14. september 2006 ob 22:01

MHA je napisal/a:
Hehe
San zej ne ven kak bo iti na dopust dol! Zej smo se redno svadili!

Ja kak? Nabaviš merčedesa,vzemeš sebo bjond Pepiko,dobro natreniraš avstriski,te doli pa samo šprehaš in kožeš pun briftošel evrojof. Verji mi po rokah do te nosili!Še glaš morske vode do ti sebo doli (seveda za cen oujro),na kraji pa do še ti rekli aufiderzen,pa drugo leto spet sen (s punin briftošlon seveda)Jok

MHA četrtek, 14. september 2006 ob 22:07

Ja na takšen način jaKlicaj Te še moreš toble na avti zamejati, če ne ko boš priša do avta de venda san senca od avta ostola Ubog

Jernej četrtek, 14. september 2006 ob 22:07

Ja mas brav!(kobreti)...samo fora je ..tak so pri nami sloveniji tüdi!Haa

Zvončica petek, 15. september 2006 ob 22:56

Ka še van za eden jezik poven ki 100% pali doli ka ne vejo kon bi s toboj....čisto prleščino treba gučatiAplavz Te pa ne vejo kon bi te djali pa so bole previdni...tak se je meni porkrot zgodilo...te pa so sprašÜvali če sen iz FrancijeHaha Haa Haha jaz pa sen se francoza delalaJezik

Pepek z brega petek, 15. september 2006 ob 23:15

Jas pa van poven, ka še jih nejbole geneš, či gučis SRPSKO. Polek pa še moreš porkrot povedati, ka je za tebe srgščina pa hrvaščina tak eden te isti jezik.
Van poven, od čemerof do si lase pipali.
PNo ja: - Samo paste, ka jih nete zdignoli zavolo toga.

Zvončica sobota, 16. september 2006 ob 21:26

Eh, Pepek zaj pa si provo poveda za tiste mladeniče ke jin testosteron preveč delaHud Hud Bebast Ubog

Zvončica sobota, 10. februar 2007 ob 01:35

No, je keri v četrtek gleja na POPi Živčjoka(mislin oddajo Trenja)kak so naši zdajšji pa prejšji politiki debatirali o naših jüžnih sosidih....dobro so se dovali pa joko pametni biliZloba Zloba Zloba tak pa se mi itak čüdno vidi ka je Dimsija ne bilo polek ka bi nan kej poveda o naših prijatelih....no, anketa je pokozala ka več kak 80% lifi nede šlo v "lipu našu"Haha Haha vzrokov je venda več (nega penez, indi dobiš bojšo namokaje.....)

MILAN sobota, 10. februar 2007 ob 09:03

Jezik resen se je pokozalo ka je dosti resnice bilo v gučih kere so meli politiki. Čiglih je zglednolo fse bol kak v teatri pa je zmes nekaj ke je ne mogoče zatajiti.
Največja je resnica ka momo totalni nesposobne politike,lehko bi reka navodne klošare ki pač tak gučijo kak se veter obrne,pa delajo tak kak jin v dani situaciji paše.
Osebno ne vidin nobene druge možnosti kak se fkuper doj sesti pa dogučati tak pa nikak drgačik.Ka pa si mebi keri misla ka so hrvoti dobri-pokvarjeni kak san šent. Vejo,znojo pa jejca mojo ka provocirajo 100% keko se do.Provimo ka navodni lidje tega ne delajoja pa tudi tu je ne fse tak. Izkušje kere sen si nobra v posli pa tudi drgači so mi pokozale ka smo za jih dobri stalno pa za uvek samo do tečas ka nas nucajo ali pa mojo od nos korist.Tistikrat ko pa je treba nekaj za to sodelovanje nareti pa smo takoj največji sovražniki,in to je večinapa nesen dela samo z par hrvati

Na morji mon parcelo od leta 1986 in tudi tan je stalno tako kako vama budemo mi dozvolili vama Slovencima. Zodje cejte se ne spoščan v nobeno debato z jimi,največkrot proban ka niti ne pokožen ka sen SLOVENEC te je bor mir.Meja sen priliko poslušati tudi debate med navodnimi lidmi,in van rečen ka me je bilo sron kak so nas zašinfali.

Samo so pa tudi zelo lepi trenutki in se tistikrat pozabi na prepire.

Prepričani sen ka še dugo -dugo nede mira,,politiki pa bodo mogli nareti nekaj za to za kej smo jih zvolili.




Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.