kobreti sobota, 10. februar 2007 ob 10:32

Tak že po smo si v lase skočili!!

Pa kaj je trebalo töto svojo Pavliheki zribati?? Jemi je lehko reči, ki si lehko dopust privošči kdakoli,kjerkoli,ker pač penezi prijen neso problem, pa lehko gre svoje gate makar v Dubai namakat. Za nos male lidi pa je fajn bilo če si za föl peneze skoča s svojin afton nekan na Jadran ka si se malo namoča s familijo ker za več tak ali tak nesi meja!!Žalosten Zaj pa te naj gren doj pa se jin vržen okoli šijaka pa jim rečen "volim vas mnogo bolje nego naše p...."?Poljub Priklon
V Trejih pa se mi je najbole dopodna Podobnik, ki je trdija ka se o Piranskem zalivi sploh nemamo kaj pogovorjati s sosidi,ker je to vedno bilo na naši stroni.Gor

Če pa do se töti naši politiki dale sprovlali k toti problematiki o Piransken zalivi, tak kak lačen srat pa mo še brez töga ostaliJok ,in bomo lehko v takrat Savudrijski uvali opazovali enkratno naftno ploščad Haa od IneKlicaj Glih tak kak smo pri Hotizi samo glejali kak so nan brod fkrej vzeli, pa most na NAŠO stron naredli,pa nasipe na NAŠI stroni delaliŽalosten Jok Mislec

Zaj do še nan Jorasa zagrodili pa na svojo zvlekli, pa po nemo nič zücniliHmm


Bravo naši Aplavz Dol Aplavz Dol dözda ste fse pöközali kaj znöte napraviti!!!

No Jadran te pa Žalosten Jok Jok

Pepek z brega sobota, 10. februar 2007 ob 12:17

F toten momenti sen se spotka kak bomo rešili nevole s Hrvoti. Ideja Mislec Mislec Ideja
Zej, dere smo koline opravili, ka momo zadosta meso, pa tüdi pivnica še je ne glih prozna, bomo se organizerali in fküper sestavili delegacijo "Künštnih Prlekof", in jo poslali v Istro, ka de zakoličila mejo med Hrvoti.Vuuhuu
Šli bomo lepo od hiše do hiše - lidi malo prešacali Mislec in se po krotken testeraji (keko lehko spije, kej de nan ponüdja za jesti...) na lici mesta odločili, či je zadosti dober za SlovencaAplavz , ali de moga biti Hrvot.Jok
Dere bomo fse to opravili, te pa bomo lepo potegnoli črto, postavili plot in zadeva de rešena.Aplavz Aplavz Aplavz

Zvončica nedelja, 11. februar 2007 ob 02:08

Lepo si si to zamislaGorsamo Istrani so itak ne preveč navezani na lipu našu...ka so preveč nacionalno zmiksani že od neki negda.Bi rekla ka bi tote čpolitike vse trebalo v en plac zapreti kak kardinale gda volijo popeža.Te pa bi jin dali samo eno poparo za jesti pa stori krüh polek....dokič se nebi zgučali kak treba.Če pa bi naši preveč počepovali te pa bi mogli za kazen nazej gverati vse ploče ka so jih dobili na naš račün....pa, še kej bi mi na pamet prišloZloba Zloba

Pepek z brega nedelja, 11. februar 2007 ob 02:52

Kak ste vi strogi, teta Zvončica!Šokiran

Jernej ponedeljek, 12. februar 2007 ob 10:12

To leto tak ne grem na morje na hrvasko morje... samo ne zaradi politike!

Ka se pa tice Piranskega zaliva nesmejo nasi popistiti!

Jernej ponedeljek, 12. februar 2007 ob 10:12

Jaz upam ka bode Slovenija mela pot do otprtega morja! Mislec

MHA ponedeljek, 12. februar 2007 ob 11:57

Zvončica je napisal/a:
Lepo si si to zamislaGorsamo Istrani so itak ne preveč navezani na lipu našu...ka so preveč nacionalno zmiksani že od neki negda.Bi rekla ka bi tote čpolitike vse trebalo v en plac zapreti kak kardinale gda volijo popeža.Te pa bi jin dali samo eno poparo za jesti pa stori krüh polek....dokič se nebi zgučali kak treba.Če pa bi naši preveč počepovali te pa bi mogli za kazen nazej gverati vse ploče ka so jih dobili na naš račün....pa, še kej bi mi na pamet prišloZloba Zloba

Heh politiki ja Spim
Mogli bi se mi navodni smrtniki zmeniti med sobon.

Zvončica sobota, 17. februar 2007 ob 01:01

To pa ne ven če bi glih mirno šlo.....ve pa veš ka se še domoči svodijo gda se treba herbija tolatiPisk

MHA četrtek, 29. marec 2007 ob 13:57

Ste čüli Podobnika? Rad bi ka bi Slovenci meli referendum o vstopu Hrvaške v EU.
Zakej?! Za koga?! Toti referendum bi bija takak še eni, brezveze penez fkrej vržen. In kakši hasek bi meli Slovenci, či bi meli toti referendum?

Jernej četrtek, 29. marec 2007 ob 16:24

MHA je napisal/a:
Ste čüli Podobnika? Rad bi ka bi Slovenci meli referendum o vstopu Hrvaške v EU.
Zakej?! Za koga?! Toti referendum bi bija takak še eni, brezveze penez fkrej vržen. In kakši hasek bi meli Slovenci, či bi meli toti referendum?

Prav mas!
Je nas negdo za Bulgarijo,Rumunijo ali zdaj za Turcijo pito (referendum)?
Je nas negdo za evropsko deklaracijo pito (referendum) ..ne?
Kera drzava je mela referendum so proti evropske deklaracije volili (Francija,Nizozemska).

Mislec

Nela četrtek, 29. marec 2007 ob 16:27

Toti referendum pa je res nepotreben ja,ali vseeno me pa zanima kakšen bi bija izid vsega tega, kej bi se lidje odločili.....Mislec Mislec Mislec

Jernej četrtek, 29. marec 2007 ob 16:56

Nela je napisal/a:
Toti referendum pa je res nepotreben ja,ali vseeno me pa zanima kakšen bi bija izid vsega tega, kej bi se lidje odločili.....Mislec Mislec Mislec

Cü ka narod misli pa voli je dosta krat razlicno ker dosti te ne grejo volit ves!

Avstriji je ena partija (desno osmerjena) potpise zbirala za izstop Avstrije ot Evropske skupnost.
Meni se vidi ka je te trebalo samo 200000 potpisov ka bi Parlament prislo. Pa so okrok polvico telko meli. Pre malo!!!
Narod pa se je buno ...kje so te bli? Mislec

fargo sobota, 31. marec 2007 ob 17:31

Lani sem bil v Črni gori - Budva- slovenska plaža

Črna gora me ne bo videla vsaj še dve desetletji, zakaj ?
v Črni gori se lahko počutiš dobro le če si navajen na umazanijo oziroma te umazanija in sinjarija ne moti.
Za Hrvaško velja rek "Što južnije to tužnije", se strinjam, ampak ko prestopiš mejo z ČG je kot bi prestopil železno zaveso.

Glede referendumov o vstopu v EU:
-menim, da je morje in lega HR za EU večjega pomena kot glas vseh naših (ne)sposobnih politikov, HR bo kmalu v EU bilo nam to prav ali ne.....

Ko vidimo,kako se je potiho v EU prišlepala Romunija ni nobenega vzroka, da v EU ne bi sprejeli HR.
Osebno mislim v članstvu EU glede na več dejavnikov nimajo kaj iskati: Madžarska,Polska,Romunija in Bolgarija.(proti narodu nimam seveda nič...)

Zvončica nedelja, 1. april 2007 ob 02:42

Glede referenduma si mislin...ka je Marjančki grota dugi cejt zej ke več nima posla s kürami v srbiji, pa še čemere küha ke je bruder dobja batine na meji loni....pa se malo špila, pa malo živcira soside.....mislin ka referenduma nede ka venda nega teko norcov ka bi mu podpisovali zato ka bi po ogromno penez za nigi nič bek zmetali......samo prinas se nigdor ne veVuuhuu

kobreti petek, 18. maj 2007 ob 14:12

No ja Mislec http://www.moj-album.com/uredi/kobreti/7805120/?os=7805130

Evere pa bi meli neStisk???

Jernej torek, 26. junij 2007 ob 21:31

Nevem pa bom to poletje mogoce reskero
...ka bom sao na Hrvasko na morje Mislec

romes sreda, 27. junij 2007 ob 13:12

resen nevem, zakej nebi hodili na hrvaško morje.

MHA sreda, 27. junij 2007 ob 13:27

Sej pa momo Slovenci tüdi morje! Pa zej ki de (pre) naredli umetni otok v obliki delfina Pisk Haa

Jaz itaki rad ne gren na morje, rejši gren v kakše vekše toplice.

Nela sreda, 27. junij 2007 ob 14:40

romes je napisal/a:
resen nevem, zakej nebi hodili na hrvaško morje.

Jaz tudi nimam nobenega problema s ten, še vedno rada gren na Hrvaško na morje, sploh mi na misel ne pride da nebi šla to. Meni je tan super, pa lepo, še posebej če sen negi bole niže ...... Dalmacija......Nasmeh Nasmeh Nasmeh Nasmeh pa letos boma z Jernejon tudi šla Haha Haha Haha Haha

Pepek z brega sreda, 27. junij 2007 ob 18:08

Mislec Mislec
Samo te se moreta nejpret pri naši oblosti javiti, pa povedati kon greta na morje.

Zej ki so nan našo SOVO otkrili, bodo pre tisti državloni, keri bodo meli kakše oprafke na Hrvatiji, od slovenske vlode dobili posebne naloge. Mogli bodo poslüšati, kej se lidje pogovorjajo, koga šinfajo, pa kak nan namenijo klübüvati.

Na kraji dopusta bota lepo poročilo napisala, te pa či de se skozalo, ka je od voj bija kakši hasek tan doli, te de vama vloda subvencijonerala dopust.
Zid Zid Zid



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.